Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline tarra
Avatar
340 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 14:39

Mha Díky, tak to je škoda, to ty ostatní radši ani nebudu zkoušet, ale Verveine Cedrat je za tu cenu ještě fajn na krátké trasy.

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 15:01

tarra Na mě teda Cedrát drží dost, i po rychlé sprše jsem ho cítila. A na oblečení i víc. Přesně ale splňuje mé požadavky, nekomplikonavá, ultracitrusová, kdy si přes den udělám radost doplněním vůně.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 05. srpna 2021 15:05

tarra

Já mám těch "běhů na krátkou trať" víc, takže dopředu trochu varuju před Ateliér Cologne, hodně čajových vůní od E. Arden nevydrží dlouho a můj favorit  je nejkrásnější sprinter Pink Grep od Bodyshopu.

Ale zrovna teď na tohle téma hovoří povolanější a zkušenější v Blbych parfemovych dotazech, tak se koukni, je tam hodně tipů. 

Offline tarra
Avatar
340 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 15:08

andulka01 Tak ještě je samozřejmě varianta, že ho na sobě necítím jenom já, zkusím zjistit nějak nenápadně

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 15:30

Mha

Kolektivní hadříky mi většinou nesedí, tak alespoň s vůní jsem se chytla . A taky už pravidelně kupuji prací prášek/gel Jelen a .

Jen škrobenka u mě byla propadák .

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 15:33

Mha Co to čtu? Ateliér Cologne nedrží? V Notinu jsem zálibně obhlížela stojan a pak jsem se ještě zasekla u stojanu Replica a taky bych si vybrala. Ale dám si spíše pauzu (možná).

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 05. srpna 2021 15:38

whiskas

Já potichu šeptam, že se mi některé kolektivní ani nelíbí (COS)

Mýdlo s jelenem jsem koupila dětem na tábory, aby si tam mohly oprat. To bylo nejstaršímu asi 13. Uběhlo mnoho let, mýdlo s jelenem absolvovalo spoustu táborů, občas si s ním někdo roztrzity umyl vlasy, ale vlastne ho moc neubývá.

Škrobenku jsem měla jednou. S podobnou trvanlivostí.

No ale teď vypadám jako hrozné čuně

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 05. srpna 2021 15:40

whiskas

Ty citrusovo čajové kousky jsou tak do 2 hodin pryč.

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 15:49

Mha MhaTuhý Jelen mě nezaujal, ale gel na jemné prádlo, to je prostě jiný kus .

Co se týče citrusů, takže vítězem se stává Verveine Cédrat , protože ten na mě fakt drží. 

Měla jsem v merku Atelier Cologne Orange Sanguine, ale po tvém upozornění si nechám zajít chuť.

Jestli by nebylo vhodné se předzásobit VC, než zmizí .

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 05. srpna 2021 16:03

whiskas

Na ten krvavý pomeranč koukám už delší dobu, máme stejný vkus. Tak se nenech odradit, možná je to jen mnou a na tobě bude držet jako přibitý.

Offline martek01
Avatar
1439 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 16:39

jdu najít kopřivovej čaj! díky všem!

a jsem typický nepič, tedy že nemám nikdy žízeň a dokážu přežít den na 2dcl vody

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 16:48

martek01 Tak to jsi na cestě do pekel.

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 17:18

martek01 to tim muze byt, ja si privodila nepitim zbytecne komplikace. Ted se dost hlidam. Nemivam pocit zizne, uplne chapu, ze vydrzis na takhle malem mnozstvi vody za den. 

Offline clothilde
Avatar
2040 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 17:30

tarra ja mam ruzi a andelikou a celkem drzi

Offline Lilly_Ku
Avatar
4507 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 21:24

Potom, co jsem videla tuhle fotku, jsem si koupila ty tenisky. A nazivo se mi libi jeste vic nez na obrazku.

Zapomnela jsem dodat, ze jsou castecne reflexni, coz je uplne nejvic :D

Offline Ounz
Avatar
20471 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 21:39

Lilly_Ku hustý

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 21:43

Lilly_Ku mela sis to koupit komplet cele, je to super:)

Offline Lilly_Ku
Avatar
4507 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 21:49

jinx to je fakt :D taky se mi to moc libi, ale jedu ted trochu jinej styl, neuzila bych :(

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 21:53

Lilly_Ku sakra, ja bych to uzila:)

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 22:17

Ten Atelier Cologne je tak vôňa od vône, asi ako všade. Od citrusovky sa nedá čakať neviemaký zázrak, ale Orange Sanguine by bolo škoda aspoň neskúsiť.

Jo a ozaj, v zozname pre agentku to nemám, ale ešte ma napadla k celkom únosne držiacim citrusovkám Paradiso od Pigmentaria.