Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Garfie
Avatar
28416 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 10:28
Reakce na tina:

Mha Jsem si říkala, že seš hustá - mít doma kobru

​Navíc cvičenou na hledání!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38662 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 10:48
Offline notna
Avatar
9359 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 10:55

Garfie tina Uf! nejsem v tom sama. Já si zase vybavila našeho psa, který ten binec vyrábí

Offline letfenixa
Avatar
10833 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 11:35

Mrakoplas tiež na penovom puzzle?

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 11:58

4. 12. jsem nakoupila na Mall

5. 12. Předáno do přepravy. 

Dodnes nic. 

Volám poštu. Po 50 minutach čekání mi řekli, že zásilku nikdy neprevzali fyzicky, jen papírové. 

 Volam Mall. Prý se to někde ztratilo. Je to moje vina. Měla jsem se ozvat dřív. Už mi nedoručí, nestihne se to. Proč mě neinformovali, že zásilku poště vůbec nepredali?  To nedělají, měla jsem zavolat. 

Proč bych volala, když ve sledovani zásilky mám stále status Zásilka se doručuje na pobočku, mi nevysvětlili. 

Takže dárky jsou v prdeli. 

Hlavně, že si za to můžu sama..

Kam se píšou recenze na Mall? 

Offline rasaNori
Avatar
8820 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 12:06

Dadoo cernou kridou do komina... Jinak teda potlapkavam. 

Offline JankaM
Avatar
3074 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 12:06

Mha Já když cvičila doa, tak jsem se plně soustředila na cvičitelku Kynychovou na monitoru, že jsem žádný bordel nevnímala. Místo jsem si udělala tak akorát na podložku a roztažené ruce

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 21. prosince 2020 12:08

tina

Garfie

Vycvicenou kobru opravdu nemam

Zkusila jsem vycvičit na úklid morčata, zaběhly za lednici... A vylezly  s vlajicimi pavucinami. Existuje vůbec asana morcete? 

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 12:28

Tak jsem obě hry právě koupila na Alze. Doručení do alzaboxu nejpozději 24.12. Tak uvidíme.. Uffff

Offline Mulen
Avatar
4979 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 12:47

Mha naše morče zaujímá často pozici dítěte

Offline 711990
Avatar
18311 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 12:52

Dadoo taky mame darek uz 14 dni v preprave na pobocku od Mallu

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 21. prosince 2020 12:56

Mulen Tak naše jen placka nebo zběsilý uprk:)

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 13:12

711990 no.. Tak to tam asi radši zavolej, protože to vypadá stejně, jako u mě.

Držím palce, ať ne

Offline andulka01
Avatar
12780 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 13:18

Pinot Noir ad pavučiny v bytě. Nejenže jsou ty osminožci rychlý a výkonný, ale já zjistila, že pavouk kadí! Mám světloučkou podlahu a jeden velkej sedí furt na stejným místě (ne, nemám to sdrce je vymést úplně) a teda

Offline 711990
Avatar
18311 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 13:19

Dadoo uz to resime, to je fakt desny

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 21. prosince 2020 13:20

andulka01

Cooo? 

Jdu zkontrolovat pavoučí kravince...

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 13:29
Reakce na letfenixa:

Mrakoplas tiež na penovom puzzle?

to som skúšala ale šmýka sa mi to (máme veľkú podložku nie puzzle)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38662 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 13:30

Já už na mallu nechci kupovat nic, je to jen zprostředkovatel stejně jsko třeba amazon, my tam kupovali něco v listopadu za dvoje postovny, zásilka od jinyho prodejce došla během tři dnů a na to, co mělo byt přímo od nich, jsme čekali snad 3 tejdny 

Offline Gatita
Avatar
8587 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 13:50
Reakce na andulka01:

Pinot Noir ad pavučiny v bytě. Nejenže jsou ty osminožci rychlý a výkonný, ale já zjistila, že pavouk kadí! Mám světloučkou podlahu a jeden velkej sedí furt na stejným místě (ne, nemám to sdrce je vymést úplně) a teda

​ja to taky ted zjistila! Pod temi jejich hnizdy je  uplne vyteckovano! A taky nemam srdce je vymest. Takze uklizim po dvou detech, kocourovi a nekolika pavoucich:-/

Offline andulka01
Avatar
12780 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 13:51

Gatita Kromě těch dětí