Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 12:37
Reakce na Sweet Potato:

slniecko bram 

Digitální demence

​Ty čisla byly kdysi mnohem kratší. jsou na to i výzkumy, že čísla a obecně položky do šesti cifer se pamatuji jinak a lépe než cokoliv delšího. 

Číslo na muže umím nějak mimochodem jen z toho, že ho občas někam zadávám, ale máme první tři cifry stejně - je to teda náhoda nez že bychom o to nějak usilovali. 

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 12:37

baltik 711990 98 114 :) 

Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 13:11

bram 711990 22 11 0 hec :)

Offline clothilde
Avatar
2040 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 13:19

baltik bram 711990  546 81, ale to uz je tak dáávno

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 13:22

continuity Kratší sice ta stará byla, my začínali na 6, kolem nás byla i pětimístná, ale myslím, že v dobách, kdy jsme je mockrát vytáčeli, bychom si stejně zapamatovali i vícemístné. Byl tam pevně vyrytý kanál oko - ruka - mozek.

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 13:32

My meli u rodicu kdysi v praveku ctyrmistne cislo, taky si ho jeste pamatuju. A porad je nejak zakodovane v tom novem devitimistnem, ale to uz z hlavy nevim.

Offline Tak Betty
Avatar
6080 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 16:24

Kokoska jo, my měli taky čtyřmístné 5559, pak před přibyla dvojka.

Offline 711990
Avatar
18311 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 16:56

baltik tyjo ale to je luxusni cislo

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 17:11

Jako malá jsme měli 61 121, to si člověk zapamatuje.

Offline continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 21:57

Dorazily plavky. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 22:07

continuity ty jsou krásný

mně dorazila bunda z manga, Dadoo Sko uplně akorát, ale je taková zvláštně nepříjemná na dotek:-/

a ještě "pyžamo":-P

Offline Karja
Avatar
44428 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 22:10

viktorka_od splavu To pyžamo bych vrátila. 

Offline continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 22:22

Ještě si nechám boty.

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 22:40

viktorka_od splavu nepříjemná na dotyk? Já mám tedy naprosto opačný dojem.

A to pyžamo.. Bych taky vrátila. Kvůli materiálu, protože barevně ti moc sedí. 

Mne vůbec nevadí tvoje nechuť k žehlení. Naopak. Úplně ji chápu, mám to podobné. Akorát bych se v takovém případě vyvarovala věci, které tu žehličku fakt potřebují.

Ale, samozřejmě, máš plně právo chodit sežvaněná. Ale je to škoda.

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 22:41

continuity jsou moc hezky!

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 22:59

continuity Sedí ti velikost bot?

Offline continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 23:22

brrr víceméně jo. hlavně mě v nich netlačí klouby na palcích. Nemám nějaké halluxy, ale mám s tím problém v dost velké části bot. 

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 00:16

Mha Verveine Cedrat už je doma. A líbí se mi. Tedy, nebyla to láska na první pokus. Vlastně to nezačalo vůbec dobře. Nejdříve jsem flakon nemohla vydolovat z krabičky a na první "nástřik" mě zalila vlna citronové šťávy a alkohol (ve smyslu, deo na WC). Pomyslela jsem si, strašný. Nechala jsem vůni chvíli v klidu a udělala druhý pokus. A po chvíli mě uchvátil méně kyselý citron :-D, našla jsem i tu verbenu a celkový dojem je, že vůně je příjemná, osvěžující a jsem ráda za místní tip .

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 02:37

continuity tu boli vtedy presne 6-ciferné. A keby som si zapamätala aspoň presne to šesťčíslie bez predvoľby...tak tie 3-4 prichádzajúce do úvahy hoci aj vyskúšam postupne.

Inak ale ono je to naozaj aj spojením s pohybovou pameťou. Ja si napríklad absolútne nepametám PIN svojej karty, keď ju dávam deťom, musím im ukázať na dispeji čo ťukám.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 06:37

Dadoo Tak jak jsem je vybalila z krabice je nosit nebudu neboj