Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 29. července 2021 16:47

Mini ne, ja si prave jednu oprasuju, aby vydrzela nejlip do konce rijna!

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 29. července 2021 16:57

Mha Právě jsem si vyzvedla zásilku.
Verveine Cedrat je teda hodně silná, ze začátku možná až moc (ale po viróze mám ještě rozladěné ústrojí, tak to možná vnímám jinak). Absolutně přímá vůně cedrátu, měla jsem úplně chuť na jazyku jako když kousnu do želé cedrát bonbonů co mívali v Delmartu.
Jasmine Secret velmi jemná, trochu sladší než jsem chtěla, tak spíš jako večerní.
Ještě jsem pořídila příteli pánskou Acqua a asi mu jí budu krást, je taková čerstvá. A pro zajímavost Pepe Nero - Černý pepř, velmi výrazné pánské, počkám s tím na zimu.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 29. července 2021 18:51

andulka01 Je opravdu citrrrrrrrrusová.

Já mám ještě pivoňku, ta je velmi jednoduchá a nekomplikovaná. Pro syna jsem koupila a už skoro spotřeboval Olive Wood and Juniper, koukám po té Acqua, vydrží a drží se u člověka? Pepe Nero jsem ještě nenašla, kdes kupovala? Já na Notinu. 

Offline tarra
Avatar
340 příspěvků moje polička 29. července 2021 19:10

Taky jsem se tady nechala zlákat na Verveine Cedrat a teď jsem teda zvědavá, jestli tu citrusovou nálož ustojím, snad dorazí zítra.

Offline Mini
Avatar
příspěvků moje polička 29. července 2021 19:16

Kokoska drzim palce !

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 29. července 2021 19:20

andulka01 Mohla bych někdy očichat prosím?

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 30. července 2021 07:20

Sweet Potato Jasně :) 

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 30. července 2021 13:27

Mha Kupovala jsem na fragonito.cz, spíš na zkoušku. Acqua ještě nevyzkoušeno, nebyl čas, dám vědět. A Černý pepř - omlouvám se za mystifikaci, ten je od jiné firmy zde

Offline clothilde
Avatar
2040 příspěvků moje polička 30. července 2021 13:27
Reakce na Kokoska:

Mini jinx ze se v zari jeste bude cestovat, ze jo???

​ja doufam, ze ano. Mam letenku na Sardinii

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 30. července 2021 14:21

Bile obyc.air maxy a pred chvili jsem zjistila, ze jsem si vcera objednala i bezecke leginy a kratasy. Vubec si to nepamatuji.

Offline tarra
Avatar
340 příspěvků moje polička 30. července 2021 14:30

Tak Verveine Cedrat za mě spokojenost. Třeskutě silně citronový je na mně jen začátek, ale i ten pěkně, neuměle. Líbí se mi, jen na kůži odhaduju krátkou výdrž, ale za tu cenu na léto bude dobrá. Dovedu si ji představit i jako pánskou.

Offline Pavlena
Avatar
6905 příspěvků moje polička 30. července 2021 14:34

Candance jo, to se mi děje taky, samo mi to skáče do košíku a tak..

A air maxy ukaž, se mi taky líbí..!

Offline Hwi
Avatar
741 příspěvků moje polička 30. července 2021 14:56

Pietro Filipi má finální výprodeje, zbavují se zásob. Podařilo se mi ulovit "matrix" kabát za slušnou cenu, mám radost :) Doporučuju taky návštěvu, řekla bych, že se toho dá dost vybrat a podle všeho budou zboží ještě obměňovat. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 30. července 2021 15:27

Hwi Díky za tip.

A moc pěkně jsi ulovila.

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 30. července 2021 16:18

Hwi jo, tam jsem chtěla jít včera odpoledne...

Offline nellielovett
Avatar
5488 příspěvků moje polička 30. července 2021 16:23

Kokoska no to doufám! Já si naplánovala dovolenou až na září.

Offline 0zero7
Avatar
11707 příspěvků moje polička 30. července 2021 18:16

Hwi moc ti slusi, hlavne ta druha verze zapnuta ke krku! 

Offline Karja
Avatar
44428 příspěvků moje polička 30. července 2021 18:39

Candance To nakupujes v nějakých záchvatech:-D:-D

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 30. července 2021 21:13

Karja to je mozne. Mizive si vzpominam, ze jsem byla hrozne unavena a sleva...

Doufam, ze mi prijdou i nejake kalhoty, dost by se mi hodily.

Offline continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 30. července 2021 22:14

Hwi no tak dík. Já byla ve Štěrboholech a tam neměli nic moc. Váhala jsem nad jednou hedvábnou Halenkov, ale pak jsem si vzpomněla kolik s tím je s.ani.

Zato jsem vlezla do TH a mám červeny svetr a modrou proužkovanou košili. 

Co je horší, tak kromě PF bude možná končit i Etam a to jsem dost zvědavá, kde budu kupovat podprsenky.