Tak jsem si ho právě koupila i v černé. ![]()
![]()
![]()
Co jste si dnes koupili/y?
Dadoo a ta velkkost je opravu obr, ze je dobre vzit o cislo mensi jak pisou, nebo ne?
Dadoo je krásnej, ale zapínání jen na patenty asi mít nemůžu.
viktorka_od splavu je oversized, ale zase ne nějak obří.
Kdyz jsem ho oblékla, napadlo mě, že by mi byl asi i menší, ale zase nechci na zimu teplý kabát tip ťop. Ta vůle je tam potřeba. A hned mi naskočí To ne, to není možné, já přece nemůžu mít ještě menší. ![]()
Ty asi S, ne? Nebo XS.. ![]()
Asi ti víc neporadím, já se ve svých nových velikostech ještě necítím jistě, tak moc nedokážu odhadovat.
Dadoo diky, zkusim s
Dnes vůni na mne, do koupelny i do skříně, lak na nehty a jídelní set pro malou neteřinku






Dadoo ty za to můžeš!!!
OliveOyl ta se mi taky moc libila, ale asi bych si po ni slapala:-(
viktorka_od splavu copak dýlka, ta se upraví, ale ten štíhlej pas kdyby mi k tomu přibalili :)
jerry jenom tu sukni, na komplet si netroufám, sice to břicho zvládám maskovat, ale teď tam fakt je. Konec OT :)
OliveOyl beru vinu na sebe. Můžeš to klidně rozhlasit. ![]()
whiskas Přiznávám, že jsem se opičila. Verveine Cedrat.
Od Jeanne en Provence už třetí kousek.
Mini to se mame na co tesit :)
jinx jezdíme pokaždé už snad 20 let a vždycky se nemůžu dočkat ! Tak ať nám to vyjde :)
Kokoska neboř nám bábovičky, prosím :)))
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
