Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline 0zero7
Avatar
11707 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 23:20

slniecko no ja to smiruju i tady, dik!!! Mrknu online, to je seznam teda!

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 06. srpna 2021 02:18

0zero7 ...ja som to tam nedávala, lebo je to česká značka. Ale možno by poslali aj do Kanady!

Offline 0zero7
Avatar
11707 příspěvků moje polička 06. srpna 2021 03:51

slniecko aha! To je dobre vedet. Muze mi poslat maminka. Jeste ted koukam Po tech "opalovacich" vunich, nektere jsou min sladke, to mi vyhovuje. Hodila jsem jednu cologne intense 4711 vedle. Jeste Se podivam jestli neni recenze tady 

Offline Aranel
Avatar
6545 příspěvků moje polička 06. srpna 2021 10:27
Reakce na JankaM:

A kampak je 56109? 

​Těžko říct, nikdo to nebere...

My jsme měli 23005. Prostě rodiče mi kladli na srdce, abych se to naučila, tak jsem se to naučila

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 06. srpna 2021 11:12
Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 06. srpna 2021 19:50

Minuly tyden jsem se stala papirove vlastnikem garsonky v Nuslich, dnes fyzicky. Uz ted se potim z ty prace (a castky za ni), ktera me ceka na deobnych rekonstrukcich.

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 06. srpna 2021 19:53

razorblade Jé, mé rodné Nusle!  Kde tam?

Offline 999
Avatar
19690 příspěvků moje polička 06. srpna 2021 19:54

razorblade Gratuluju k nákupu :-).

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 06. srpna 2021 19:55

razorblade Super!

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 06. srpna 2021 20:02

razorblade gratuluju k nakupu, at jsi spokojena! 

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 06. srpna 2021 20:12
Paráda, kde bydlíš? Pod mostem? ????
Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 06. srpna 2021 20:13
Reakce na belmonte:

martek01 tablety jsou na nic, kopřiva je lepší a levnější :-) dnes jdu zkusit lymfatickou masáž, tak třeba to taky trochu zabere

​Hele já měla těch lymfatickejch masáží deset, dvě do týdne, tak jak radí na rozproudění a viditelné zlepšení, čajem od Ryoru (prý je nejlepší) jsem se prolívala měsíc v tahu a nic. Maderoterapie, pcha!

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 06. srpna 2021 20:17

razorblade super :)

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 06. srpna 2021 20:35

razorblade gratuluju, at se ti dobre bydli!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. srpna 2021 20:44

razorblade gratuluju k nákupu

Offline OliveOyl
Avatar
1960 příspěvků moje polička 06. srpna 2021 20:50
Reakce na eM:
Paráda, kde bydlíš? Pod mostem? ????

​já si řikám, proč tak jedovatě a pak mi to došlo... holt Nepražák :))

razorblade paráda :)

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 06. srpna 2021 20:52
Reakce na eM:
Paráda, kde bydlíš? Pod mostem? ????

nene, v ty horsi a vzdalenejsi casti

a dekuju vsem, je to dost zavazek, tak nevim, jestli je k cemu gratulovat :)

Offline jerry
Avatar
11135 příspěvků moje polička 06. srpna 2021 21:05

razorblade 

To je skvělé - tak ať se ti ve svém dobře bydlí.

Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 06. srpna 2021 21:21

razorblade super

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 06. srpna 2021 23:32
Reakce na razorblade:

nene, v ty horsi a vzdalenejsi casti

a dekuju vsem, je to dost zavazek, tak nevim, jestli je k cemu gratulovat :)

​Ale jo. Dobrej počinek.