Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 08. října 2021 08:26

Luna U Vagabond a u tohoto typu bot bych se skoro nebála a navíc - snadné vrácení (pšššt :-D).

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 08. října 2021 08:31

tina Z Modivo (spadá zřejmě pod e-obuv?). Ale je mi divné, že ta poslední zpráva o zrušení objednávky neměla žádnou hlavičku, jen sdělení. Ovšem sms navazovala na zprávy z Modiva. Do e-mailu nepřišlo nic. Ráno jsem volala na info linku Modiva a tam mi bylo řečeno, že objednávka je realizována a opravdu je na místě v OC Smíchov. Tak jsem z toho blázen. Jestli tam pojedu marně, tak se naštvu :-D.

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 08. října 2021 09:25

tina Tak jsem volala na Smíchov a prý tam objednávka je a to sdělení o zrušení je údajně systémová chyba a chodí všem, kteří v posledních hodinách objednávali. Uvidíme :-).

Offline RoSa
Avatar
10095 příspěvků moje polička 10. října 2021 10:27

WMF má 30% slevu, dnes končí...

takže aniž bych akutně potřebovala rychlovarnou konvici... (mám už skoro 20let Siemens Porsche Design a furt funguje bezchybně, tak půjde do důchodu/depozitu)

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 10. října 2021 10:42

RoSa Ta by se nám hodila k hrncům :-D. Slevu nevidím a konvici nemohu najít .

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 10. října 2021 10:47

tina Tak došlo na tvá slova. Ty Geox boty byly trochu větší, byť nijak dramaticky a na zimu se hodí tlusté ponožky do bot. Ale, když jsem si zkusila obě boty a v pohybu, tak jak jsou z takové měkčí kůže, jedna bota se více než je zdrávo krabatila už u zavazování na nártu a ještě více u kotníku.

Takže kruh se uzavírá a mám kotníkové Vagabond Kenova. Už jsem je málem koupila minulý rok, ale s tou zateplenou výstelkou. Jenže jsem pak usoudila, že zimu je lépe regulovat vlněnou ponožkou, protože v té chlupatině by se člověk mohl pěkně zapařit :-D. A ty klasické už pak neměli. Takže až letos. 

Offline RoSa
Avatar
10095 příspěvků moje polička 10. října 2021 10:49

whiskas kód 30WMF

tady, brala jsem asi poslední... ale mají i menší model a pak model s variabilním nastavením teploty

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 10. října 2021 10:51

RoSa Děkuju .

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 10. října 2021 10:52

RoSa Mají i dobré pánve? 

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 10. října 2021 10:55
Offline RoSa
Avatar
10095 příspěvků moje polička 10. října 2021 11:00

jo a na kulina.cz maj 10% , KULINA10 (nic nepotřebuju!!)

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 10. října 2021 11:05

RoSa Já si často myslím, že nic nepotřebuju, než vlezu sem .

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 12. října 2021 09:26

whiskas aj ja, nie si sama. Ale dávam do pozornosti titánové panvice, kúpila som jednu Berndorf a teda som nadšená. Už žiadne iné, teflónové, kameninové im nesiahajú "po členky". 

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 12. října 2021 09:32

milacka Nedávno jsem koupila pánev od Tescomy. Hned po prvním použití reklamace, protože se vypouklo dno. Bohužel ani druhý pokus není o nic lepší, ale na reklamaci už nemám nervy. Takže chci jinou pánev ...

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 12. října 2021 09:55

whiskas to isté urobili aj mne. Investuj do titánovej.

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 12. října 2021 09:57

milacka máš recht.

Offline SSten
Avatar
příspěvků moje polička 12. října 2021 11:09

milacka Je lepsia titanova alebo nerezova? Potrebujem novu a uz ma fakt nebavi kupovat kazdy rok/dva dalsiu a dalsiu, lebo sa poskrabe povrch alebo sa na nu vsetko lepit.

Som ochotna investovat do panvice viac, ale nech uz fakt vydrzi. Z Tescomy som skusala 2 rozne typy a oba katastrofa. Mate tu niekto konkretky typ panvice ktoru viete doporucit?

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 12. října 2021 11:20

SSten po xy panviciach som našla titánovú. Fakt doporučujem. Skúšala som na nej bez tuku volské oko, vôbec sa nepripálilo, keď som ho posunula vareškou, pekne kĺzalo. Sú ťažšie, za wok som dala 107,-€, ale varím v ňom ako v hrnci. Mám indukciu, takže pozor pri objednávaní. Nemecká kvalita mi vyhovuje. Treba pogoogliť. 

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 12. října 2021 11:21

SSten tescoma ma sklamala tiež. Inak tieto titánové sú aj s odnímateľnou rukoväťou, potom ju môžeš dať aj do rúry. Moja nie, čo teraz dodatočne ľutujem. Ale inak som nadšená.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 12. října 2021 12:28

SSten nerezové mal syn, nebol spokojný a boli pomerne drahé. Teraz kúpil 3 titánové panvice, klasickú na vysmážanie, wok a grilovaciu panvicu.