Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 13:53

Dadoo pak se nemuze nikdo divit, ze lidi vsechno nakoupi na Alze... Moji objednavku knizek u Kosmas jsem po 3 tydnech zrusila, prislo mi, ze se jim skoro ulevilo.V Alze jsem to stejne vyzvedla 2.den. 

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 14:07

Mall nikdy, uz jsem to tu psala. A reklamace mam pocit hazej z okna.

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 14:08

andulka01 no jasně! To jsem taky zjistila

Offline andulka01
Avatar
12780 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 14:10

Pinot Noir Já měla dycinky tmavý podlahy, tak se to nějak ztratilo, ale na tý bříze je vidět úplně všechno

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 14:12

andulka01 my máme nejvíc pokaděný parapety.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 21. prosince 2020 14:13

andulka01

Proč já sem lezu, když vím, jak je to tu všechno nakažlivý... I ty bobky. 

Offline andulka01
Avatar
12780 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 14:16

Pinot Noir Já to vždy přičítala mouchám, ale tady je to prostě jasný.

Offline Gatita
Avatar
8587 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 14:18

Ja teda musim ty obchodniky naopak pochvalit. Nakupuju ted vyhradne online a ti obchodnici podavaji vykony. Kolikrat jsem to mela do druheho dne doma, a to i ted pred svatky. Akorat na Luxoru to vazlo, prvni objednavku vyrizovali mesic a neco i zapomneli dodat...ale beru to tak, ze proste nejsou primarne eshop a trva jim, nez to postahujou z pobocek (druha objednavka byla uz rychlejsi). Fakt mi prijde, ze vsichni neskutecne performovali, i ruzne male rodinne podniky. 

Ceskou postu nekomentuju, tam jeden den trvala expedice balicku ze Svedska do Cech, aby pak 14 dni nase posta dorucovala po ČR....a nakonec nas nezastihla doma

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 14:27

Mha jestli morčata vylezly s vlajícíma pavučinama, tak ten výcvik nebyl úplně marnej!! :)

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 21. prosince 2020 14:30

bram Ty okna pořád nejsou dobrý, práce ve výškach jim nesedi:) 

Offline SunEclipse
Avatar
3463 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 14:46

píše mi česká pošta: odpolední doručování není s platebním terminálem, přichystejte si přiměřeně přesnpu částku...cože to? Proč proboha odpoledne nemaj ternimály? Terminály pracují na poloviční úvazek, nebo co? Samozřejmě doma hotovost nemám, musela jsem se jít promořit do Metropole k bankomatu.

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 14:49

Mha hele, ale mokrý morče by na oknech stejnak pouštělo chlupy, to nechceš :) 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 21. prosince 2020 14:50
Offline letfenixa
Avatar
10833 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 14:54

Ja mám zas úplne zlé skúsenosti s Alzou, Mall bez problémov.

Offline Jitka77
Avatar
1913 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 16:58

SunEclipse "Přiměřeně přesná částka" je dokonalá formulace

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 17:05
Reakce na Garfie:

​Navíc cvičenou na hledání!

​teda, kdyby uklízela, jsem ochotná mít kober doma celý stádo

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 21. prosince 2020 17:15

Já mám dobré zkušenosti s mallem i alzou, střídám to spíš podle ceny. Na mallu mě teda hrozně štve, že spoustu věcí jen přeprodávají. Alza teď muži dovezla na pobočku špatnou věc, má to tam asi týden, dneska to byl vyzvednout. Možná to dokáží doručit správně do 23., ale možná taky ne.

Online Sweet Potato
Avatar
40101 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 17:58

moora Zvlášť, kdyby uklidily ty pavouky. Akorát že první by se bohužel uklidil manžel.

Offline Triss
Avatar
112 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 18:00

Zamračeno a mlha jako nad Anglií, "Betlémskou hvězdu" bude vidět leda na fotkách lidí odněkud zdaleka. 

Offline mirajo
Avatar
2636 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 18:03

Triss Pry na Frydlantsku je jasno