VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline notna
Avatar
9359 příspěvků moje polička 11. ledna 2023 15:52
Reakce na 999:

Sweet Potato Už jsem to napsala výše, tohle není na internetovou debatu. Na živou debatu to je :-).

​To dejte vědět, pokud k tomu dojde. I to málo tady napsané bylo zajímavé.

Offline 999
Avatar
19689 příspěvků moje polička 11. ledna 2023 16:23

notna Dáme :-)

Offline Tulipe
Avatar
2474 příspěvků moje polička 11. ledna 2023 23:10

Dat tuhle osobu do VIP není úplně na miste  co tím citátem asi chtěla říct?! 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 12. ledna 2023 07:04

Tulipe

Kouzelné

Offline barbucha blogger
Avatar
35597 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 09:28
Reakce na Torrah:

Zas je na co se těšit, Agáta chce svůj porod vysílat živě

​To bude asi v televizi Jaromíra Soukupa, co? Dítě Jaromíra Soukupa včetně komentáře Jaromíra Soukupa! 

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 09:29

Tulipe trefné

Offline Torrah
Avatar
3281 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 09:54

barbucha tak nějak. Chudák dítě Jaromíra Soukupa.

Offline Torrah
Avatar
3281 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 09:55

Tulipe to by mě teda fakt zajímalo, co si myslela, když to tam dávala :D

Online Sweet Potato
Avatar
40101 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 10:12

Torrah Ona už několikrát lkala, že lidi hledí na zevnějšek a nezajímá je, jaká je uvnitř.

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 11:02

Sweet Potato ja se divim, ze se divi

Offline continuity
Avatar
42640 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 11:26

Sweet Potato no, mě to fakt radši nezajímá. 

Offline Torrah
Avatar
3281 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 12:42

Sweet Potato jo aha takhle, tak to jsem nezaznamenala, já ji nesleduji. Přijde mi ale fakt praštěná. Dělá co nejvíc, aby vypadala jak vypadá, a pak lká že si nikdo nevšimne, jaká je uvnitř? Njn. Každý jsme nějaký.

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 14:40

Tulipe krása vesmírná nebo nesmírná

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 16:54

barbucha jo a divat se na to bude akorat Jaromir Soukup Jaromira Soukupa, protoze tohle je bizar vsech bizaru.

A taky promarnena sance. To mohla delat casosberny dokument od souloz Jaromira Soukupa pres Tehotensky test Jaromira Soukupa, Ranni nevolnost JS...mohla to domyslet, samotny porod je trapas.

Offline notna
Avatar
9359 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 17:20

Měla by si Agáta vymyslet něco originálního, tohle je starý a nudný. Porod v přímém přenosu chtěla už před 20 lety Pergnerová. to bylo tehdy aspoň originální a provokativní. 

Offline Černá kočka
Avatar
1750 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 18:36

Mluvila jsem tento týden s britským kolegou, který je velmi zdvořilý člověk, ale tentokrát se fakt neudržel a hrozně nadával na cirkus kolem královské rodiny, situaci v Británii označil za "a gigantic clusterfuck", aktuálně obrovské problémy v NHS,každý týden prý vyjde najevo nějaký případ kdy k někomu není schopná dorazit sanitka, obrovské čekací lhůty, takže část Britů začíná být z královské rodiny otrávená bez ohledu na to na čí straně je chyba, protože Britové mají vážné problémy a místo toho, aby královská rodina Brity spojovala, tak se řeší kdo komu co udělal.

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 20:07

Černá kočka tak  tomu verim, jen bych vinu okolem cirkusu hledala spis u pisalku. Tema samozrejme utvorila rodina,resp cast rodiny

Offline Torrah
Avatar
3281 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 20:08

Černá kočka nedivím se. Upřímně, když tu na mě každý den čučí nějaká zpráva, co zas Harry vybalil, neklikám na to, jen si pomyslím něco o ublíženém ufňkánkovi. A přitom mi býval nejsympatičtější z té rodiny. Extra je nesleduju, jen co vidím v titulcích třeba na Seznamu, a i to mi stačí. Takže se Britům nedivím.

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 21:05

Torrah kdybys klikla, vedela bys, ze na 2.rande malem nestihli ani zavrit dvere. 

Offline Černá kočka
Avatar
1750 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 21:29

stes Myslim, ze kdyby ty novinare Harry s Meghan porad nekrmily, nemaji o cem psat.  Pro bulvar je to dobry business, ten se v tom bude patlat tak dlouho dokud to bude sypat. Kolega me prekvapil, myslela jsem, ze obyvatele UK takove skandaly vetsinou prechazeji maximalne pozdvednutym obocim, ale doba se zrejme zmenila, asi se na takove veci lidi divaji jinak kdyz jim tece do bot. Nekde jsem cetla ekonomicky vyhled, ze pokud jde o HDP na hlavu mely by Britanii predstihnout do roku 2030 i nektere zeme stredni Evropy, mezi nimi i CR (nepamatuju si zdroj tak tuhle posledni cast berte s rezervou).