VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 05. února 2020 15:21

Mutziputzi 

Ale géniovi to neodpovídá - jakož ani ten výraz na fotce 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. února 2020 15:24

barbucha Obecní blb by to nedotáhl tam co on, z toho bych vycházela.

Offline Samantha
Avatar
3293 příspěvků moje polička 05. února 2020 15:31

barbucha no,  podle fotky soudit IQ ?

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 05. února 2020 16:00
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. února 2020 17:42

Andula dobrý

Offline nellielovett
Avatar
5488 příspěvků moje polička 05. února 2020 17:48

Mutziputzi Kabát, džíny, bílý tenisky, mikádo.. za mě super.-)

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 05. února 2020 17:49

nellielovett Za mě rovněž .

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 05. února 2020 19:18

Mutziputzi Jo toto je dobry, na ty prisernosti a/x a spol z toho jejiho (?) butiku by se ale mela vys... 

Offline Kokoska
Avatar
34644 příspěvků moje polička 05. února 2020 19:54

nellielovett a batoh v ruce!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 05. února 2020 20:00

domenica monica je krásná, ale já nevím. jako ne že by jí bezhříva neslušela, jen mi přijde nějak trochu retro, hlavně na té druhé fotce. moc se mi prostě nelíbí konkrétní střih. nebo konkrétní účes.

Offline nellielovett
Avatar
5488 příspěvků moje polička 05. února 2020 20:09

Kokoska A batoh v ruce, aano  

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 05. února 2020 20:10

Kokoska Kde jinde. Na zádech by nebyl vidět.

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 05. února 2020 20:39
Reakce na Mutziputzi:

barbucha Obecní blb by to nedotáhl tam co on, z toho bych vycházela.

​Já nevím kam to dotáhl (a prakticky ani nevím, čím se zabejvá, kromě toho že pojal sobě za choť Kardashianku), ale vybrat do žebříčku deseti nejkrásnějších mužů fotku, kde jako obecní blb vypadá, mi přišlo krapet žertovný, to je vše. (ano, je to věc redakce, netřeba zdůrazňovat )

A taky ani nevím co je to Andula mimochodem - ale vypadá to hezky! Kabát bych brala.

Online viktorka_od splavu
Avatar
49183 příspěvků moje polička 05. února 2020 20:45

barbucha sem se na to musela fakt podívat, původně jsem myslela že je řeč o Keanu Reevesovi:-)))

si z toho chlapíka dělají prču zjevně, totok nemůžou přece myslet vážně

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 05. února 2020 20:58

viktorka_od splavu 

Tak Keanu má už taky to nejlepší za sebou... i když by možná pomoh holič a lazebník, a zase by to šlo. Kupodivu je to jeden z hodně mála chlapů, který se mi líbili víc za mlada...

Ale tady chlapík holt patří do tý desítky a má to vědecky dokázaný a přes to nejede vlak!

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 05. února 2020 21:23

viktorka_od splavu no, to je jednoduchý, nacvakaj milion fotek a vyberou tu kde ho zachytili uprostřed pohybu, mluvy, zívnutí..a 'kopec srandy' je na světě. Já bych na random momentce vypadala nejspíš podobně a to si přijdu docela chytrá. O ničem to imho nevypovídá. Ale teda lidi dokáže poblbnout ledaco, to že je v tom úspěšnej není taky záruka ničeho, jen že se toho nebojí a nemá zábrany..

Online viktorka_od splavu
Avatar
49183 příspěvků moje polička 05. února 2020 21:29

Ounz ježiš to já vůbec nehodnotím jen že jsem se na základě tadytoho legračního dohadování konečně podívala na ty krasavce a dle prezentace tady pána usoudila, že si autoři dělají prču

Offline continuity
Avatar
42700 příspěvků moje polička 05. února 2020 21:33

Ounz proč sem pořád pletete ten rozum? Ja to pochopila je to je TOO10 nejkrásnějších, ne nejinteligentnějších ( to bych s dovolením hledala jinde než v show byznysu).

Tato fotka mne místo Aaach! akorát pobavila. 

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 05. února 2020 21:33

viktorka_od splavu Jo to já jen dorozvinula téma, že asi jo, že je někdy schválně vyfotěj blbě a že se z toho nedá nic soudit, už sem jen dodalá z ničeho tě nepodezírám..

Online viktorka_od splavu
Avatar
49183 příspěvků moje polička 05. února 2020 21:35

Ounz jo, chápu. jen prostě ty nachytávací fotky čekám v tématu jak ta či ona celebrita vypadá blbě, ne v žebříčku nejkrásnějších:-)) možná tím chtěli ilustrovat že je tak dokonalej že i při blbym ksichtění mu to sekne? nevim teda:P