Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 13. října 2021 19:18

Janulik03 zaujímavý, akú veľkosť?

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 13. října 2021 19:19

milacka ty nizsi

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 13. října 2021 19:23

milacka ja som velka zena takze 42. Sama som zvedava co pride. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
49188 příspěvků moje polička 13. října 2021 19:32
Reakce na milacka:

viktorka_od splavu to sa utráca pri takejto postavičke

​asi jako tobe

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 13. října 2021 19:40

milacka ty první, dáš odkaz?

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 13. října 2021 19:54

milacka Objednat oboje a nechat si ty pohodlnější.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 13. října 2021 19:58

Hanka H tiež dobrý nápad.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 13. října 2021 20:03

A dnes som si kúpila dávkovač mydla, mydelničku a pohár na zubné kefky spolu za 5,-€

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 13. října 2021 20:05

milacka ty poslední se mně nelíbí.

Díky za odkaz, akorát nemaj mojí velikost, ale líbí se mi.

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 13. října 2021 20:11

milacka Ty celobílé se mi nelíbí - takové jako galoše.

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 13. října 2021 21:18

Janulik03 ten mam a je super :) 

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 13. října 2021 21:19

Lamicka a velkost sedi alebo je vacsia, mensia?

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 13. října 2021 21:24

Sweet Potato a spokojenost?

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 13. října 2021 21:25

milacka Krása .

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 13. října 2021 21:26

Janulik03 je vetsi, musela jsem vzit 32. Jinak mam v cos vetsinou 34, ale treba kolektivky cocony jsem nezapla 38. Tak tezko odhadovat. Jsem mala a disproporcni.

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 13. října 2021 21:27

viktorka_od splavu Za chvíli zmizíš , normálně ti závidím (v dobrém ).

Já teď žádné hadříky nekupuju, nemám náladu se vidět v kabince, takže si budu muset vystačit s aktuální zásobou. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 13. října 2021 21:32

whiskas Jo, asi jo, já tyhle věci moc neprožívám. Je dost těžká, to jsou ale asi všechny takové.

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 13. října 2021 21:35

Sweet Potato Já taky ne, ale vyboulené dno u té současné mi vadí. A přítel to rozsekl, neb ji nechal prázdnou (jen s olejem) na sporáku déle než je záhodno a teď už opravdu nevypadá funkčně.