VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Karja
Avatar
44471 příspěvků moje polička 06. května 2020 11:07

stes Felix ma super birkeny!

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 06. května 2020 11:08

stes no tyvole!!

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 06. května 2020 11:08
Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 06. května 2020 11:17

No co co co, kdybych měla dědečka, taky bych se s ním fotila.

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 06. května 2020 11:23
Offline Karja
Avatar
44471 příspěvků moje polička 06. května 2020 11:55

Sweet Potato !!!!!:-D:-D Vona navic vypada a je voblecena jak nejaka mlada zinka, to je jeste horsi. 

Offline notna
Avatar
9384 příspěvků moje polička 06. května 2020 12:01

stes Karja Oni dva mají tu svou prezentaci ujetou, nehledě na věk. Si pamatuji jejich fotku, jak ona mu leží u nohou a vzhlíží k němu a on stojí před bazénem v ponožkách.

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 06. května 2020 12:03

notna Jo, proti tomu je tahle fotka ještě zlatá. Plus si tu Felix není podobný, což je dost výhoda:-))

Offline notna
Avatar
9384 příspěvků moje polička 06. května 2020 12:08

Sweet Potato Ona je výtvarnice, tak je to možná nějaký druh umění, který mě míjí.

Online barbucha blogger
Avatar
35640 příspěvků moje polička 06. května 2020 13:45

To nemůžou dědečka slušně voblíknout?

Online stes
Avatar
9117 příspěvků moje polička 06. května 2020 13:58

Ta fotka je šílená. Ty jeho dedkovsky hadry versus jeji holčičí snad fakt musi bejt záměr. Ale je to hrozny. 

Online barbucha blogger
Avatar
35640 příspěvků moje polička 06. května 2020 14:26

A teda nemohla jsem si nevšimnout, že dědeček snad nenosí spoďáry

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 06. května 2020 14:46

Co k tomu ty mladé a poměrně pěkné holky vede? Vím, že není kus jako kus, ale já bych staršího a už vůbec ne výrazně staršího chlapíka nechtěla. Já jsem pořád na koloušky, což je fajn, páč takový nějaký by si o mě ani kolo neopřel.

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 06. května 2020 14:55

barbucha Teda čeho ty si nemůžeš nevšimnout!

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 06. května 2020 14:55

Mirka No já si to neumím představit ani ve svým pokročilým věku. Když to tak nějak hezky dopadne, že spolu ta dvojice zůstane i po dlouhých letech, tak už se tak na ten vzhled a sešlost nehledí, člověk má toho druhýho nějak zafixovanýho, vidí ho jinou perspektivou, poznal ho jako mladšího a to pomalý chátrání tak nějak neregistruje.

Ale jít po ulici a říct si: Ejhle, to je pěkný devadesátiletý sešlý stařík bez zubů, v sandálech a kšandách, toho chci!

Tak leda ty prachy, případně sexy mozek. Ale za mne tedy ani za za ty prachy.

To radši už sama na věky věků 

Online stes
Avatar
9117 příspěvků moje polička 06. května 2020 14:57
Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 06. května 2020 16:01

barbucha to je vyboulena inkontinencni plena!

Online stes
Avatar
9117 příspěvků moje polička 06. května 2020 16:19

Je na vostro no

Offline AprilTwelve
Avatar
1019 příspěvků moje polička 06. května 2020 17:05

to budou klasicky volný trenky

Online barbucha blogger
Avatar
35640 příspěvků moje polička 06. května 2020 17:08

Sweet Potato 

Hele, v mým věku jsem už toho viděla dost na to, abych věděla, že takhle slušnej chlap v kalhotách nevypadá