Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 28. července 2021 20:47

kocoureksuggy první je Cos, kabát Mango.

Všechno ve slevách.

Offline kocoureksuggy
Avatar
1376 příspěvků moje polička 28. července 2021 21:10

Dadoo 
Děkuju. Ten kabát bych fakt chtěla.

Offline marieu
Avatar
5152 příspěvků moje polička 28. července 2021 21:20

bram já se toho všeho malinko děsím

continuity my jsme dostali seznam přímo od učitelky, takže předpokládám, že s tím opravdu budou pracovat. 

Offline Gatita
Avatar
8590 příspěvků moje polička 28. července 2021 21:42
Reakce na continuity:

marieu bram seznam bych brala s rezervou. U nás ho vyráběla škola a učitelka si stejně řekla o něco jiného. Průser je, že pak jsou ty papírnictví zas narvané, ale některé věci jsem vyhodila úplně nepoužité. 

​mne rikala kolegyne, ze jejich ucitelka vybrala penize a nakoupila to detem sama. To mi prijde jako znacka ideal. Jinak ja budu urcite za rok taky remcat nad tim, co je vsechno potreba, ale ve skutecnosti se na to taky tesim. Jen doufam, ze se situace zklidni a nechaji male deti zit, bez tlaku na ockovani a voseru s neprijemnymi a blbe dostupnymi testy pred vstupem do bazenu nebo kamkoli. To bych si hned sla koupit, takovou vyhlidku pro ne

Jinak ja dnes ruzne drobne darky - prirodni mydlo, co vypada jako krystal , a sesit s nalepkami vlajek. Oboji ma velky potencial zaujmout:) Sobe sukni v sekaci, presne takovou, jakou jsem chtela a jaka je tak desne out, ze se neda jinde koupit. 

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 28. července 2021 22:03

marieu jeeeeenákupy do 1.třídy...hned bych šla s tebou...já miluju papírnictví od dětství...a že tenkrát nebylo z čeho vybírat..

Offline brrr
Avatar
12300 příspěvků moje polička 28. července 2021 22:08

Gatita Takhle to má starší, jeho paní učitelka vybere osm stovek a je pokoj. V pololetí dostaneme papír, kde jsou rozepsané položky za co peníze utratila a kolik zbývá.

marieu Seznam od paní učitelky není zárukou, že dítě ty věci využije. To je pro změnu případ mladšího, poměrně velkou část obvykle nepotřebuje nebo ji dostanou ve škole.

Mimochodem kluci chodí do stejné školy, ale přístup třídních je diametrálně odlišný.

Offline continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 28. července 2021 22:11

brrr mě by to přišlo nejrozumnější. Jedná učitelka nám posílala odkazy na eshopy. V dnešní době, kdy to všechno dovezou až pod nos, mi to přijde asi jenom tisíckrát jednodušší objednat centrálně .a kolik obalů na knížky divných formátu jsem nakoupila a ono to nesedělo.

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 28. července 2021 22:19

Dadoo ma ten kabat i zip?

Offline brrr
Avatar
12300 příspěvků moje polička 28. července 2021 22:20

continuity No a ona taky obvykle má množstevní slevy, atd. Je to fakt hrozna pohoda, teda pro rodiče.

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 28. července 2021 22:49

continuity brrr u nás to tak je na celé škole, podepíše se souhlas, vyberou se peníze a koupi se to hromadně. Nemůžu si takový systém vynachválit, ušetří to čas, běhání, shánění i peníze.

Offline continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 28. července 2021 22:54

Ono to nakonec ušetří nervy i učitelce. U nás chodí emaily typu: zkusili jste něco narýsovat kružítkem, které má vaše dítě?

Znám matky, které ty kružítka koupily postupně čtyři.

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 28. července 2021 22:56

marieu já taky, ale těším se zároveň :)

continuity nám seznam poslala přímo paní učitelka. Ale i tak je toho teda moc.

U nás má dobrou službu papírnictví naproti školy, pošleš jim seznam a oni ti to nachystají. Nicméně teď v první třídě si to hodlám užít, pak už mě to asi bude otravovat jako všechny ostatní :)

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 28. července 2021 23:59

Dadoo nepotřebuju ten kabát, nepotřebuju ten kabát...

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 29. července 2021 00:12

Catherinne jako za litr si ho můžeš koupit i když ho nepotřebuješ

Offline marieu
Avatar
5152 příspěvků moje polička 29. července 2021 06:35

Gatita drobné, ale pěkné nákupy

brrr continuity u nás se snad vkládají peníze do virtuální pokladny a různé ty sešity a knihy kupuje škola. Náš seznam od učitelky opravdu zahrnuje jen psací pomůcky, desky na písmenka, výtvarku a tělocvik. Maureen Já mám papírnictví taky moc ráda. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 29. července 2021 07:45

letenky do Italie, podzimni Piemonte

Offline kocoureksuggy
Avatar
1376 příspěvků moje polička 29. července 2021 09:43

Dadoo 

Děkuju!  

Offline clothilde
Avatar
2040 příspěvků moje polička 29. července 2021 10:07

Dadoo 

Catherinne 

kabát je moc peknej a asi ho potrebuju

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 29. července 2021 10:48

Kabát dnes dorazil a je úplně BOŽÍ.

A za ty peníze..

Takže neváhejte.