Janulik03 zaujímavý, akú veľkosť?
Co jste si dnes koupili/y?
milacka ty nizsi
milacka ja som velka zena takze 42. Sama som zvedava co pride.
milacka ty první, dáš odkaz?
milacka Objednat oboje a nechat si ty pohodlnější.![]()
Catherinne https://www.aboutyou.sk/p/calvin-klein/snurovacie-clenkove-cizmy-7057636?vid=46957592&om_channel=PLA&utm_content=ppc&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=PLA_SK_Best_Brand_NK_CSS_S24&gclid=CjwKCAjwh5qLBhALEiwAioodswe5boGga9ee8Byf-F1BuBpyljpy6jExsl7xWsphwfjr49zVKXYVcxoC_V0QAvD_BwE
Hanka H tiež dobrý nápad.
A dnes som si kúpila dávkovač mydla, mydelničku a pohár na zubné kefky spolu za 5,-€
milacka ty poslední se mně nelíbí.
Díky za odkaz, akorát nemaj mojí velikost, ale líbí se mi.
milacka Ty celobílé se mi nelíbí - takové jako galoše
.
Janulik03 ten mam a je super :)
Lamicka a velkost sedi alebo je vacsia, mensia?
Sweet Potato
a spokojenost?
milacka Krása
.
Janulik03 je vetsi, musela jsem vzit 32. Jinak mam v cos vetsinou 34, ale treba kolektivky cocony jsem nezapla 38. Tak tezko odhadovat. Jsem mala a disproporcni.![]()
viktorka_od splavu Za chvíli zmizíš
, normálně ti závidím (v dobrém
).
Já teď žádné hadříky nekupuju, nemám náladu se vidět v kabince, takže si budu muset vystačit s aktuální zásobou.
whiskas Jo, asi jo, já tyhle věci moc neprožívám. Je dost těžká, to jsou ale asi všechny takové.
Sweet Potato Já taky ne, ale vyboulené dno u té současné mi vadí. A přítel to rozsekl, neb ji nechal prázdnou (jen s olejem) na sporáku déle než je záhodno a teď už opravdu nevypadá funkčně.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

