Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline pecka
Avatar
6170 příspěvků moje polička 22. zaří 2021 19:24

Kora vyzerajú dobre.

Offline pecka
Avatar
6170 příspěvků moje polička 22. zaří 2021 19:27

Mením charakter svojich nákupov...

A budem potrebovať nejaké hrnce Nie celú sadu, to nevyužijem. Nie príliš lacné, no ani extra drahé. Tipy od skúsených uvítam. 

Offline marieu
Avatar
5153 příspěvků moje polička 22. zaří 2021 19:28

Ounz nellielovett LadyMary naprosto souhlasím, první dvě knihy jsou skvělé, "Do tmy" bylo i moc dobré čtení na pokračování na Vltavě- koupávala jsem u toho starší jako mimino... bože to je dávno!

k tématu: já si nekoupila nic.

Offline RoSa
Avatar
10094 příspěvků moje polička 22. zaří 2021 19:55

pecka WMF, Fissler...

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 22. zaří 2021 21:59

Jos super nakup

Offline LadyMary
Avatar
1130 příspěvků moje polička 22. zaří 2021 22:27

Jos Petera Maye mám ráda, dík za tip!

Offline pecka
Avatar
6170 příspěvků moje polička 22. zaří 2021 22:47

RoSa vďaka, pozriem si

Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 22. zaří 2021 22:50

pecka mám hrnce Fissler, jsem spokojená.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 06:27

pecka mám WMF a spokojena nejsem. Já skoro nevarim, tak je mi to celkem jedno, ale tipuju, ze hrnce z ikea budou lepsi :) 

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 07:00

pecka ja mam 10 let Home Profi Tescoma a spokojena jsem, varim denne. 

Offline Makara
Avatar
3612 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 07:35

Nestandardní období pro nákup birkenů, ale pro tyhle sezóna začíná.

Birkenstock Bryson

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 08:01

pecka pokud netrváš na sadě a stejném designu, tak doporučuji Makro a jejich měděné hrnce/rendlíky, nejsou tak moc drahé (jako třeba Mauviel), ale jsou fakt super. Akorát to jsou jen tři velikosti. Jinak řada Tescoma Profi je myslím velmi dobrá. 

Offline Judith11
Avatar
111 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 08:59

jinx , naprostý souhlas! Já mám wmf, nepamatuju si, jak se ta sada jmenuje. Ale debilní poklice, tenká ucha, na dně se pořád něco přichytává a nejde to vyčistit nebo jde, ale s velkým úsilím, na to kašlu. Ten jejich lesklý povrch je věčně "otlápaný". Nesnáším ty hrnce...

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 09:02

Judith11 no, neshrnula bych to lepe:)) 

Offline RoSa
Avatar
10094 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 09:08

pecka

a co ty hrnce/pánve od Fabini? vypadá to dobře, má s tim někdo zkušenost?

Offline pecka
Avatar
6170 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 09:16

Ďakujem za tipy. Úprimne, nechce sa mi do hrncov investovať priveľa, lebo na moje varenie sú to zbytočne vyhodené peniaze. No nechcem kúpiť ani niečo, čo po pár použitiach skončí v koši.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 09:16

RoSa Ta řada Lucca je asi trochu kopie Mauvielu, ale taky by mě zajímalo jaké jsou. Vypadají velmi dobře.

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 09:29

pecka ja mam roznu zmesku hrncov, ziadne hoch teda a najviac spokojna som s Zwilling, neviem ktora sada to je a ci sa este predava ale ma dobre uši aj pokrievky, tapance ja ale neriesim :)

Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 09:32

RoSa někdo mi je tady doporučoval, ale nevim. Jinak po moji téměř půlroční anabázi se sháněním a vrácením hrnců bych doporučila si koupit prémiovou řadu do Tescomy a víc to neřešit. Mám je dvacet let a jsem vcelku spokojená, akorát už jim zašly ucha. 

Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 09:35

pecka s tímto požadavkem si kup tu Tescomu. Sú to dobre hrnce, rozhodne vydrží,mají sendvicove dno a dobře se v nich vaří.

Lépe se mi vaří v litinových s minerálním povrchem od Silitu, ale jsou těžké a cena za jeden hrnec je taková, jak v tescome za celou sadu.