notna Díky za tipy na trička. Já si nedávno koupila v Reserved to jejich silněší z mercerované bavlny (snad do píšu dobře), ale tedy bohužel černé :-D.
Co jste si dnes koupili/y?
notna z Reserved mám dobrá trička, ale i přes sušičku je potřeba je žehlit, různě se kroutí lem nebo výstřih, narozdíl od ostatních.
K té sukni, ono taky záleží, jak se to nastyluje, nevylučuju, že i dcera v tom bude vypadat dobře, ale takhle na první pohled bych to přiřadila spíš k trochu starším než 20-
notna no vidíš. Mně přijde, že náctiletá holka by v tom byla jak stará mladá
Taky mi přijde, že -náctiletá by se mi za ně poděkovala.
Sweet Potato no moje děti by ji na sebe nevzala ani jedna, což neznamená, že by jim neslušely, to je úplně nesouvisející kritérium. ![]()
notna já nemyslela, že je to ničí, ale že ty detaily musím přežehlit. Třeba takový sklad u V výstřihu.
Zkoušela,nekoupila. V Lindexu hezky modrobily letní košilové saty, seděly a slušely. Ovšem ten materiál....vylézt v tom do tepla, tak si myslim,že bych se rozpustila. Jsou to fakt blbci, tak odpornej matroš musí snad bejt i jedovatý
Ještě hlásím, že kvalitní neprůhledná trika mají i v UNIQLO. I boxy verze. Nejsou úplně do 35 stupňů, mají vysokou gramáž, ale drží tvar.
dupali já id nich nam ty airism nebo jak se jmenujiu asi to není čistá bavlna, ale jsou moc fajn..
Ounz ty zrovna nemyslím, ty "moje" mají označené jako Crew Neck T-Shirt. Ja ty jejich basic věci hodně můžu, to je tedy do Přiznáni ![]()
Karja obávám se, že Whiskas prošla hodně kritickým obdobím a to jí trošku poškodilo optiku
ale to, že je tady a že nakupuje, to už je výrazný posun ![]()
Samantha No, tak to ano, to bezesporu, že se zaobírá zase svými starostmi je z tohoto pohledu dobře. Ale ten její pohled a jak to tady ventinuje se mi prostě nelíbí, nelíbí se mi tenhle pohled na ženy, když ti někdo vysekanej s bicákama dá fotku a pak řekne, tohle nemůžu nosit, jsem tlustá a přitom je tady 95% žen s horší postavou než ona. Prostě se mi to nelíbí, je to strašně kritické obecně a nedustojné. Ale budu to s klidem přeskakovat.
Taky mi přijde, že -náctiletá by se mi za ně poděkovala.
I zřítelnice by padla smíchy, kdyby si je měla oblíct. Ale ta odmítá vlízt i ke cosákům, že jsou to hadry pro starý lidi ![]()
Samantha Jsi hodná, děkuji, ale já jsem v tomto ohledu divná snad odjakživa. Jen jsem měla pauzu, protože jsem opravdu neměla čas, ani náladu na "kraviny". Teď se naopak řešením těchto nepodstatností rozptyluji. Ale ve výsledku je to jedno. Otravuji ...
dupali Uniqlo mi v ČR chybí.
barbucha Ten vršek by si starší ale asi vzala, ke kraťasům.
Víš co, když mi některá občas něco čmajzne v šatníku, dmu se pýchou. ![]()
Jo a pozor, mladší mi včera dvakrát (jednou na dotaz o schválení, podruhé SAMA ODSEBE) pochválila ty šaty z MS, co jsem dávala do nákupů!
Samantha Jsi hodná, děkuji, ale já jsem v tomto ohledu divná snad odjakživa. Jen jsem měla pauzu, protože jsem opravdu neměla čas, ani náladu na "kraviny". Teď se naopak řešením těchto nepodstatností rozptyluji. Ale ve výsledku je to jedno. Otravuji ...
Možná otravuješ, možná ne, to se stane každému. Ale: pomáhá ti to? Že se vypíšeš, něco si srovnáš v sobě, pustíš ven? Zapadne cosi na svoje místo, nebo spíš máš pocit, že přidáváš další balíky té samé věci, která tě tíží?
Moje náctiletá loni nosila moji sukni, kterou jsem si sama ušila asi před dvaceti lety. Vypadá asi takto. S crop topem a teniskama anebo s košilí uvázanou hodně na crop těsně pod prsama. Tak mi to vůbec nepřšlo mimo.
Ale taky donedávna nosila klasický křivák. A asi minulý týden si ho před odchodem z domu svlekla se slovy, že vypadá jako mileniál. A vzala si džísku a prý to je ok. Aby se v tom prase vyznalo ![]()
![]()

Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Jak voní rekonstruovaný parfém?
Ztráty a nálezy 2025
Stránka parfumanie.cz se stěhuje

