Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 17:47

andulka01 kdy jedete?

Já jsem letos taky vyměkla a rezervovala to předem. 

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 18:17

continuity od 14 do 21, potřebovala jsem dopředu aspoň nějakou jistotu, první týden dovolené bude nahodilý v Čechách. A já se znám, kdybych to nezamluvila, tak nepojedu nikam.

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 18:19

andulka01 Držím palce a nabízím kittysitting.

Offline continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 18:32

andulka01 dobře si udělala, užijte si to. Dovolenou snad letos potřebujeme úplně všichni. 

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 19:42

Nakoupila jsem strašnejch věcí... anžto jsem ještě chytla poslední dny výprodeje. U cosáků kalhoty, košile, svetřík...  v Ahlens trička, prošívanou dlouhou vestu... ve vagabondu plátěnky na platformě... v NK Veja sneakersky (konečně)... 

No co se dá dělat, nejsem tak bohatá abych nakupovala v Praze

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 21:08

Sweet Potato děkuji

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 21:57

Kúpila som si otvorenie vlastného auta. 80€.

Kto to sem minule dával tú historku s autom, ktoré sa samovoľne zamklo, keď vložila majiteľka dovnútra kabelku ????

Tak ja som tam aspoň nemala zamknuté dieťa.

Offline 4n4
Avatar
250 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 22:48

slniecko 

Mně se v zimě zamklo nastartované auto s klíčem v zapalování. Sice před domem, ale náhradní klíče byly už rok nezvěstné a zrovinka jsme si říkali, že by to už chtělo je pořídit. 

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 22:56

4n4 taky dobrý

Mne sa to stalo v obchoďáku a v aute všetko, aj kľúče od bytu, aj telefón, doma nikto, že by som šla MHD a vrátila sa s náhradnými...ale slečna na informáciách bola vľmi zlatá....akurát som zistila, že neviem nikomu zavolať, pretože si nepamätám nikoho číslo!!!

Nakoniec ma napadlo, že autoservis, tak to hodila do googlu a našla jeden nonstop.

No a dala som si za domácu úlohu naučiť sa telefónne čísla aspoň niektorých príbuzných.

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 22:57

barbucha Skvělé, všechno (včetně muzea v jiném vlákně). 

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 23:05

slniecko 4n4 To nééééé . Zrovna nedávno jsem si nechala v autě položený klíč a když jsem to zjistila, problesklo mi hlavou, jestli by se po delší nečinnosti auto "omylem" nezamklo a následně případně nešlo odemknout. Mám odemykání na klice, ale známe to, že? Tento systém občas nefunguje, nebo jako na potvoru vybitá baterka a je po legraci. 

slniecko A co se týče telefonních čísel, to už také trénuju a to od doby, kdy mi byl odcizen mobil. Když ještě byly pouze pevné linky, měla jsem v hlavě spoustu kontaktů + samozřejmě "notýsek s čísly" , ale s dobou mobilovou jsem zpohodlněla a nepamatuji si téměř žádné číslo. Chyba.

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 23:08
Reakce na whiskas:

slniecko A co se týče telefonních čísel, to už také trénuju a to od doby, kdy mi byl odcizen mobil. Když ještě byly pouze pevné linky, měla jsem v hlavě spoustu kontaktů + samozřejmě "notýsek s čísly" , ale s dobou mobilovou jsem zpohodlněla a nepamatuji si téměř žádné číslo. Chyba.

​Presne

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 03. srpna 2021 08:29

slniecko

Tak to jste mi nasadily brouka do hlavy.

Jdu to zkusit, jestli dám aspoň jedno číslo zpaměti.

No, jenom jedno z celé rodiny.

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 08:45

Mha Já taky. Jen manželovo, které jsem se poctivě našprtala před 1.porodem.

Zato si pamatuju všechny naše historické pevné linky, čísla kamarádek ze základky a dávných lásek.

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 08:57

Sweet Potato ano, presne ....ale teda ja som v tom strese nedala ani to manželovo...jediný pokus čo som spravila bol, že som sa pokúsila zatelefonovať na svoj vlastný mobil (to číslo si pamätám, lebo ho vypĺňam pri netnákupoch), lebo je presmerovaný na manželov, keď nie som k dispozícii. Ale nejako to nezafungovalo, asi bol mimo signál (je s deckami v horách).

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 09:05

Sweet Potato Přesně!! A to manželovo číslo si pamatuju jen proto, že je strašně moc jednoduché. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 09:13

slniecko bram 

Digitální demence

Offline 999
Avatar
19690 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 09:42

Sweet Potato Já si manželovo pamatuju jen proto, že to byl svého času jeden z mála mobilů v mém okolí. A volat jsem mu chodila z budky .

Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 12:26

jedine, co si pamatuju je pevna linka rodicu, tu puvodni z destvi, ktera uz se mezitim zmenila a ted uz ji ani nemaji a pak mamu, ktera ma telefonni cislo podle data narozeni

Offline 711990
Avatar
18311 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 12:30

baltik pevna linka z detstvinase byla 42 100!!