VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 03. března 2020 21:19
Offline pecka
Avatar
6171 příspěvků moje polička 04. března 2020 06:55

Videla som minulý týždeň jednu slečnu takto "skúšať" nohavice. Výsledok však netuším, vyzeralo to čudne

Offline Aranel
Avatar
6550 příspěvků moje polička 04. března 2020 09:30

Omotá si je jednou kolem krku, ne? Složený. To jsou dvě stejný délky na sobě.

(Nevím jak to vysvětlit, kreslit se sem nedá )

Offline Mohučanka
Avatar
7353 příspěvků moje polička 04. března 2020 10:08

Aranel zkusila jsem to a funguje to! Ale připadala jsem si divně i doma, natož v krámě.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 04. března 2020 10:09

Mohučanka ja tomu furt nerozumim. Neslo by to vyfotit?:D jinak ja to premerovala a fungovat by to mohlo....kdybych mela v pase o 10cm min

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 04. března 2020 10:11

Mohučanka Ale to teda může fungovat jen u kalhot do pasu, ne?

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 04. března 2020 10:15

Když mně se do nohavice blbě strká hlava

Offline Mohučanka
Avatar
7353 příspěvků moje polička 04. března 2020 10:18

711990 fotit se s kalhotami kolem krku fakt nebudu, promiň prostě jsem vzala džíny a jejich pas si obtočila kolem krku, nohavice visely přede mnou. Jsou to levisky 711 skinny, velikost 28.

Sweet Potato já jsem teď fakt dost vyhublá, 63 kg na 177 cm, možná tím chtěla ta paní sdělit, že je štíhlá. 

Offline OliveOyl
Avatar
1960 příspěvků moje polička 04. března 2020 10:21
Reakce na barbucha:

Když mně se do nohavice blbě strká hlava


že Ty se tam soukáš spodem?

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 04. března 2020 10:22
Reakce na 711990:

Mohučanka ja tomu furt nerozumim. Neslo by to vyfotit?:D jinak ja to premerovala a fungovat by to mohlo....kdybych mela v pase o 10cm min

Já teda JEN 9 ;) Ale kalhoty podle krku bych teda nakoupila úplně blbě.

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 04. března 2020 10:22

OliveOyl 

Jak jinak bych je dostala na krk?! Nasadit je vobráceně, tak zas nic neuvidim!

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 04. března 2020 10:26

Mohučanka skoda! Mohli sme se pobavit:D

Offline Mohučanka
Avatar
7353 příspěvků moje polička 04. března 2020 10:29

711990

Říkám si, jestli mi ten virus nesedl na mozek, že zkouším takový blbosti

Offline OliveOyl
Avatar
1960 příspěvků moje polička 04. března 2020 10:32

barbucha Já to nechápu, večer mi to ukážeš

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 04. března 2020 10:33

OliveOyl  Tak to jdu hledat nějaký vlak na Prahu, kde že to máte? 

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 04. března 2020 10:45

OliveOyl 

Řekla sis vo to...

Offline Aranel
Avatar
6550 příspěvků moje polička 04. března 2020 11:15

barbucha Dyť nikam nic nenavlíkáš! Vezmeš ty kalhoty, jako bys je chtěla pověsit na to připínací ramínko nebo kolíčkama na šňůru, a omotáš si ten pas tak! Sed máš na prsou a nohavice před sebou.

Kdyby ta Pallová věděla, co způsobila

Sweet Potato To asi jo, nevím, jakej je faktor pro bokovky

Offline MaeGandal
Avatar
1632 příspěvků moje polička 04. března 2020 11:58

no a není jednodušší si ty kalhoty přiložit do pasu, než to obmotávat kolem krku? jako chápu, že v zimě, když má na sobě kabát, ale tak rozepnout si kabát a přiložit kalhoty, tam kam patří, mi pořád přijde jednodušší než si je motat kolem krku. Ale tak jestli se chtěla pochlubit postavou, tak to je asi v pořádku

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 04. března 2020 12:14

Mohučanka neboj, taky sem zkusila a moje shaping skinny vel.30 z HM sedly jak ulitytakze to bude naka zahada, protoze podle vzorecku mi prebejva 10cm:D

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. března 2020 12:27

Mam co dohánět!!