VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Dadoo
Avatar
11622 příspěvků moje polička 01. března 2020 22:17

geekygirl já jsem opravdu ta poslední, kdo by to nebezpečí zlehčoval. Ironií osudu nám doma k fatálnímu výsledku stačí i jen obyčejná lehká viróze, žádný koronavirus není ani potřeba.

Ale, proboha, trochu soudnosti a zdravého rozumu. Hysterií se ještě nikdy nic nezachránilo. Budeme dodržovat hygienická pravidla, nevystavovat se zbytečnému nebezpečí(co to vlastně je???) a budeme normálně žít dál. Pracovat, fungovat, žít. 

Offline 999
Avatar
19706 příspěvků moje polička 01. března 2020 22:22

continuity To by mě zajímalo, jak ovlivní to, že se někdo vrátí z cest, že nepřijde 20 lidí... z cest se jich vrátilo 20, ale oslava se nezruší? Z cest se vrátil jeden, ale trvá na tom, že půjde na oslavu, tak slabší kusy zůstanou doma? 

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 01. března 2020 22:35

999 mohlo to byt jakkoliv. mohli byt na cestach treba dve rodiny a treba z blizke rodiny oslavence a rusit to nechteli.

ja sama se prilis nebojim (nebo spis: verim v dobry konec). kdyz jsem napsala ucitelce, ze ditko zitra nedorazi, prevelice mi dekovala za toto reseni. takze jsou ocividne lidi, co se boji a nemam jim to za zle, i kdyz to neni uplne racionalni, ale takovych neracionalnich rozhodnuti dela spousta z nas hromady. 

Offline slniecko admin
Avatar
19521 příspěvků moje polička 01. března 2020 22:39
Reakce na geekygirl:

slniecko No kym sa ti nasi spamataju, ze nieco treba robit, uz teraz sme pozadu, kedze Pellegrini len zaskakoval.

​Jaj tak, no myslím, že tohoto sa nemusíš báť. MinZV funguje, štátna hygiena funguje, zdravotníctvo nefunguje, ale to nefungovalo ani predtým, to s voľbami nemá nič spoločné.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. března 2020 06:53

Mně je Partyšová protivná jak činže, tak se mi nelíbí nikdy, ale 80% podle iDnes...no. Nesvadbová je dramatická a ta třetí pani je super))

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 02. března 2020 07:00

Mutziputzi To pozadie

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. března 2020 07:09

paktofonika luxus!!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. března 2020 07:23

Strýcová se mi líbí

Offline Dadoo
Avatar
11622 příspěvků moje polička 02. března 2020 07:27

Mutziputzi ta třetí paní je Nikol Kouklová, manželka mladého Heřmánka. Říká si módní blogerka a otřesné vypadá vždycky. Nevím, jestli se v tom našem celebritim panoptiku najde někdo, kdo by měl ještě méně vkusu, než ona.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. března 2020 07:30

Dadoo Moc hezká celkově

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 02. března 2020 07:45

Mutziputzi strycova je super. Ta se mi libi skoro vzdycky. I ty jeji volnočasové outfity, co dava na IG vypadaji dobre. 

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 02. března 2020 07:49

Dadoo modni blogerka, jo?? Tak to ji musim zacit sledovat, at se neco priucim :)) Latka mi pripomina takovej ten pruhovanej saten, co se z neho sily pyzama (a bylo to jednu dobu desne in). 

Offline Dadoo
Avatar
11622 příspěvků moje polička 02. března 2020 08:06

bram jj. Vytvořily kdysi blogerskou trojici - Moravcová, Štoudkova a ona. Jedna lepší než druhá.

Nedávno tu Kouklová byla taky. Jiný ples, jiná hrůza. 

A kdyby se někdo divil, jak si to pamatuju, tak nevím. Prostě čím větší pí....na, tím se mi uloží lepe

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 02. března 2020 08:12

Mutziputzi Strycovou jsem snad nikdy nevidela slapnout vedle. Ji to slusi i v teplakovce.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. března 2020 08:15

Dadoo Hele to si pamatuješ blbě, Moravcová a Štoudková plus jedna co neznam byly Bloges Robes a docela dobrý, tahle slonice to nebyla

Offline euridike blogger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 02. března 2020 09:00

Ten titulek...

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 02. března 2020 10:33

euridike Taky koukám, to jsou moudra

Offline Ava
Avatar
1118 příspěvků moje polička 02. března 2020 11:19

Mutziputzi Šaty Nesvatbové se mi líbí, ale na všech fotkách, co jsem viděla, se pokoušela o jakési femmefatale-erotické pózy, čehož výsledek byl, že vypadala jak retard. 

Offline Malenge
Avatar
4835 příspěvků moje polička 02. března 2020 11:45
Reakce na Ava:

pokoušela o jakési femmefatale-erotické pózy, čehož výsledek byl, že vypadala jak retard. 

​to je TAK přesné

Offline LadyMary
Avatar
1130 příspěvků moje polička 02. března 2020 11:47

Mutziputzi Strýcové to fakt sluší...krásné šaty.