slniecko no ja to smiruju i tady, dik!!! Mrknu online, to je seznam teda! ![]()
Co jste si dnes koupili/y?
0zero7
...ja som to tam nedávala, lebo je to česká značka. Ale možno by poslali aj do Kanady!
slniecko aha! To je dobre vedet. Muze mi poslat maminka. Jeste ted koukam Po tech "opalovacich" vunich, nektere jsou min sladke, to mi vyhovuje. Hodila jsem jednu cologne intense 4711 vedle. Jeste Se podivam jestli neni recenze tady
A kampak je 56109?
Těžko říct, nikdo to nebere... ![]()
My jsme měli 23005. Prostě rodiče mi kladli na srdce, abych se to naučila, tak jsem se to naučila ![]()
Minuly tyden jsem se stala papirove vlastnikem garsonky v Nuslich, dnes fyzicky. Uz ted se potim z ty prace (a castky za ni), ktera me ceka na deobnych rekonstrukcich.![]()
razorblade Jé, mé rodné Nusle!
Kde tam?
razorblade Gratuluju k nákupu :-).
razorblade Super!
razorblade gratuluju k nakupu, at jsi spokojena!
martek01 tablety jsou na nic, kopřiva je lepší a levnější :-) dnes jdu zkusit lymfatickou masáž, tak třeba to taky trochu zabere
Hele já měla těch lymfatickejch masáží deset, dvě do týdne, tak jak radí na rozproudění a viditelné zlepšení, čajem od Ryoru (prý je nejlepší) jsem se prolívala měsíc v tahu a nic. Maderoterapie, pcha!
razorblade super :)
razorblade gratuluju, at se ti dobre bydli!
razorblade gratuluju k nákupu
Paráda, kde bydlíš? Pod mostem? ????
já si řikám, proč tak jedovatě a pak mi to došlo... holt Nepražák :))
razorblade paráda :)
Paráda, kde bydlíš? Pod mostem? ????
nene, v ty horsi a vzdalenejsi casti![]()
a dekuju vsem, je to dost zavazek, tak nevim, jestli je k cemu gratulovat :)
To je skvělé - tak ať se ti ve svém dobře bydlí.
razorblade super ![]()
nene, v ty horsi a vzdalenejsi casti
a dekuju vsem, je to dost zavazek, tak nevim, jestli je k cemu gratulovat :)
Ale jo. Dobrej počinek.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
