Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 07. října 2021 22:26

Karja narty? To tu jeste snad nebylo! Ty se snad ani nedaji zmerit!

Online Karja
Avatar
44455 příspěvků moje polička 07. října 2021 22:31

Luna Tak jako co máš divnyho na nohách? Šaty nosíš dlouhý, takže kolena to nejsou, očka taky ne, tak me napadly jen nějaký krecaky jak SJP:-D. 

Edit: Teda doufám, že to není nic zdravotního! To mě napadlo, ale i tak jsem to prostě vzhledem k délce šatů vyloučila a řekla si, že jseš určitě zase furt kritická;-)!

Offline Kokoska
Avatar
34649 příspěvků moje polička 07. října 2021 22:33

tina ja mela nizky marteny poprve vcera a pohoda, jen  mi roztrhaly novy silonovy ponozky s puntikama, oba palce byly venku :(

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 07. října 2021 22:52

Karja nee, nejsem kriticka, nemuzeme mit krasny vsechno, to by byla nuda.  Jinak ZATIIIM asi vsechno v poradku, uvidime v listopadu.

Online Karja
Avatar
44455 příspěvků moje polička 07. října 2021 22:55

Luna Držím palce! No tak snad nějakej ten outfit v těch botách bude! Maj svy kouzlo prostě! 

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 07. října 2021 23:49

Mini ty prvni jsou super!!

Luna ty saty! To je bozi!! Ta barva ti moc slusi. Normalne je asi chci!! 

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 07. října 2021 23:49

Mini ty prvni jsou super!!

Luna ty saty! To je bozi!! Ta barva ti moc slusi. Normalne je asi chci!! 

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 07. října 2021 23:58

Drumroll please!! Dorazil Luna original a je naprosto boziiiii. Moc Dekuju!!! Komix nachystanej na nocnim stolku

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 07. října 2021 23:59

Sorry za tapetu. Mam Fakt radost!!

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 08. října 2021 00:58

Luna Vždyť jsou k dispozici Cosmo

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 08. října 2021 01:02

tinaTak asi nic . Přišla mi potvrzující sms a za pár hodin nová sms, že se obchod omlouvá, ale že moji objednávku nelze zrealizovat. Ovšem, že mi nabízí 20% slevu na příští nákup - po telefonické dohodě s online info linkou. No to jsem zvědavá, vsadím se, že až tam zítra zavolám, tak TY body už nebudou, natož s avizovanou slevou. 

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 08. října 2021 07:03

whiskas Ja vim, chtela jsem si je hlavne zkusit predem. Mozna to risknu...

0zero7  No to je pecka, bylo mi potesenim. A jsem rada, ze se libi.

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 08. října 2021 07:04

No ale to je naprosto boží kresba !!!

Luna Mně se líbí všechna tvá tvorba, ale toto je top, jsem se zamilovala.

0zero7 Krásně se ti tam vyjímá, nádhera!

Offline tina
Avatar
6288 příspěvků moje polička 08. října 2021 07:06

0zero7 obraz nádhernej, ale ty to máš teda boží celý

Offline tina
Avatar
6288 příspěvků moje polička 08. října 2021 07:11

Kokoska já mám ty nohy nějaký divný (citlivý)... říkám, že se odřu i v ponožkách...no, jsem zvědavá

whiskas odkud jsi objednávala??

Online Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 08. října 2021 07:38

0zero7 juu to je nádhera

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 08. října 2021 07:44

Luna je Fakt moc krasnej. Dekuju!!!

nonemy tina Ounz diky. Jsem moc rada. Uz mi psala kamoska Prej dokud to mas to je super. Jeste bude poptavka :)

chybi to posledni velky platno namalovat, to asi uzraje nejdriv na jare. Jeste se neulezelo. 
jeste dam jednu s Lunou. I k plakatum se hodi, presne ten protipol co jsem chtela 

Offline Mini
Avatar
příspěvků moje polička 08. října 2021 07:51

0zero7 dekuji!

Offline Mini
Avatar
příspěvků moje polička 08. října 2021 07:59

Luna dynda 
V roce 2001 jsem si v Amsterodamu koupila tyto v cerne semisove kuzi Letos jsem si je vzala od rodicu domu protoze byly porad v perfektnim stavu No a po prvnim kroku se uplne vysypal cely vnitrek Chudaci vevnitr asi nejak zpuchrely :) jeste mam ze stejne doby v zasobe gladiatory ?!?

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 08. října 2021 08:04

0zero7 Nádhera! Krásně to tam pasuje.