Hwi tipla bych, že budou spíš velký. No, taky na ně zálibně házím oko, tak pak referuj.
Co jste si dnes koupili/y?
Biele tenisky ![]()

Máte niekto skúsenosť so značkou Bjorn Borg?
pecka mám batoh a ten je super![]()
Nekoupila, dostala :-). Manžel ví, co mě nejvíc baví :-).
999 před časem bfzel někde v TV strašně zajímavý dokuserial. Zapomnela jsem, jak se to jmenovalo, ale vždycky nějací špičkoví šéfkuchaři vaříli podle slavných obrazu. To bylo hrozně pěkně.
Možná si na ten název vzpomenu, mám to na jazyku.
OliveOyl anoooo! Potrava duše a těla. Mělo to dvě řady.
https://www.ceskatelevize.cz/porady/11249930394-potrava-duse-tela/dily/
Moc zajímavé. Pouštěl jsem to i ve škole žákům. ![]()
Dík ![]()
To je krásnej dárek! prakticky nesehnatelnej...
barbucha Mám z něj radost :-).
Z manžela i z dárku, viď
No nedivím se!
barbucha Přesně tak :-)
999 Super dárek!![]()
Budu dětem objednávat něco z HaM. Nekoupil jste si tam někdo v poslední době něco pěkného pro dospělého? Většinou něco pro sebe přihodím a většinou se teda netrefím a vracím to, jak je to takhle naslepo. Prostě jediné kolektivně!:-D
Karja já tyhle kalhoty, jsou super.
Hwi prosim hodis odkaz, nemuzu je najit... jsou moc krasny!
Hwi prave! To znam!! Chce to cihat a taky mit odkaz. Diky moc..!
Pinot Noir Vypadají dobře, ale nejsou moc světle?
999 To je super dárek!!
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

