Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline marieu
Avatar
5152 příspěvků moje polička 18. srpna 2021 11:09

Ne dnes- u včera. Nějak jsem nevěděla co, tak od všeho trochu- šála (velká, vlněná a nekousavá), Oční stín (Immortal)- protože mi nic přírodního na víčku nedrží a dvě tílka (černé a bílé) z příjemného lnu. A pak školní brašnu, penám a všechny potřeby. Ještě věci na tělocvik a přezuvky a jsem hotová. Po všech stránkách, teda.

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 18. srpna 2021 14:11

Šaty

dorazily a maminka má zase příležitost frflat nad pytlem, nota bene černým!

Offline pecka
Avatar
6170 příspěvků moje polička 18. srpna 2021 17:53

Kokoska nech sa Ti dobre nosia :)

V tomto je moja mamina skvelá. Pochváli ma aj vo vreci. Zato sestra

Offline mazanajana
Avatar
příspěvků moje polička 18. srpna 2021 19:02

Nekoupila, ale dostala jsem jako dárek - krásnou koloběžku. Vůbec jsem to nečekala, ale jsem z ní nadšená.

Ale vlastních nákupů, ze kterých mám radost, jsem udělala nejrůznějších taky dost...

Nové tenisky - abych byla stylová na té koloběžce .

Konečně kvalitně vypadající basic bílé triko, které není chatrný průsvitný hadřík.

A malou černou kabelku, kterou jsem chodila okukovat už rok a teď ji zlevnili, takže jsem už nedokázala dále odolávat.

Offline SunEclipse
Avatar
3464 příspěvků moje polička 18. srpna 2021 20:06

šaty

ale pásek teda vyměním

Offline Sweet Potato
Avatar
40122 příspěvků moje polička 19. srpna 2021 11:28

mazanajana Ta kabelka je

A ať se ti dobře koloběhá!

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 19. srpna 2021 13:08

SunEclipse ty jsou strašně hezky! Já po nich několikrát koukala, ale ty kapsy na prsou jsou pro mě prostě passe. I když se to už hodně zlepšilo, pořád raději ne.

a líbí se mi i s páskem.

Offline RoSa
Avatar
10092 příspěvků moje polička 19. srpna 2021 13:50

SunEclipse já bych asi vyměnila i ty knoflíky... připomíná mi to dětství: babička byla švadlena a takovýhle potahovaný knoflíky přišívala babám na šaty

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 19. srpna 2021 15:23

Asi stopadesaty tmave modry kalhoty v cos.ale neslo odolat......

Offline SunEclipse
Avatar
3464 příspěvků moje polička 19. srpna 2021 15:58

RoSa hm, myslíš že jsou passé, nebo je to jen tou vzpomínkou?

Já teda sem klasická tetina, mě trendy míjejí velkým obloukem, a nijak mi potahované knoflíky nevadí.

Ale co třeba se mně osobně nelíbí jsou takový ty hnědobéžový "želvovinový"

Offline SunEclipse
Avatar
3464 příspěvků moje polička 19. srpna 2021 15:59

Dadoo mně by se mnohem víc líbily ty béžový, ale nejsou

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 19. srpna 2021 16:25

A byt jaro ci zacatek leta odesla bych s temito,sice maji barvu americkych veznu,ale zkusim je ulovit ve sleve,ted uz se mi plna cena davat nechce,mam pocit,ze uz je po lete.

https://www.cosstores.com/de_de/women/womenswear/dresses/product.belted-kaftan-dress-orange.0986027004.html

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 19. srpna 2021 17:27

Zarinya ty jsou ale moc hezky! Budu taky hlídat slevy!

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 19. srpna 2021 17:29

Dadoo na zivo jeste hezci.

Offline Tabea
Avatar
8026 příspěvků moje polička 19. srpna 2021 17:31

Zarinya zkoušelas je, jak sedí velikost? Jestli zas nebude mít velikost 32 100cm přes prsa

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 19. srpna 2021 17:34

Tabea nezkousela jen pred sebou v zrcadle a kupodivu vypadaji,ze jsou maly.Normalne mam 34/36 a tyhle budu brat 38.Oni tam tedy ani mensi uz nemeli a ta 38 myslim bude pro me.

Offline Ounz
Avatar
20473 příspěvků moje polička 19. srpna 2021 18:00

Koupila jsem si v hm svíčku, nemám s nima zkušenosti, jakou mají kvalitu, ale takhle 'v klidu' pěkně voní..a já ale hlavně už vidím, že z obalu udělám květináč

Offline Sweet Potato
Avatar
40122 příspěvků moje polička 19. srpna 2021 18:15

Co jsem si dnes nekoupila, ale dostala. K objednávce dvou "charitativních"triček z Trikátoru dvě další jako dárek. Celkem pěkný materiál i ušití.

Na tom lepším je nápis I watched porn for soundtrack.

Na druhém je Dej mi pussynku. A obrázek.

Tak kdybyste měl někdo zájem...

Offline tina
Avatar
6286 příspěvků moje polička 19. srpna 2021 18:17
Offline rysamona
Avatar
1104 příspěvků moje polička 19. srpna 2021 18:21

Sweet Potato mohu se zeptat? Neni na tom triku s pusynkou holka převlečená za berušku a kluk černý kocour?