Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 13:32

Ounz ocni nepouzivam, na me to nema sebemensi efekt. Zkousela jsem neco od Vichy proti otokum a kruhum pod ocima, ale nejlepsi je, kdyz se mi povede dobre vyspat.

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 13:35

jinx ten La mere je tonovany, ze? To bych potrebovala nejake vzorky, vyzkouset. Mne sedi spis odstiny do zluta, ale ne moc svetly. Dost problem vzdycky najit a kdyz najdu, tak ho prestanou delat :)

Online Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 13:45

Kokoska no..to vyspání se nepodaří většinou. Já tam mam tu kůži hrozně jemnou, takže mam pak kruhy jako blázen, když nic nemažu, ale zároveň mi ledaco nesedí. Ostatní péčimam aesop, ale ten jejich oční mi vůbec nesedí. Tak hledam jinde. Šla bych se na ten chanel kouknout, ale nenašla jsem, že by ho sephora či douglas měli

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 13:48

Ounz to bohuzel neporadim, nepouzivam to. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 13:49

Kokoska ne ne, je to uplne klasicky krem. Konzistenci a vuni je skoro k nerozeznani od nivei :) ale je hutny a to mam do zimniho sychraveho pocasi rada. 

Online Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 14:06

jinx diky za odpověď :)

Offline nellielovett
Avatar
5488 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 14:24

Ounz já používám tento od Absolution. Mně vyhovuje velmi. Maj i v Sephora, kdybys chtěla vyzkoušet.

Offline JankaM
Avatar
3077 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 15:59

Koupila jsem trička do v v COS, bílé a růžové očekávám celoživotní výdrž

Online Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 16:18

nellielovett děkuju moc za tip, kouknu na něj :)

Offline andulka01
Avatar
12785 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 16:49

JankaM Do nejbližší rajčatové omáčky

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 17:13

Ounz v sephore mivali, ja jsem ho pak objednavala na notinu ve vire, ze to neni fejk

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 17:16

jinx no to by bylo sikovny, do zimy je neco hutnejsiho dobry a jestli to ma SPF20, tim lip. Kdes to prosim koupila?

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 17:22

JankaM jsme se dnes v cosu asi minuly :((

Online Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 17:36

Kokoska díky :)

nakonec jsem objednala tedy krém, co doporučila nellielovett , v sephoře ho mají jen online a zjevně o dost dražší, zajímavý. A spolu s krémem ještě dva obrazy a asi si udělám výlet do Brna! Panč tam toho mají moc pěknýho. I mýho oblíbence Kinteru, akorát zrovna ne to, co bych chtěla..

Offline JankaM
Avatar
3077 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 17:54

razorblade určitě ne, já byla v Praze v úterý

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 17:56

JankaM tak to jsme se tam minuly my dvě, taky jsem byla v cos v úterý :)

Offline JankaM
Avatar
3077 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 18:28

bram já tam byla kolem 18.hod, snad bych si tě všimla. A pořídila jsi? 

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 18:59

JankaM to jsem tam byla o dvě hodiny dřív. Asi bych si tě jinak všimla, vždycky se v cos rozhlížím, jestli tam není někdo známý. Jednou jsem tam potakal barbuchu, ale to jsme se ještě neznaly. Jo a pořídila jsem, koupila jsem si tu pruhovanou mikinu, co se v ní v outfitech fotila LadyMary :)

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 20:03

Kokoska ten creme de la mere myslis? Ja ho koupila na letisti, ale myslim, ze LM prodava Douglas na prikopech. 

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 22:40

jinx dik! Na letisti bych mela byt za mesic, doufam, ze budu!