Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Online viktorka_od splavu
Avatar
49172 příspěvků moje polička 20. prosince 2020 22:09
Reakce na Isca:

zase se utěšuju, že už mě nepálí ty drobný detaily,  který přehlídnu jak širé lány.

​jo, to je fajn. teda bude - až si i přestanu pamatovat, jak jsem se pohoršovala nad matkou že má tuhle támhle nějakou šmouhu páč na to nevidí, a to jako neni schopná vzít si na to brejle, no fuj

zas třeba při pohledu do zrcadla je to fakt výborný, vůbec nepozoruju projevy stáří, nějaká vráska to fakt nevidím

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 20. prosince 2020 22:11

viktorka_od splavu Já tedy jedině jehly s velkým ouškem, jinak je to na dloooouho .

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 20. prosince 2020 22:50

viktorka_od splavu přesně  já se jí teď už tolikrát v duchu omluvila, snad to tam nahoře slyší. Fakt, dokud to člověka nedohoní, tak se mu zdá všechno jednoduchý. "Si vem brejle, jak to že na to nevidíš?"

A s tím zjevem. No já jsem si na zrcadlo v koupelně přicucla velký zvětšovací, a to jsem neměla dělat  předtím jsem si ty zuby čistila celkem v klidu, teď u toho zavírám oči, abych neměla zlý sny

Offline Tak Betty
Avatar
6079 příspěvků moje polička 20. prosince 2020 22:58

Byla u nás dcera a čapla prachovku, že se na ty pavučiny nemůže koukat. A to mám uklizeno. No přiměřeně. 

Offline continuity
Avatar
42639 příspěvků moje polička 20. prosince 2020 23:05

Tak Betty pošli ji klidně i k nám.

Offline Tak Betty
Avatar
6079 příspěvků moje polička 20. prosince 2020 23:07

continuity no ona zas tak prepecliva neni, tak mě to dost zaskočilo  

Offline Tak Betty
Avatar
6079 příspěvků moje polička 20. prosince 2020 23:10

Ja nějak ty pavučiny pod stropem vidím jen při určitým osvětlení , a kdo má na to čekat, že. 

Online Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 20. prosince 2020 23:16

Tak Betty myslím, že kromě kinderbordelu máme docela uklizeno, ale těch pavučin se taky někdy leknu. Nahoru prostě tak často nekoukám. Hlídám, abychom se nelepili k podlaze a neležel všude prach, ale ke stropu ty oči tak často nepozvednu. Takže úplně chápu! Navíc ty mrchy osminohé jsou tak výkonné! 

Online Mohučanka
Avatar
7348 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 08:37

Tak Betty my se s mámou na pavučiny upozorňujeme vzájemně, v tom cizím bytě to člověk nějak víc vidí...

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 08:45

Mohučanka ja se vzdycky vsimla pavucin kdyz jsem cvicila doma jogu,strasne me to rusilo,jenze jsem docvicila a zaroven zapomnela takze druhy den znova.asi mesic....

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38662 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 09:29

U babičky se to projevovalo špatně umytym nádobím, takže si sel člověk prvne umejt hrnek než si udělal kafe

Offline Pavlina15
Avatar
příspěvků moje polička 21. prosince 2020 09:33

Příspěvek vymazán z důvodu porušení pravidel diskuze!

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 21. prosince 2020 09:40

Já jsem našla nejvíc nepořádku doma, když jsem si kvůli online škole děti musela dát jogamatku do kuchyně. Pes objevil umazana dvířka od sporáku, kobra našla visící pavučiny a v pozici mrtvoly jsem si uvědomila, že to budu muset uklidit.

Chodím už cvičit jinam. 

Offline tina
Avatar
6277 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 09:45

Mha Jsem si říkala, že seš hustá - mít doma kobru

Offline Len
Avatar
2673 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 09:46
Reakce na Mha:

Já jsem našla nejvíc nepořádku doma, když jsem si kvůli online škole děti musela dát jogamatku do kuchyně. Pes objevil umazana dvířka od sporáku, kobra našla visící pavučiny a v pozici mrtvoly jsem si uvědomila, že to budu muset uklidit.

Chodím už cvičit jinam. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38662 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 10:02

Mha

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 10:08

Já vidím nejvíc nepořádku asi tak půl hodiny před tím, než má dorazit návštěva.

Online Mulen
Avatar
4979 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 10:10

Mha tak už vím, kde nemám cvičit A to máme k kuchyni asi nejvíc místa.

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 10:14

Mha uf ešteže cvičím väčšinou potme v detskej izbe keď zaspí starší syn 

Offline Fiction
Avatar
1640 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 10:18

Mha