Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 22:41

Kokoska nevim, kam letis, ale la mere se myslim prodava jen na T1, tedy lety mimo schengen, teda aspon to tak byvalo. Drzim palce, taky mame za mesic letet, to klapne, musi :)

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 22:44

jinx Portugalsko, takze spis T2. Krem tam ozelim, hlavne aby se letelo.

Offline Garfie
Avatar
28426 příspěvků moje polička 27. srpna 2021 09:23
Reakce na andulka01:

JankaM Do nejbližší rajčatové omáčky

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 27. srpna 2021 11:41

Ted jsem byla v cos a musim dat za pravdu damam ve stezovacim vlakne.:-(

Ale ty oranzovy saty si musim na eschopu pohlidat ,u nas uz je nemaji,ale zkousela jsem cerny a ty tedy jsou uplne bozi.Ale Tabea jestli je jeste chces tak beru zpet tu 38,potrebuju 36,ale nejsou obri jako jine,prave bych rekla,ze velikost odpovida.

Offline Tabea
Avatar
8028 příspěvků moje polička 27. srpna 2021 12:39

Zarinya super, díky! Zkusím se tam vypravit a zkusit, abych pak případně on-line šla najisto. Jestli děti budou svolný tam jít. Doufám, že děti nepotrebujou do obchodu test

Online Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 27. srpna 2021 12:58

Zarinya Ta oranžová ti fakt slušela, tak hlídej bedlivě. Oranžová mi přijde taková fakt zvláštní, sedne málokomu, ale tobě tak šla! 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 27. srpna 2021 13:57

Karja no,doufam,ze mi neuniknou,aktualizuju kazdy den.

A ted po vyzkouseni,sice cernych musim rict neskromne,ze mi hodne slusi.

Jen je velka skoda,ze letos uz je opravdu neobliknu a stve me,ze jsem se jich nevsimla pred dovolenou.to by mi ani cena nevadila ted uz trochu jo.

Online Hwi
Avatar
741 příspěvků moje polička 27. srpna 2021 14:49

Pavlena a další: šaty už jsou doma a jsou super, jen ten materiál je hodně neprodyšný a ne až tak příjemný na těle, snad se trochu zjemní praním (měl by, je to bavlna). Velikost jsem trefila, mám 34 a přijde mi akorát, někdo drobnější už by se v nich ale asi dost topil. Jestli váháte, jděte do nich. :) (Za to pomačkání se omlouvám, nechtělo se mi je žehlit).

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 27. srpna 2021 15:05

Hwi to jsou krasny saty! Jen uz je ted asi jaksi neunosis, kdyz se divam na predpoved :( 

Offline Pavlena
Avatar
6907 příspěvků moje polička 27. srpna 2021 15:16

Hwi bozacky jsou a slusi ti..!! Jeste ze uz mam svy na ceste..

Online Hwi
Avatar
741 příspěvků moje polička 27. srpna 2021 15:17

razorblade Děkuju! Ani mi to nepřipomínej, jsem z toho v depresi. :( Teď naštěstí jedu na dovolenou do Řecka, tak se torchu ohřeju, ale ten návrat bude hodně nepříjemný.

Online Hwi
Avatar
741 příspěvků moje polička 27. srpna 2021 15:19

Pavlena Díky, dobře jsi udělala. :) Těším se na fotku.

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 27. srpna 2021 15:37

Hwi tak aspon na dovoleny je unosis! Ja simprave nerada na konci leta kupuju letni veci, pac je mi lito, ze se s nima pak trictvrte roku neuvidim

Online Hwi
Avatar
741 příspěvků moje polička 27. srpna 2021 15:56

razorblade To chápu, ale zase to potěšení, když je pak člověk za těch X měsíců konečně vytáhne

Offline Janulik03
Avatar
20149 příspěvků moje polička 27. srpna 2021 18:00

Dnes dorazili nohavice ajasom sarozhupala a konecne obliekla nieco ine. Este som nebola sni v praci cely tyzden chodim lrn tak bez ciela. Dnes som uz upratala boli dme vyplatit pohreb a muz ma vzal na obed. Potom kurier priviezol balik. Uz viem preco si ich Zarinya a Dadoo oblubili. 

Len narychlo vyskusane.

Jo a nechty uz tiez presli upravou

Offline Janulik03
Avatar
20149 příspěvků moje polička 27. srpna 2021 18:01

Hwi tie saty su na teba site  uplne uzasna si

Online Hwi
Avatar
741 příspěvků moje polička 27. srpna 2021 18:32

Janulik03 Moc děkuju :) Ty Tvoje kalhoty jsou super a líbí se mi i boty, všechno dohromady Ti moc sluší. 

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 27. srpna 2021 18:33

Janulik03 no super!

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 27. srpna 2021 19:35

Top v COS a moc peknou bilou kosili v Pietro F. Stale doskladnuji a v zari maji prijit kabaty. 

Offline jerry
Avatar
11139 příspěvků moje polička 27. srpna 2021 19:56
Reakce na razorblade:

 pac je mi lito, ze se s nima pak trictvrte roku neuvidim

​To je ještě ta lepší varianta...mě se nejednou stalo, že jsem uložila do skříně a pak další rok s údivem vytáhla, protože jsem mezitím zapomněla, že jsem si to koupila (historku se semišovými kozačkami ti můžu někdy vyprávět)