VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Zu
Avatar
2768 příspěvků moje polička 05. března 2020 11:27

Karoleena

tak snad nám tenhle rok nasněží, že

jdu pohledat tu drákuloterapii, doufám, že to nedělaj jen v Rumunsku

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 05. března 2020 12:07

Zu to je furt ta ista Pallova

Offline Zu
Avatar
2768 příspěvků moje polička 05. března 2020 12:14

Mrakoplas ježiš, dík, já ji nikdy nepoznám

Offline slniecko admin
Avatar
19521 příspěvků moje polička 05. března 2020 12:41

Mrakoplas lemon29 

Eh, zdá sa, že mimoriadne sympatická osoba .

Offline Marbuša
Avatar
1410 příspěvků moje polička 05. března 2020 12:45

Aranel aha a láska až po čtyřictce! Tak to jediný z toho všeho po padesátce mám.

Offline pecka
Avatar
6171 příspěvků moje polička 05. března 2020 12:58

Nová partnerka môjho ex vyhlásila, že po 40-ke má každá žena začať so zákrokmi zo zoznamu (poradie neuviedla). Konštatujem, že dotyčná už podstúpila kadečo, no mnohí ju napriek tomu tipujú na 50 (a to má myslím 43).A ja mám pocit, že jej skôr uškodili. Mám 40 a okrem bežnej kozmetiky som neodskúšala ešte nič. 

Offline Aranel
Avatar
6550 příspěvků moje polička 05. března 2020 14:41

Marbuša Ještě taky spoustu ušetřených peněz

peckaNo já nevim, no. 

Asi mě jednou čekají víčka (možná víckrát tedy), to ostatní nějak neplánuju před 40 ani po...

Offline pecka
Avatar
6171 příspěvků moje polička 05. března 2020 14:58

Aranel tak každý podla svojich potrieb a možností :) 

Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 05. března 2020 15:01

To by mě fakt zajímalo, co je to ta drákuloterapie. Někdo si kdesi tipoval, že pouštění žilou, ale já se u týhle dámy nějak nemůžu zbavit pocitu, jestli to spíš nebude cosyk á la Čachtická paní a koupele v krvi nezletilejch pannen.

Offline pecka
Avatar
6171 příspěvků moje polička 05. března 2020 15:05
Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 05. března 2020 15:09

A nerobí mucina tej Pallovej promo? Stále tu o nej básni a nakoniec skončí v jej rukách pri drakuloterapii

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. března 2020 15:14

milacka Depak, já to mam zadáčo geneticky a Bratislava je tak vošklivý město, že ani s výletem to nespojim

Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 05. března 2020 15:17

pecka Díky!

Ovšem pochybnosti co do původu té plazmy nadále zůstávají, takže si tam tu hraběnku Báthory pořád ještě představuju...

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 05. března 2020 15:49

Prosperina Jasně, furt je to pouštění žilou, jen ne té klientce, ale pro klientku. 

Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 05. března 2020 16:00
Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 05. března 2020 16:22
Reakce na Garfie:

Mutziputzi Ten klobou je boží!!!

​I šaty.

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 05. března 2020 16:25

Sweet Potato 

A nebo pouštění žilou v přeneseném významu, to by mě moc nepřekvapilo.

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 05. března 2020 16:27

dynda To zcela jistě.

Offline Marbuša
Avatar
1410 příspěvků moje polička 06. března 2020 07:41
Reakce na Aranel:

Marbuša Ještě taky spoustu ušetřených peněz

peckaNo já nevim, no. 

Asi mě jednou čekají víčka (možná víckrát tedy), to ostatní nějak neplánuju před 40 ani po...

​Jo, tak na víčkách jsem byla předloni, ale to jsem si nevšimla, jestli tam ta "VIP" psala, to ale neberu čistě jako kosmetický zákrok, to i očaři doporučují, když to má někdo moc spadlý. Ale furt mi vrtá hlavou ta láska, že počká do čtyřiceti, že s ní dřív nepočítaj. To vyznívá, jako že se nejdřív dá do pucu všema zákrokama a pak už se na ní bude dát koukat

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 06. března 2020 08:18
Reakce na Prosperina:

pecka Díky!

Ovšem pochybnosti co do původu té plazmy nadále zůstávají, takže si tam tu hraběnku Báthory pořád ještě představuju...

​to je jeji krev / plazma