VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. března 2020 15:45

Aha...

"Těhotenství je náročnější než to první. Ale to si myslím, že bude i věkem. "

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 04. března 2020 15:51

Mutziputzi kdo je to?

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 04. března 2020 15:52

Karoleena zkus to, ale pokud to neklapne, neprijimam reklamace!:) mne se dost vyrovnaly. Samozrejme ne na 100%

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. března 2020 15:53

711990 Ornella 

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 04. března 2020 15:54

Mutziputzi neni ji tak asi 25?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. března 2020 15:55

711990 27 prej

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 04. března 2020 15:56

Mutziputzi a proc jsi sem nedala tu lepsi fotku?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. března 2020 15:57

711990 sem si nevšimla...má strie holka, já ne

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 04. března 2020 15:58

Mutziputzi ty strie jsou na ty fotce to nejmensi, rekla bych

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 04. března 2020 15:59

711990 Uf, strašná fotka.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 04. března 2020 15:59

Pinot Noir to chlupaty prso pana Kokty me bude pronasledovat ve snech navzdy

Offline Lumi
Avatar
81 příspěvků moje polička 04. března 2020 16:01

Mutziputzi Taky jsem si v těhotenství pochvalovala, že se mi strie vyhnuly. A pak, dva týdny před porodem, mi kůže na břiše v podstatě explodovala.

Celý břicho fialový

Offline Tulipe
Avatar
2474 příspěvků moje polička 04. března 2020 16:18

711990 no fuuuuj :) a je to chlupatý prso pana Kokty? já se v tom nejak nemuzu vyznat :D  na prvni pohled me napadl kus hlavy gorily..?! 

Offline Ava
Avatar
1118 příspěvků moje polička 04. března 2020 16:20

Hele, s těma zubama to neplatí vždy. Já na ortodoncii sama nabízela,at mi klidně něco vytrhnout,že mi to vůbec nevadí,když to díky tomu půjde rychleji, ale prej by to k ničemu nebylo. Já mám z toho teda trochu trauma,protože dva roky rovnani a x tisíc do toho investovanejch vydrželo tak 3 měsíce

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 04. března 2020 16:29

Ava Nekaz mi ocekavani:-D. Ale ty moje predni klofaky vypadaji fakt dominantne, s nima nic nehne asi:-D

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 04. března 2020 16:31

Já teda zuby měla rovně, až dokud mi nevyrostou osmičky. A teď mi už dva zubari řekli, že teď už urcite netrhat. Samo se to už nesrovna a ty osmičky se ještě můžou hodit.  

Offline Ava
Avatar
1118 příspěvků moje polička 04. března 2020 16:35

Karja když můžu, posloužím 

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 04. března 2020 16:36

Ava Tak  uvidime no, jako chodit dva roky s rovnatkama nic z toho, to se mi fakt nechce. Navic jak na potvoru konci ortodontista v nasem meste a ja zas budu jezdit nekam do haje:-D

Offline Ava
Avatar
1118 příspěvků moje polička 04. března 2020 16:39

Karja trvej pak na tom,at ti dá retencni drat a bude to dobrý. Já ho nedostala, nevěděla, že ho mám chtít a díky tomu to šlo celý do kopru. Protože vyndavaci rovnatka se v normálním provozu prostě nosit nedaj a přes noc to nestačí. 

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 04. března 2020 16:40

711990 

Mně vytržení osmiček ani dvě těhotenství nepomohly