Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 12. října 2021 19:38

SSten naprosto souhlasím s milacka , mám asi 3 měsíce titanovou Woll a jsem nadšená, plánuju ještě jednu na soté. Značku mi tady před časem poradila 711990 , čímž ještě jednou děkuju

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 12. října 2021 20:19

marieu to jsem rada, ze jsi spokojena!

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 12. října 2021 21:43

marieu aj syn kúpil Woll. Sú parádne, že? 

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 12. října 2021 21:56

marieu Mám titanovou Woll snad deset let a jsem s ni spokojena pořád. Jen bohužel není na indukci. 

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 12. října 2021 22:16

rozarka No, ale mají i na indukci, pokud dobře čtu .

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 13. října 2021 08:06

whiskas Ted už ano. Tehdy buď nebyly, nebo si aspoň nepamatuju. Ségra si ji kupovala asi dva roky po mě a na indukci je.

Offline Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 13. října 2021 08:42

whiskas Ha, díky za odkaz, čtu si tu o zázračných pánvích, už už bystřím, že ji určitě taky potřebujeme a teď koukám, že už jednu máme (koupila jsem ji muži k Vánocům na vajíčka)

Online viktorka_od splavu
Avatar
49187 příspěvků moje polička 13. října 2021 08:55

tak uz na ty panvicky koukam taky, moc bych uzila tu velkou na sote marieu :-) ale - ony nemaji poklice? nebo jen blbe koukam?

Offline SSten
Avatar
příspěvků moje polička 13. října 2021 10:19

milacka marieu 711990 Dakujem moc, idem objednat.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 13. října 2021 10:59

viktorka_od splavu poklice niektoré majú, Woll má, ale ja som si vygooglila extra poklicu s otvorom na unikanie pary a objednala.

Online viktorka_od splavu
Avatar
49187 příspěvků moje polička 13. října 2021 11:15

milacka diky za info, pohledam

mno ale uz jsem si trochu zautracela:-)

Offline AprilTwelve
Avatar
1019 příspěvků moje polička 13. října 2021 11:19

děkuji moc všem za tip na panev,  je to u nás víc bez aktuální 

Online Karja
Avatar
44455 příspěvků moje polička 13. října 2021 13:05

viktorka_od splavu Ty jo, ty seš ve formě, že si tě dám normálně snad na ledničku nebo spíš na skříň s houskama! 

Já jdu objednat vlněné fusekle pro celou rodinu, u nás nějak přitahuje. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
49187 příspěvků moje polička 13. října 2021 13:48

Karja kecko, videla sem te na fotkach!

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 13. října 2021 17:59

viktorka_od splavu ty jsi hubená jak nudle! Moc ti to sluší. Pokličky k pánvím se, myslím, kupujou zvlášť, ale viděla jsem snad i komplet- už ale nevím, kde...

Online Karja
Avatar
44455 příspěvků moje polička 13. října 2021 18:20

viktorka_od splavu Tak bylo líp! Celou dobu jsem se bála, že mi rupnou kalhoty! 

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 13. října 2021 18:53

viktorka_od splavu to sa utráca pri takejto postavičke

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 13. října 2021 18:55

Potrebujem poradiť. Ktoré mám kúpiť? 

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 13. října 2021 18:56

Alebo tieto nižšie?

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 13. října 2021 19:14

Tak som si objednala top. Dufam ze bude taky ako  si predstavujem