VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 04. března 2020 12:36

Mutziputzi Kurnik, nesplnila jsem skoro jedinou povinnost vůči svému tělu, přijdu do pekla

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 04. března 2020 12:39

rozarka Tak si dej na hlavu asppn tu kureci zlutou. To ti udela I Palletko, to mas za odpoledne doma hotovy!

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 04. března 2020 12:46

Karja Jakože budu nejen stará a pomuchlaná, ale ke všemu ještě jako trotl

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 04. března 2020 12:53

rozarka Treba by to zamaskovalo! Ja si jdu setrit do kasicky na ty vpichy. (Ne, ted si chci dat rovnatka. Zatim jdu jen nakonzultaci, zda s tim neco jde delat, ja mam strach, ze mi reknou neco ve smyslu, ze zuby mam rovny, ze proste jen tak blbe vypadam a ze se nemam pozorovat - mi prijde, ze mam hrozny klofaky, ze se mi horni jednicky nejak dostaly dopredu a potrebujou zarazit zpatky, pripadam si jak veverka.

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 04. března 2020 12:58

Karja Zas máš ale spoustu materiálu na obroušení časem. To má taky něco do sebe. Já už bohužel nedoženu, co jsem zmeškala, tak buď už rovnou skalpel, nebo až budou zas k mání nějaký ty roušky aspoň

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 04. března 2020 13:01

Karja neboj, urcite ti nereknou ze mas rovny zuby! Vzdycky jde neco dorovnat;)

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 04. března 2020 13:03
Reakce na Mutziputzi:

Mam co dohánět!!

​Já už to nedoženu ani z poloviny, a už ani nejsem v seznamu. Zřejmě je to už marný

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 04. března 2020 13:04

barbucha Tobě holt zbývá už jen ta láska

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 04. března 2020 13:07

Sweet Potato 

Utěšovala jsem se tím samým, než jsem si všimla poslední věkový hranice.

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 04. března 2020 13:10

Drakuloterapie  To jsem teda v životě neslyšela. Ani to ostatní teda většinou, ale to aspoň zní normálně...

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 04. března 2020 13:13

moonlight Pouštění žilou?

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 04. března 2020 13:14

Sweet Potato Asi  Jen jsem to letmo googlila a nějaký kliniky to nabízí, ale co to je přesně, jsem nezkoumala...

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 04. března 2020 13:20
Reakce na Sweet Potato:

barbucha Tobě holt zbývá už jen ta láska

​Ja som citala namiesto laska taška a vravim si ty jo, si drsna, odporucat tasku na hlavu

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 04. března 2020 13:30

Mrakoplas 
Taška je až třetí stupeň. Mezitím je ještě flaška.

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 04. března 2020 14:18

Karja ja vim presne co by rekli me, ze si mam nechat vyskubat osmicky. A do toho se mi nechce. Ja uz to mela srovnane a jak vyrostli tyhlety potvory, tak jsem tam kde jsem byla... 

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 04. března 2020 14:37

711990 Jo spodni mam krivy skutecne, ale ty nejsou videt. Komzultaci mam u pana,co jde do duchodu a nekam by me odeslal, ten nebude chtit tolik vydelat;-)

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 04. března 2020 14:37

rasaNori Stoprocentne vyskubnout, zvlast pokud jsou vyrostle. Zalezitost na 3 dny.

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 04. března 2020 14:46

Karja ja se toho fakt bojim

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 04. března 2020 14:48

rasaNori hele nech si je vytrhnout, srovna se to samo. Ale skoda zes to neudelala pred tehotenstvim, to se pry rovnaj zuby nejlip. Kamaradce dokonce ortodontista doporucil dat si rovnatka teprv az bude tehotna. Karjasi tudiz bude muset pockat na 3.kolo

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 04. března 2020 15:14

711990 Mně se teda spodní zuby zkřivený osmičkama vůbec samy nesrovnaly, co to jako je za nespravedlnost! A to už mám osmičky venku kolik let. Tolik jsem si od toho slibovala a nic, ani milimetřík!! Asi holt budu muset otěhotnět? :D