Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 27. července 2021 19:00

Vodu ze studny

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 27. července 2021 19:01

Akras ty mini vecicky jsou uzasny.

Offline 0zero7
Avatar
11706 příspěvků moje polička 27. července 2021 21:39

andulka01 Prosimte, kde jsi koupila tu prvni, maji i Neroli, tu bych zkusila, ale nemuzu je nikde najit. Diky!!

Offline ankou
Avatar
258 příspěvků moje polička 27. července 2021 22:09

Prosímvas, vy kdo máte světle scuba saty, v jakém počasí je nosíte, nebo hodláte nosit? Tesila jsem se, jaké budu mít krásné šaty na léto, a i mi myslím docela sluší, ale ta látka je strašně tlustá!

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 27. července 2021 22:12

0zero7 fragonito.cz, ti asi do Kanady posílat nebudou. Značka je Jeanne en Provence, ale tváří se to jako jen tuzemský (cz). Možná zrovna tohle stáčejí pod značkou pro cz?

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 27. července 2021 22:14

ankou já mám scuba černé a s dlouhým rukávem a i v zimě je mi v nich občas vedro...letní verzi bych nedala,ale pokukovala jsem a ten materiál mě na léto odradil..

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 27. července 2021 22:17

ankou ja bych si je byvala vzala i do Recka,na vecer bych je snesla v pohode,ale jak jsou tlusty tak to zabralo pul kufru tak jsou doma.A mam tedy cerny s kratkym rukavem.Kdyz v nich nebudu postavat na slunci tak vlastne kdykoliv.

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 27. července 2021 22:19

ankou 

Já mám dokonce černý a nosím je do práce. Konečně mi není zima od klimatizace.

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 27. července 2021 22:24

..koupila jsem si tohle triko...no...triko..mám ho pod zadek a S je mi jako XL...ale jako dárek dobrý a moc hezky zabalený

Offline 0zero7
Avatar
11706 příspěvků moje polička 27. července 2021 22:32

andulka01 Diky, mrknu. Nasla jsem ofiko stranky (asi) ale posilaji jen do par zemi v Evrope plus je vsechno na 0 Eu, tak mozna ani nemaj nic. Podivam se na tu od Tebe :)

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 27. července 2021 22:35
Offline ankou
Avatar
258 příspěvků moje polička 27. července 2021 22:39

dynda Zarinya Maureen děkuju! Jsem z té látky byla tak rozčarovaná, že jsem neměla chuť je ani brát ven. Dostanou šanci :)

Offline 0zero7
Avatar
11706 příspěvků moje polička 27. července 2021 22:48

slniecko diky! tu stranku jsem nasla. Skoda, ze neposilaj. Ta Neroli me zajima. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 28. července 2021 05:39

#ankou jo a jeste jsem si vzpomnela,ze me ta latka i celkem studi.Ale ja jsem jinej gang....ja potrebuju k zivotu teplo.

Offline marieu
Avatar
5152 příspěvků moje polička 28. července 2021 06:58

Mha máme tam v nejbližších dnech namířeno a tohle je skvělý tip, děkuju hezky!

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 28. července 2021 07:52

marieu

Prosím, rádo se stalo

A když už jsem tu jako reklamní agent Luhačovic, tak mám ještě jeden tip, ale pro dospělé. Kousek od nádraží, poblíž Alberta je taverna Lotos, kde mají všelijaké pro děti jedovaté ryby a mořské potvory i v salatech a pizze.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 28. července 2021 08:05

Mha nezpochybnuju,ze dobre vari,ale "taverna Lotos v Luhacovicich"me tedy pobavilo.

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 28. července 2021 08:07

Mha ryby a mořské potvory jsou pro děti jedovaté? Ptám se ze zvědavosti, jak nejsem dětná, tak to fakt nevím. Takže si představím nanejvýš toho čtverzubce

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 28. července 2021 08:11

Zarinya Hele, já si nedávno v italské restauraci dala chilli burger a sangrii. Fusion prostě.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 28. července 2021 08:15

Sweet Potato ty kraso, co to je?