geekygirl já jsem opravdu ta poslední, kdo by to nebezpečí zlehčoval. Ironií osudu nám doma k fatálnímu výsledku stačí i jen obyčejná lehká viróze, žádný koronavirus není ani potřeba.
Ale, proboha, trochu soudnosti a zdravého rozumu. Hysterií se ještě nikdy nic nezachránilo. Budeme dodržovat hygienická pravidla, nevystavovat se zbytečnému nebezpečí(co to vlastně je???) a budeme normálně žít dál. Pracovat, fungovat, žít.





