Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 29. července 2021 10:54

Tak jsem si ho právě koupila i v černé.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 29. července 2021 10:55

Dadoo a ta velkkost je opravu obr, ze je dobre vzit o cislo mensi jak pisou, nebo ne?

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 29. července 2021 11:00

Dadoo je krásnej, ale zapínání jen na patenty asi mít nemůžu. 

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 29. července 2021 11:16

viktorka_od splavu je oversized, ale zase ne nějak obří.

Kdyz jsem ho oblékla, napadlo mě, že by mi byl asi i menší, ale zase nechci na zimu teplý kabát tip ťop. Ta vůle je tam potřeba. A hned mi naskočí To ne, to není možné, já přece nemůžu  mít ještě menší.

Ty asi S, ne? Nebo XS..

Asi ti víc neporadím, já se ve svých nových velikostech ještě necítím jistě, tak moc nedokážu odhadovat. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 29. července 2021 11:17

Dadoo diky, zkusim s

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 29. července 2021 11:18

U těch os věci většinou vždycky můžeš mít menší, ale pak to zas není os. Fakt nevím. 

Offline mnum
Avatar
2141 příspěvků moje polička 29. července 2021 13:16

Dnes vůni na mne, do koupelny i do skříně, lak na nehty a jídelní set pro malou neteřinku

Offline OliveOyl
Avatar
1960 příspěvků moje polička 29. července 2021 13:18


Dadoo ty za to můžeš!!!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 29. července 2021 13:20

OliveOyl ta se mi taky moc libila, ale asi bych si po ni slapala:-(

Offline OliveOyl
Avatar
1960 příspěvků moje polička 29. července 2021 13:26

viktorka_od splavu copak dýlka, ta se upraví, ale ten štíhlej pas kdyby mi k tomu přibalili :)

Offline jerry
Avatar
11135 příspěvků moje polička 29. července 2021 13:37

OliveOyl 

Jdi ty brepto...přece nebudeš hromadit to, co už máš

A jsou fakt krásné...

Offline OliveOyl
Avatar
1960 příspěvků moje polička 29. července 2021 13:47

jerry jenom tu sukni, na komplet si netroufám, sice to břicho zvládám maskovat, ale teď tam fakt je. Konec OT :)

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 29. července 2021 15:21

OliveOyl beru vinu na sebe. Můžeš to klidně rozhlasit.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 29. července 2021 15:52

whiskas Přiznávám, že jsem se opičila. Verveine Cedrat. 

Od Jeanne en Provence už třetí kousek. 

Offline Mini
Avatar
příspěvků moje polička 29. července 2021 16:19
Reakce na jinx:

letenky do Italie, podzimni Piemonte

​ubytování v Benátkách na archi Biennale a v Mantově :)

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 29. července 2021 16:25

Mini to se mame na co tesit :)

Offline Mini
Avatar
příspěvků moje polička 29. července 2021 16:31

jinx jezdíme pokaždé už snad 20 let a vždycky se nemůžu dočkat ! Tak ať nám to vyjde :)

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 29. července 2021 16:33

Mini jinx ze se v zari jeste bude cestovat, ze jo???

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 29. července 2021 16:35

Kokoska urcite, ja tomu verim :)

Mini to verim, to musi byt prima, navic Benatky jsou super.  

Offline Mini
Avatar
příspěvků moje polička 29. července 2021 16:37

Kokoska neboř nám bábovičky, prosím :)))