Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 27. srpna 2021 23:15

jinx jsi kočka, krásné všechno, moc ti to sluší! Na tobě to je mnohem lepší vidět, než na produktovkach.

Offline Miru
Avatar
16636 příspěvků moje polička 28. srpna 2021 03:48

jinx 

...máš krásné vlasy!

(a Tvůj styl oblékání je mi velmi sympatický u dávno)

Offline zlatahouba
Avatar
482 příspěvků moje polička 28. srpna 2021 05:42

jinx prosím jakou to máš velikost šatů, s nebo xs

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 28. srpna 2021 06:17

zlatahouba mam s, nechtela jsem, at jsou uplne prilehave. 

Miru diky, ja jsem ted s vlasy moc spokojena, je to sesty tyden, co jsem byla u kadernice, nemusim s nimi delat prakticky nic, jedine, co pouzivam je sea salt spray a proste to drzi a to mam vlasy celkem jemne. 

a dekuji vsem! 

Offline Miru
Avatar
16636 příspěvků moje polička 28. srpna 2021 06:27

jinx 

...fakt pěkné!. Takové, jak u malé holky - hebké, živé... Barva i střih super

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 28. srpna 2021 09:44

jinx všechno moc pěkný a máš super vlasy. Takhle blond už jsi byla dřív, nebo jsi přidala? 

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 28. srpna 2021 09:47

jinx Vsechno super! A na podobny uces se fakt strasne tesim, lepsi proste neexistuje

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 28. srpna 2021 09:49

jinx ta druha fotka v satech a brylich je super,moc me prekvapilo,ze jsi sla do uplne blond.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 28. srpna 2021 12:14

Dadoo uz to nejakou dobu bude, akorat naposled to chytlo jaksi o trochu vic, ale mne to neva, jsem spokojena. 

Luna souhlas, taky vyzhlene uplne do super rovna je to super. 

Zarinya diky

Online 999
Avatar
19693 příspěvků moje polička 28. srpna 2021 12:17

Hwi Moc ti sluší :-). 

Online 999
Avatar
19693 příspěvků moje polička 28. srpna 2021 12:21

jinx Hezky sis nakoupila :-).

Offline Miru
Avatar
16636 příspěvků moje polička 28. srpna 2021 12:34

...mám na cestě -

(jsem zvědavá...)

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 28. srpna 2021 12:36

999 diky! bez tam taky, jsme to tady pohejtily, neco tam na tebe urcite ceka :)

Online 999
Avatar
19693 příspěvků moje polička 28. srpna 2021 12:37

jinx To by mohlo vyjít :-).

Offline pecka
Avatar
6170 příspěvků moje polička 28. srpna 2021 13:09

jinx pekný nákup a super vlasy 

Online Mini
Avatar
příspěvků moje polička 28. srpna 2021 15:28

jinx ty saty jsou na tobe perfektni! 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 28. srpna 2021 16:57

pecka Mini dekuju:) 

Offline ionicera
Avatar
2240 příspěvků moje polička 28. srpna 2021 17:33

Tak- po 4 letech jsem si zajela ke kadernici do Prahy. A byly z toho i nakupy - kabat max mara, boty hogl, kalhoty cambio, saty marc cain, svetr boss, teplaky TH a kúra na padání vlasů. Zjistila jsem, že jsem ten blbej covid asi prodělala a řídnou mi vlasy. Už jsem si hledala i transplataci a vyjíždí na mě jen klinika v Turecku. Tam nejedu.

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 28. srpna 2021 18:48

jinx hezky nakup a super vlasy :) 

Offline Gatita
Avatar
8591 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 08:51

ionicera to vypada na slusny nakupovaci abstak. Ja ted kdyz jdu nekam, kde jsou lidi a obchody, jsem taky jak utrzena. Mam porad dojem, ze musim dohnat ten rok a pul prosedeny doma. Akorat jaksi zapominam, ze jsem utopila i tak dost penez v online shoppingu.

A ty vlasy mi ted hodne padaji taky, ale ani me nenapadlo, ze bych to mohla svadet na nepovsimnuty kovid. Mne touhle dobou padaji dost vzdycky a prejde to tak pred vanoci. 

A abych nebyla off topic, chystam se objednat vlnenou tartanovou salu, nejakou cervenou bych chtela.