Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Online Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 22. srpna 2021 22:09

@Karja jsou světle hnědé. Právě se mi k dětem zdají fajn, vypadají slušně, ale není na tom vidět každé smítko jako na černých.

Online Karja
Avatar
44438 příspěvků moje polička 22. srpna 2021 22:30

Pinot Noir Sluší ti to a máš i pekne boty;-)

Online Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 22. srpna 2021 22:35

Karja díky. Měli ty kalhoty i žluté a než jsem se rozhoupala, už nebyly. Škoda, brala bych ještě jedny.

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 22. srpna 2021 22:50

Pinot Noir Ta druhá fotka je vtipná, mas na ni náhradní nohy, kdyby se ti ty tvoje zamotaly po víně

Online Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 22. srpna 2021 22:53

eM Jasně, ty si na víno beru vždycky s sebou! Dvě jsou pak málo.

Online 999
Avatar
19690 příspěvků moje polička 22. srpna 2021 23:16

Garfie Je :-). A co je teda zvlášťní, že mi ta knížka nějak unikla, nevěděla jsem, že existuje :-).

Online Garfie
Avatar
28426 příspěvků moje polička 23. srpna 2021 06:01

999 Taky ji vidím poprvé! :-)

Offline LadyMary
Avatar
1130 příspěvků moje polička 23. srpna 2021 10:03

Nákupy z  minulého týdne....+ úzké černé kalhoty v COS, ty jsem na netu nenašla.

Offline tina
Avatar
6286 příspěvků moje polička 23. srpna 2021 10:49

LadyMary všechno super, knihu jdu objednat

Offline LadyMary
Avatar
1130 příspěvků moje polička 23. srpna 2021 10:53

tina Je nádherná! Měla jsem z ní velkou radost....

Online Garfie
Avatar
28426 příspěvků moje polička 23. srpna 2021 16:02

LadyMary Tak to je nadherne vydani!!!

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 23. srpna 2021 16:36

Tak jsem se dneska stavila za odměnu v COS, vyzkoušela čtyři věci, které bych si z fleku odnesla, jak se mi líbily. Ale udržela jsem se, protože mi L bylo skoro už velké. Takže ještě chvíli a budu kupovat M jako Moje 

A pak jsem se podívala na ty samé kalhoty, co si v panskem koupila Zarinya a... mám je taky. Jsou fakt dobrý! 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 23. srpna 2021 16:38

Dadoonezkousela jsi ty oranzovy saty?

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 23. srpna 2021 16:38

Dvě basic trička a ještě šaty. Odmítám připustit, že léto už skončilo!

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 23. srpna 2021 16:45

Zarinya ne, vidíš, ty mi nějak úplně unikly. ale zkoušela jsem si toto. Moc hezká barva.

Online Karja
Avatar
44438 příspěvků moje polička 23. srpna 2021 17:12

vanilka Sakraprace, podobný šaty z Reserved mám, teď uz jsou jety a nosím je doma místo županu v létě, ale všichni mi je chválej. Teď zas budu večer sjíždět Reserved, ale potřebuji ideálně jiný vzor;-) 

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 23. srpna 2021 17:16

Karja  No já hlavně nevím, jak v nich budu vypadat. Takhle na obrázku se mi líbí moc. Tipuju, že se zítra nebo pozítří vyskytnu ve vlákně Poradna s dotazem, jestli nechat nebo vrátit .

Offline Janulik03
Avatar
20148 příspěvků moje polička 24. srpna 2021 08:05

Dadoo a ktore ze nohavice si si kupila? Nejako som prehliadla. A ta biela koselaje uzasna co mas, ja som podobnu pozerala v dlzke pod kolena a vaham ze v bielom to nebude vyzerat dobre

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 24. srpna 2021 08:33

Janulik03 ty kalhoty jsou asi tyto Kalhoty

Ta košile je fakt skvělá. Ještěže má na nějakou takkvou barbucha navedla. A pak se zázračně objevil jeden kus, když už byla nějakou dobu vyprodaná. A já měla prostě kliku, že jsem ji čapla.

Tu košili určitě koupit zkus. Nic horšího se stát nemůže, než že ji pošleš zpátky

Offline barbucha blogger
Avatar
35621 příspěvků moje polička 24. srpna 2021 08:39

Dadoo 

Košile dobrá, co? A sedí ti... Sama bych si ji byla koupila, ale já pro košile nemam moc využití, ve všední dny vůbec, tak ji nemám (a když ji tak vidím tak mě to štve ).

Kalhoty taky pěkný - líběj se mi dost i ty světle šedivý!

P.S.

A nebála bych se tu košili vzít i k těm novejm kalhotám, možná to bude mít i větší šmrnc než s těma trubkama (zvlášť jak jsi zhubla)