VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 25. února 2020 12:59

Mutziputzi 

Já proti tý fotce na schodech nevidim rozdíl. V makeupu a účesu (i barvě vlasů) samozřejmě jo, ale změnu přičítám - kromě světla - jen tomu

Online 999
Avatar
19706 příspěvků moje polička 25. února 2020 13:04

Mutziputzi Já bych ji na fotce z plesu přepudrovala a jinak dobrý :-).

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 25. února 2020 13:05

barbucha A hele tak joo, nevadí

Já napíšu Pallová zhubla a v ksichtě to neni muzeum, tady hned otřesná umělohmotná zrůda. Marešová je zcela jednoznačně vytuněná, ale néé, ty vidíš maximálně novej přeliv....doooobře

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 25. února 2020 13:11

Mutziputzi 

No sláva. Tak jsme se konečně shodly. Že můžem každá vidět něco jinýho.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 25. února 2020 13:16

barbucha To právo já neupírám nikomu

Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 25. února 2020 13:39
Reakce na Mutziputzi:

barbucha A hele tak joo, nevadí

Já napíšu Pallová zhubla a v ksichtě to neni muzeum, tady hned otřesná umělohmotná zrůda. Marešová je zcela jednoznačně vytuněná, ale néé, ty vidíš maximálně novej přeliv....doooobře

​a překvapuje tě to?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 25. února 2020 13:54

nolita ne, ani následnej pláč, že je téma na pět stran a stále nesouhlasim s hejnem

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 25. února 2020 15:06

Mutziputzi 

Hele neni na světě člověk ten... aneb nemůžeš se zavděčit všem aneb nikdo neni dokonalej atd. atd.

V tý souvislosti mě dneska kapku pobavilo: https://vimeo.com/393253445?ref=fb-share&fbclid=IwAR073Fk05m9ZiW8FNKyDh4RB7ATbq55YoKwSANAh_-wu4BN-lXMy2eMo3tc

Mimochodem nezdá se ti Cynthia moc zmalovaná? muhehe...

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 25. února 2020 17:46

stes A do toho bych šla hned, kdybych se nebála a bylo to v mých kruzích normální  Svůj nos ála bambule nesnáším a vystouplý lícní kosti se mi líbí moc-ovšem těch s mým kulatým obličejem nedocílím, ani kdybych vážila 40 kilo.

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 25. února 2020 20:44

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 25. února 2020 20:50

crazydaisy Líbí

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 25. února 2020 20:57

crazydaisyty plavky jsou super.....i Krajnova tedy.

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 25. února 2020 21:12

No ten ananas, nevím, nevím

Online Sweet Potato
Avatar
40133 příspěvků moje polička 25. února 2020 21:14
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 25. února 2020 22:02

Zacina se mi libit

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 25. února 2020 22:08

crazydaisy 

Mně se nelíbí výstřih

Offline Karja
Avatar
44460 příspěvků moje polička 25. února 2020 22:58

crazydaisy Mne se ten ananas prave libi I na nejakym pricetnejsim decentnejsim modelu by byl dobrej;-).

Online dzizisketa
Avatar
8917 příspěvků moje polička 25. února 2020 23:17

Kokos do ruky a má piňacoladu. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. února 2020 07:27

To jo teda, hlavně ty Vereš špičky

Modelka na sobě od porodu syna Eliána tvrdě makala. Domů si pořídila posilovací stroj a běhací pás a nyní předvedla výsledek. Dominika je na nejnižší váze v životě. Nikdy neměla takhle pevné štíhlé tělo.

"Zadarmo to rozhodně nebylo. Musela jsem cvičit, držet stravu a skoro denně běhat na páse. Ale stálo to za to," dodala Mesarošová. Na výsledek se podívejte v naší galerii. Dominika je opravdu v skvělé formě. 

Offline stes
Avatar
9113 příspěvků moje polička 26. února 2020 09:00

Mutziputzi tak proti postavě jako celku nemám nic (silikony teď neřeším), a líbí se mi, že má zadek, ale teda ty špičičky, ty jsou boží, to která nedá špičku, tak je vodepsaná