Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline letfenixa
Avatar
10838 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 06:39

Ja viem okrem svojho čísla mobilu už len mamine, pretože aj to kedysi bolo moje

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 07:30

viktorka_od splavu Já teda nevím, pyžamu ta žehlicka chybět bude asi.I když nevím, co je to za material, třeba se tak žvanit v denním režimu nebude,ale jestli jo, tak to nebude to pravé.

Offline JankaM
Avatar
3075 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 07:33

A kampak je 56109? 

Offline continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 07:38

slniecko s pohybovou pamäťou to môže byť spojené, to nerozporujem, ale prvé číslo domov som určite nevytacala nijak často, skôr som ho rôzne diktovala a pamatam si ho doteraz, na rozdiel od svojho prvého mobilného čísla, kde bol režim úplne rovnaký. To isté mám s číslom muža, vlastne si musím pamätať len šesť cifier, tiež ho výhradne vytacam z pamäti telefónu.

Na PINy pozor, mám to s tou pamäťou podobne. A PIN k bankovníctvu zadávam na rôznych klávesniciach a raz som si ho už takmer kvôli tomu zablokovala.

Offline Ounz
Avatar
20471 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 08:08

continuity ty jsou hezký, odkud je máš?

Offline continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 08:38

Ounz oboje z about you. Pokud myslíš plavky, tak je to Lascana, mají fakt moc hezké ženské střihy. poslali mi kód do jejich eshopu ( můžu poslat), ale ten má příšerné recenze, co se týče kvality dodání a komunikace. Ty plavky samotné vypadaji dobře, resp. normálně plavkovite, jak dobře budou schnout nebo se odirat ještě uvidíme. 

Offline Ounz
Avatar
20471 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 09:41

continuity plavky taky hezký moc, ale já sem asi velikostně mimo..ty boty mě zaujaly!

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 09:42

continuity ja nie takmer

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 10:04

continuity Krásné plavky.

viktorka_od splavu Pyžamo tě spolklo.

Offline continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 10:11

Ounz ty boty jsou Apple od Eden, taky about you. 

Na plavky se koukni, delaji je do velikosti 48 a různé velikosti košíčků, navíc se mi zdají malinko větší, cca tak půl čísla. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 10:20

Sweet Potato jo trochu jo, doufam ze az nebudu semleta po celym dni ale cerstva po ranu;-)) bude to lepsi:-P

Offline Ounz
Avatar
20471 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 10:27

continuity děkuju :)

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 10:39

continuity Ty plavky jsou krásné.

Offline continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 10:41

Děkuji vsem. 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 04. srpna 2021 11:12

whiskas

U mě taky tak. První dojem byl, že je to moc silné.

Kolektivní cedrat. Ani už nevím, kolik nás je. 

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 11:28

Mha Se úplně dmu pýchou, že jsem tu zažehla kolektivní věc
Dnes mám cedrát na sobě a moc se mi líbí. Včera byla pánská Acqua, ta mám dojem, že moc nedrží, ale je opravdu lehká a průzračná.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 04. srpna 2021 12:00

andulka01

Jen se dmi, máš proč. Krásná vůně

Já teď mám Viktorinox od Swiss army, kupuju si jejich nože a tak jsem to vzala i s parfémem. Měla jsem pochybnosti, ale je opravdu krásný a dlouho vydrží. Nejvíc mi připomíná Kenzo Flower in the Air, ale má takový chladně ostrý podtón, no spíš ostří

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 12:04

Mha Ostrý chladný parfém Victorinox

Offline Tak Betty
Avatar
6080 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 12:34

continuity plavky i boty se mi líbí  a andulka01 cedrat taky zakoupen,přijde zítra. 

Offline clothilde
Avatar
2040 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 12:42

andulka01 je nekoupila cedrat, ale ruzi s andelikou. Tak jsem zvedava....