Mutziputzi Kurnik, nesplnila jsem skoro jedinou povinnost vůči svému tělu, přijdu do pekla ![]()
VIP zjevy
rozarka Tak si dej na hlavu asppn tu kureci zlutou. To ti udela I Palletko, to mas za odpoledne doma hotovy!
Karja Jakože budu nejen stará a pomuchlaná, ale ke všemu ještě jako trotl
?
rozarka Treba by to zamaskovalo! Ja si jdu setrit do kasicky na ty vpichy. (Ne, ted si chci dat rovnatka. Zatim jdu jen nakonzultaci, zda s tim neco jde delat, ja mam strach, ze mi reknou neco ve smyslu, ze zuby mam rovny, ze proste jen tak blbe vypadam a ze se nemam pozorovat - mi prijde, ze mam hrozny klofaky, ze se mi horni jednicky nejak dostaly dopredu a potrebujou zarazit zpatky, pripadam si jak veverka.
Karja Zas máš ale spoustu materiálu na obroušení časem. To má taky něco do sebe. Já už bohužel nedoženu, co jsem zmeškala, tak buď už rovnou skalpel, nebo až budou zas k mání nějaký ty roušky aspoň ![]()
Karja
neboj, urcite ti nereknou ze mas rovny zuby! Vzdycky jde neco dorovnat;)
Mam co dohánět!!
Já už to nedoženu ani z poloviny, a už ani nejsem v seznamu. Zřejmě je to už marný ![]()
barbucha Tobě holt zbývá už jen ta láska![]()
Utěšovala jsem se tím samým, než jsem si všimla poslední věkový hranice.
Drakuloterapie
To jsem teda v životě neslyšela. Ani to ostatní teda většinou, ale to aspoň zní normálně...
moonlight Pouštění žilou?![]()
Sweet Potato Asi
Jen jsem to letmo googlila a nějaký kliniky to nabízí, ale co to je přesně, jsem nezkoumala...
Ja som citala namiesto laska taška a vravim si ty jo, si drsna, odporucat tasku na hlavu ![]()
Mrakoplas
Taška je až třetí stupeň. Mezitím je ještě flaška.![]()
Karja ja vim presne co by rekli me, ze si mam nechat vyskubat osmicky. A do toho se mi nechce. Ja uz to mela srovnane a jak vyrostli tyhlety potvory, tak jsem tam kde jsem byla...
711990 Jo spodni mam krivy skutecne, ale ty nejsou videt. Komzultaci mam u pana,co jde do duchodu a nekam by me odeslal, ten nebude chtit tolik vydelat;-)
rasaNori Stoprocentne vyskubnout, zvlast pokud jsou vyrostle. Zalezitost na 3 dny.
Karja ja se toho fakt bojim
711990 Mně se teda spodní zuby zkřivený osmičkama vůbec samy nesrovnaly, co to jako je za nespravedlnost! A to už mám osmičky venku kolik let. Tolik jsem si od toho slibovala a nic, ani milimetřík!! Asi holt budu muset otěhotnět? :D
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
