Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline AprilTwelve
Avatar
1019 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 07:11

Pinot Noir no ale kde kde kde? ta je boží a určitě ji potřebujeme taky.  na rozšíření psacích kapacit na chalupě 

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 07:52

Pinot Noir skvělý nápad! Před pár dny jsem přemýšlela, že takový mobil home by se nám taky hodil, kdyby o naši chalupu byl jednou větší zájem. U nás by se na dvůr krásně vešel.

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 08:06

Pinot Noir to abys jeste osazela pozemek koldokola thujema, jak italskej hrbitov, aby k vam nebylo videt

Offline Garfie
Avatar
28426 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 08:17

AprilTwelve Ale to ti stačí menší, leda by ses chtěla rozjet a stvořit nějakou ságu.... (promiň, nedalo mi to).

Pinot Noir To je boží!!! Zrovna včera spali u sousedů nějací kamarádi a přijeli obytným vozem. Říkala jsem sousedce, že to je super návštěva, ani nemusíš uklízet a stlát postele!

Offline AprilTwelve
Avatar
1019 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 08:28

Garfie teď jsem chvíli netušila,  ale už vím

Offline Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 08:35

Garfie po nás je teda úklid nutný, i když budeme vyhoštěni na noc na zahradu, protože ti dva, to je strašné bordelkomando. Akorát mě mrzí, že se možná bude muset skácet u rodičů nektarinka a stejně se asi budou muset sejít chlapi z celé dědiny, abychom to dostali na místo.

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 08:48

Pinot Noir to je super nakup :)

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 08:54

Pinot Noir Nápad s maringotkou je super, jen se mi nelíbí tahle konkrétní. S tou prosklenou stěnou je to docela akvárko.

Jak se tam v létě větrá?

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 08:57

Pinot Noir boží!

Budu šetřit, koupím ji manželovi, postavím na parkovišti, ať si chrápe tam :D

Offline Garfie
Avatar
28426 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 08:58

brrr Ale zase kdyby to měli otočené nějak líp než na křižovatku.... třeba do zahrady nebo do lesa, může to být super. Můj strejda má spravené takové klasické venkovské sídlo do U a právě tu jednu kratší stěnu já prosklenou a je to úžasné! On tam má teda zrovna pokoj pro hosty, protože je to vlastně nejvzdálenější část domu, ale je tam výhled do zahrady a je to krásné. Trochu nepraktické teda, kvůli nábytku a úklidu, udržet to sklo čisté....

Offline jerry
Avatar
11139 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 09:26
Reakce na Kokoska:

 aby k vam nebylo videt

​Ale to pak by ani oni neviděli na tu křižovatku - a přišli o zdroj informací

Ale ta koupě - to je skvělý nápad.

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 09:34

jerry periskop?

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 09:56

Pinot Noir to je super. Maringotku meli znami na zahrade, aby u nich mohlo prespavat vic hostu a navstev a vzdycky nastaka bitka o to, kdo pujde do maringotky.

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 10:00

Pinot Noir to je úplne skvelá kúpa, normálne závidím. My u našich pre spávať nemôžeme, teda môžeme, ale je to úplne o drzku a fakt len tu jednu noc v stave najvyššej núdze, toto by bolo parádne. Akurát ze oni byvaju v paneláku

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. srpna 2021 10:09

betsey na střechu?

Offline continuity
Avatar
42694 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 10:10

betsey vy potřebujete obytnak

Aj my teda. 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 10:10
Offline Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 10:10

brrr tak má to dveře a otvírací okna na dalších dvou stranách, takže otvor ve třech stěnách, takže průvan udělat jde.

Garfie ta křižovatka je až za zahradou, takže koukat do zahrady budeme . Ale někdo se ptal na výhled, tak jsem si představila výhled do krajiny, a to samozřejmě na Hané moc není, pokud člověk nebydlí na Svatém Kopečku.

Offline Garfie
Avatar
28426 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 10:11

Pinot Noir Tak to je super. Mně by se to vlastně líbilo i na křižovatku, takové Holandské by to bylo.... A místní by to měli místo kina! 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 10:18

Pinot Noir To je skvělá tiny house, u jednoho rybníka na vysočině je to taky zaparkovaný a vypadá to strašně romanticky.