Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Jitka77
Avatar
1913 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 18:16

Triss U nás mrholí a zvečera je mlha pomalu už celý týden - taky svým způsobem bílé Vánoce, když se to tak vezme. Ta hvězda mě mrzí, chtěla jsem to vidět.

Offline continuity
Avatar
42640 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 19:10

U nás se navecer jakoby vyjasnilo, i jsme s dcerou vyrazily, ale nízká oblačnost zůstala a za chvilku už bylo zas zataženo. 

Offline rasaNori
Avatar
8821 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 19:20

U nas nic, zamraceno cely den. Chvili byla jasna obloha ale na opacne strane nez betlemska hvezda:(

Offline mirajo
Avatar
2636 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 19:24

Ani na zitra predpoved neni moc prizniva. Uvidime, uz nebudou nejbliz, ale i tak by to stalo za videni. 

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 19:43

711990 tak jsem jim napsala na FB a reakce byla okamžitá. Omluva a hned žádost o číslo účtu kvůli vrácení peněz.

Tak doufám, že už bude vše ok.

Hlavní je, že jsem to koupila jinde. A SNAD to i doručí. 

Ale už u nich nekupuju.

A snad to dokážu z toho alzaboxu i vytáhnout

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 20:12
Reakce na letfenixa:

Ja mám zas úplne zlé skúsenosti s Alzou, Mall bez problémov.

​Alza box, můj manžel málem rozkopal. Což vůbec neodpovídá jeho povaze, nesnáší násilí na čemkoliv a prudčí pohyb neudělal, ani když mu ujížděl kočár se synkem. 

Offline letfenixa
Avatar
10833 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 20:20

Kan mne raz úplne bez vysvetlenia zrušili celú objednávku

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 21. prosince 2020 20:26

Dadoo vytáhnout objednávku z alzaboxu je brnkačka. Zadáš kód a otevřou se ti dvířka.

Offline barbucha blogger
Avatar
35597 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 21:10

Dadoo 

Mně se Mall ozval po třech nedělích (po kteroužto dobu zarytě mlčel). Už mám ten krám z jinýho eshopu, takže si to můžou nechat.

Offline Catherinne
Avatar
10782 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 23:12

Zeptám se, můžete mít zánět prsu i bez kojení, dítěte, těhotenství? 

Bolest svalů, teplota, únava, bolest prsa, zimnice. Teď mi volalo dítě. 

A jít spíš na obvod nebo gynekologii?

Offline continuity
Avatar
42640 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 23:21

Catherinne může. Asi bych spíš na gynekologii, ale záleží, který lékař nebude mít dovolenou. Potřebuje antibiotika.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 21. prosince 2020 23:25

Catherinne ať zatím zkusí ty babské rady, mě pomohl obklad z tvarohu (já kojila teda), jestli ho má doma, do rána by jí to mohlo aspoň trochu ulevit. Vzhledem k tomu, že nekojí, tak může Ibalgin, ten je také protizánětlivý.

Offline Catherinne
Avatar
10782 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 23:28

Dík, To dostala za úkol zjistit a ráno to proberem. Ty antibiotika jsem vyčetla, pořád jí říkám ať si najde lepší obvoďačku, ta její je fakt strašná, tak asi by byla lepší ta gynekologie. 

Úplně ve mě hrklo , když v jedenáct zazvonil telefon. Sice velká, ale furt milované dítě

Offline Catherinne
Avatar
10782 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 23:34

Evaeva tvaroh jsme probíraly a náhodou ho doma má tak si ho na sebe dá. Děkuji 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 21. prosince 2020 23:44

Catherinne mě to opravdu pomohlo, určitě najde na internetu i další rady. Ale v jejím případě asi budou nejlepší ty antibiotika, když nekojí. Ať je dceři brzy lépe.

Online Potrefenáhusa
Avatar
38663 příspěvků moje polička 22. prosince 2020 07:00

Jo, alzabox je dobrej, když vám do nej nedaj cizi objednávku, místo malý lehký věci několikakilogramovou velkou krabici many, kterou jsem táhla o polední pauze z alzaboxu pěšky do práce

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 22. prosince 2020 07:16

Probírala jsem to tady, ten zakázaný mák, mouku a slaměné ozdoby do Japonska? Tak přepravní společnost nás upozornila, že si máme zabalit knihy a oblečení. Veškeré potraviny, kosmetiku, léky a vitamíny, případně dekorace z přírodních materiálů jim máme jen nachystat a zabalí to sami....pašování se začíná komplikovat.

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 22. prosince 2020 07:17

Potrefenáhusa No pěkně! A co jsi s ní dělala?  To jsou teda komplikace....:-/

Online Potrefenáhusa
Avatar
38663 příspěvků moje polička 22. prosince 2020 07:20

Garfie reklamovala a přijeli si pro ni

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 22. prosince 2020 07:29

Potrefenáhusa Tak aspoň že jsi ji nemusela vláčet osobně do Alzy.