Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline marieu
Avatar
5152 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 13:00

continuity ty boty jsou krásný

Offline Karja
Avatar
44428 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 13:14

continuity Na ty různé Apple of eden taky koukám! Hlavně na žluté a oranžové. Ale ještě jsem je nekoupila, mám teď takové šlapky žluté z HM, ale vyčkávám až tam bude to moje žluté číslo zlevněné;-)

Offline martek01
Avatar
1439 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 08:18

Poradíte mi prosím nějaké tablety na odvodnění? Ráno se probudím a jsem oteklá jak meloun. Myslím obličej, oční víčka neexistují. Nebo co by na to pomohlo...? 

Offline martek01
Avatar
1439 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 08:18

Poradíte mi prosím nějaké tablety na odvodnění? Ráno se probudím a jsem oteklá jak meloun. Myslím obličej, oční víčka neexistují. Nebo co by na to pomohlo...? 

Offline martek01
Avatar
1439 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 08:38

baltik jj, na ně jsem taky koukala. jen nevím, jestli to má nějaký účinnek

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 08:46

martek01 a u doktora jsi byla?

Offline martek01
Avatar
1439 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 08:54

martek01 a u doktora jsi byla?

​nebyla..... měla bych? jakože ledviny? 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 08:57

martek01 ja nevim co, ale urcite bych sla

edit: a pokud bude vse ok tak pred diuretiky bych jeste zkusila vysadit alkohol a cukr..

Offline martek01
Avatar
1439 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 09:26

viktorka_od splavu cukr i alhohol mám na minimu....... no zkusím toho doktora

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 10:08

martek01 skvele odvodnuje koprivovy caj, jestli zvladnes jeho chut. Plus je po nem hezka plet. Pak navyseni pitneho rezimu, jestli malo pijes (to je treba muj problem, zapominam pit a pak telo drzi vodu) + omezit alkohol a sladke. S doktorem bych se urcite poradila. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 10:49

martek01 taky doporučuji ten kopřivový čaj jako Lamicka 

Offline kacka.hou
Avatar
3 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 11:16

martek01 já používám aquabalance plus teda masáže obličeje s gua sha. A pomáhá mi taky ráno kartáčování těla na sucho a studená sprcha na rozproudění.

Offline belmonte
Avatar
43 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 11:24

martek01 tablety jsou na nic, kopřiva je lepší a levnější :-) dnes jdu zkusit lymfatickou masáž, tak třeba to taky trochu zabere

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 11:31

Lamicka mne žihlavovy čaj strašne chuti. Ale doteraz som netušila, že je aj na odvodnenie, dobre vedieť 

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 12:00

betsey mne taky chutna

Offline tarra
Avatar
340 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 12:19

Mě se kolektivní cedrát sice zalíbil dost, bohužel mám ale pocit, že opravdu drží jen chvilku, ani na oblečení se nezdrží dlouho. Je to s ostatními vůněmi této značky podobné? Ještě by mě nějaké lákaly.

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 12:44

Mha Jsem čím dál tím více nadšená a dokonce jsem dostala dva kladné ohlasy . Vůni jsem cítila i po sprše po fitku ... 

Offline Karja
Avatar
44428 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 13:06

martek01 Díky za nakopnutí, asi si teď dám taky kopřivovou kůru. Jeden čas jsem to pila a je to teda....no malem jsem se pocurala v tramvaji:-D. 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 05. srpna 2021 13:06

tarra

Já  mám Pivoine feerie od Jeanne en Provence a ta voní krásně, mizí asi do hodiny, ta je mimořádně netrvanlivá.

Ten Verveine Cedrat mi přijde hodně trvanlivý, hlavně na oblečení.

Syn má Olive Wood and Juniper a je spokojený, slečny taktéž.

whiskas Dobře jsme se kolektivizovaly