Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline mirajo
Avatar
2636 příspěvků moje polička 28. července 2021 12:11

Mha Olivy dám na stůl a zmizí ještě než všichni zasedneme. Dcery v nich jedou cca od 5?, mladší na barvě nezáleží /beztak ty levnější černé jsou barvené, což jsem do nedávna netušila/. Starší zatím vynechává aspoň kalamata s peckouMísto dortu si k narozeninám pravidelně přejou sushi. Ale aspoň lentilky už nemusím.

Offline mirajo
Avatar
2636 příspěvků moje polička 28. července 2021 12:12

Sweet Potato Taky se chci na východ vrátit

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 28. července 2021 13:58

mirajo andulka01

Děti, co jedí olivy

Já jsem ráda, že puberta a velký hlad ukončily rypani v jídle. Dnes do posledního kousku nakladaná řepa, cuketky s balzamikem, maso i bagety, rajčata, tapioka, všechno zmizelo.

Dnes si jdu koupit permanentku na cvičení (abych dodržela téma:) 

Offline mirajo
Avatar
2636 příspěvků moje polička 28. července 2021 14:09

Mha Řepa a lilek a spousta dalších dobrot čekaj na pubertu

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 28. července 2021 14:23

mirajo

Jo! Lilek mám svůj vlastní, takže oceňuji, že přestali musaku pitvat.

Offline Peggy
Avatar
77 příspěvků moje polička 28. července 2021 14:42
Reakce na zelene.oko:

Já dnes zavinovací top od cosáků. Byla jsem docela přesvědčená, že budu vracet, ale vypadá dobře (při rychlém zkoušení v práci). Mám radost.

zelene.oko Já si ten top objenala taky, mám ho doma. Ale nevím, jak ho nakombinovat. Asi si budu muset pořídit podobné kalhoty jako má modelka. Máš prosím nějaký nápad, jak ho nosit? Zkoušela jsem úzké bílé kalhoty a není to ono.

Offline zelene.oko
Avatar
649 příspěvků moje polička 28. července 2021 14:51

Peggy Nápad zatím nemám, ale vsázela jsem na úzké džíny. Kalhoty jako má modelka mám doma, zkusím, ale mám pocit, že ta kombinace v mojí velikosti nemůže vypadat dobře.

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 28. července 2021 15:15
Reakce na Isca:

Sweet Potato Tak tady dostává pojem fusion nové netušené rozměry kde to je, prosím?

​A potom že Tatry nemajú žiadne atrakcie...toto sú žabaři!!!

Kedy ste mali naposledy pizzu hawaii podávanú s nastrúhaným oštiepkom (lebo "ten syr čo mávame strúhaný" - už som si odvykla klásť otázku aký..) sa minul...he?

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 28. července 2021 15:26

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 28. července 2021 15:30

A navíc ještě..

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 28. července 2021 15:37

Dadoo Svetr, kabát - no jo, moje oblíbená barva . A ten "doplňkový" nákup taky chválím. Asi toho pomocníka také navrhnu, protože kočičky ... 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 28. července 2021 15:42

Dadoo hezky kabat, barva super

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 28. července 2021 16:08

slniecko

Pizzu, na které je ananas, může oštiepok leda vylepšit.

V Amsterodamu dostalo dítě slanou palačinku se šunkou posypaniu něčím bílým. Přesvědčovali jsme ho, že to je určitě parmezán. Nedala se a měla pravdu - byl to cukr.

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 28. července 2021 17:04
Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 28. července 2021 17:04

whiskas jinx děkuju, khaki je moje oblíbená barva.

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 28. července 2021 17:32

marieu ale houbeles lak na nehty...nový plavky potřebuješ

Offline marieu
Avatar
5152 příspěvků moje polička 28. července 2021 20:06

Dadoo ten kabát je parádní. Ať se dobře nosí!

Maureen tak to je ještě další perspektiva, co mě nenapadla. Nicméně půl prázdnin za námi a před námi nákupy do 1. třídy, takže plavky nejdřív za rok.

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 28. července 2021 20:24

marieu nákupy do první třídy TTo nás teď taky čeká. Seznam je to teda neuvěřitelnej, ale těším se na to. 

Offline continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 28. července 2021 20:29

marieu bram seznam bych brala s rezervou. U nás ho vyráběla škola a učitelka si stejně řekla o něco jiného. Průser je, že pak jsou ty papírnictví zas narvané, ale některé věci jsem vyhodila úplně nepoužité. 

Offline kocoureksuggy
Avatar
1376 příspěvků moje polička 28. července 2021 20:34

Dadoo 

Pěkný nákup, obojí by se mi hodilo. Co je to zač?