Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 10:18
Reakce na AprilTwelve:

Pinot Noir no ale kde kde kde? ta je boží a určitě ji potřebujeme taky.  na rozšíření psacích kapacit na chalupě 

​Truhlářství Rillich.

Offline AprilTwelve
Avatar
1019 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 10:29

Pinot Noir děkuji moc

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 15:17

Koženou bundu. Nic horšího, než že ji vrátím, se stát nemůže. Tak uvidíme..

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 16:02

Pinot Noir Mámee na chalupě tu klasickou, ta má otvírací okna a stejně tam bývá v létě mírně na chcípnutí. Proto jsem se ptala, nechci nějak kazit tadost z koupě.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4508 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 16:17

Pinot Noir to je v bukovanech?

O vikendu jsem vezla otce na okruzni jizdu z olomouce k tesikovske kyselce, zpatky pres jivovou, vesku, dolany a bystrovany. Krajina meho detstvi

Offline Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 16:33

brrr tak mně to je jasné, ale to je jen na přespání, myslím, že v deset večer už to jakžtakž vyvětráš. A pokud by bylo extrémní vedro, tak bychom se stejně k nikomu na víkend nehrnuli, my máme klimatizovaný dům a vedra trávíme nejradši v něm ;)

Offline Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 16:34

Lilly_Ku jako ten tiny house? Ne, ten je zatím tady někde v Čechách, cesta na Moravu ho teprve čeká.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 16:43

Dva moje milovane produkty:)

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 19:17

jinx ten Chanel krem je moc prijemny, taky jsem ho zkusila.

Offline Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 21:47

Pinot Noir Ta je fakt krásná! To prosklení se mi právě líbí, že to nebude tak stísněné když byste tam některé dny byly více. Na léto je to podle mě jedno, všichni v létě jsou stejně venku;-) a na noc to už vyvětraš, na venkově moc tropických noci nebyva. Fakt krásná, takhle prosklenou jsem nikdy neviděla. 

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 10:43

Co jsem nekoupila... zatim. V cosu me nadchla teplakova sukne, jen v modre barve, kterou na netu nevidim. Mam pocit, ze mi i slusela. Jen jsem se nedokazala rozhodnout, jestli bych ji vubec nosila, protoze teplaky... (v ty tmave modry je teplakovejsi nez na tyhle fotce)

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 10:43

Co jsem nekoupila... zatim. V cosu me nadchla teplakova sukne, jen v modre barve, kterou na netu nevidim. Mam pocit, ze mi i slusela. Jen jsem se nedokazala rozhodnout, jestli bych ji vubec nosila, protoze teplaky... (v ty tmave modry je teplakovejsi nez na tyhle fotce)

Offline Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 10:45

razorblade No a proč ji nechceš v černé? Ta se mi líbí! Ta modrá těžko soudit no, to se asi fakt musí vidět nazivo;-)

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 10:52

Karja cernou jsem tam nevidela a ja vlastne ani nevim, jestli bych nosila cernou. Za par tydnu se navliknu do kalhot a sundam je az v kvetnu v zime sukne nosit neumim

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 10:55

Kokoska je a krasne jemne voni

Offline continuity
Avatar
42694 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 11:49

razorblade já si zas včera nekoupila ty kolektivní pánské kalhoty. Nejsou špatné, ale docela letní. Možná si je objednám ve slevách, stejně bych je teď oblékla max jednou.  

Offline Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 12:19

razorblade Aha, mně k tobě černá jde, a materiál je asi trochu tužší, takže by na podzim šla.  No tak uvidíš, třeba to někdo naživo viděl a poradí;-)

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 12:28

jinx ja stejne vzdycky skoncim u toho Diora Capture totale, ted uz verze rich, ale obcas zkusim neco jinyho a Chanel je v oblibenosti hned No.2

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 13:11

Kokoska ja ted uz nejakou dobu serum nepouzivam, ale toto je fakt dobre. A Dior ma dobre i jedno takove lehke hydratacni na leto, prusvitny flakon a svetle modre serum. A na zimu je super la mere ta hutnejsi verze, ten mi vyhovuje velice

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 13:28

Kokoska jinx a máte zkušenost i s očním? Už delší dobu neúspěšně hledám..