rysamona Kéž by.
Co jste si dnes koupili/y?
Sweet Potato to si mi pripomenula triko s nápisom "Eat pussy not animals" , ktoré mam v skrini. Ako ten nápis sa mi zdá super, ale ešte som nenabrala odvahu vyjsť v ňom von ![]()
Sweet Potato
tak nic![]()
Sweet Potato betsey Tak to jsou jasný trika na sraz, holky. Ke cosacky sukni;-)
Karja tak teraz ešte zohnať cosacku sukňu ![]()
Ounz ja si svicky z hm obcas kupuju, pac ae mi libi jejich design. Ale ze bych je tedy zapalene citila, to moc ne :/
razorblade díky za info :) zkusím a kdyžtak se zas vrátím k jo malone.
Ounz měla jsem teda jen jednu HM a voněla celkem intenzivně, ale samozřejmě jo malone je trochu jinde
Ounz ja mam jednu, nejaky mint (wild mint?) a je moc pekna, zapalena voni velmi decentne, ale to mi neva. Za me dobry, za tu cenu...
Co jsem si dnes nekoupila, ale dostala. K objednávce dvou "charitativních"triček z Trikátoru dvě další jako dárek. Celkem pěkný materiál i ušití.
Na tom lepším je nápis I watched porn for soundtrack.
Na druhém je Dej mi pussynku. A obrázek.
Tak kdybyste měl někdo zájem...
jdu tě vyhlížet do CJMDNS ![]()
OliveOyl to je teda fakt, že tohle potěšení by nám Sweet Potato mohla dopřát![]()
Sweet Potato Ty se vofrňuješ a ono je beznadějně vyprodané :-).
999 Tohle je dámské. Tak asi nezbohatnu.
Šaty. Ale trochu se bojím, jestli jsem vybrala správnou velikost. Nemáte/nezkoušela jste je některá? Z obrázku mi přijde, že mi ta 34 snad bude stačit, ale dost jsem váhala...

Hwi ty jsou krasny!cos?
Zarinya Jasně :) Já už po nich koukám už nějakou dobu, před pár dny byly úplně vyprodané a teď mají zase skoro všechny velikosti. Ale odolávala jsem dlouho!
Hwi tech jsem se vcera v obchode vubec nevsimla.![]()
Na me nejsou,ale alespon bych ti rekla jak s velikosti.....
Zarinya Uvidíme, příští týden by mi měly dorazit, tak pak poreferuju.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

