tak ako sa kukám na tento obrázok...nezdá sa Vám, že po "pumlíčoch" prichádzajú do módy "psie uši"?
Musím teda říct, že mám radši psí uši než nevěrohodné pumlíče.
Jedinej problém s těma plavkama vidím ve zvláštních souvislostech, anžto ananas je docela ostrej jak na chuť tak na omak
tudíž to nepůsobí moc komfortně ![]()

