Oběma vám to sekne![]()
Co jste si dnes koupili/y?
jerry no ja taky muzu na jare vytahnout a zjistit, ze mi to uz neni![]()
![]()
Janulik03 , @Zarinya Jaké to máte gatě?
černá káva str.2915 je u Dadoo odkaz.Uz nevime coby tak lezem do panskeho.![]()
Ale slusi nam vic.![]()
Janulik03 kalhoty super
Zarinya
Jasně, že jo.![]()
Zarinya A jakou ty máš velikost? Jsme i stejně malé.
Zarinya tak jsem děti přemluvila, šaty nahodila... no, není to ono. Ty kapsy pod opaskem mi dělaly takový divný hrany...![]()

černá káva xs
Tabea ja bych rekla,ze bys mohla mit trosku vetsi a tolik nestahovat pasek.
jake cislo jsi zkousela? Taky u vas nemaji ty oranzovy?
Lamicka krásnej top, tyhle věci se zajímavým řešením u krku mám rada :)
a jinak jsem z COSu taky dlouhodobě otravena :(
Lamicka krasnej top.:-)
Zarinya větší určitě ne, mám tu látku dost nahnanou dozadu. Tohle je 34. Oranžový jsem nezahlídla. Ale šla jsem rovnou ke štendru a pak do kabinky. Prodavačka říkala, že je má ve skladu, ale nevím, jakou velikost. Růžový měli až od vel. 38.
Ještě jsem cestou do kabinky vzala tyhle.
Ty zas měly strašně hluboký průramky.
Divně to trčí i modelce na produktovce, která moc prsa nemá. Já jsem v nich na fotce jak stěhovák
.
Tabea tak tolik nestahovat pasek.
ty mas krasnou zenskou postavu ta vynikne i kdyz nebudes tak utazena.![]()
nonemy produktovky nemam, ale cast jsem cvakla na sobe:) saty se mi libi s tou svetle sedou mikinou, k tomu na zimu tezke boty treba


A zde ten druhy outfit, lepsi foto nemam. Mrkvace a pruhovane tricko nemam na fotce vubec.

jinx Krásné všechno - oblečení, postava, účes! ![]()
Dalia dekuji, Dali![]()
jinx Ty jo, ta vesta, to je fakt nápadité, to jsem zvědavá i v outfitovem vlákně, jestli to někdy vyfotíš. Jednička samozřejmě taky skvělá.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

