zase se utěšuju, že už mě nepálí ty drobný detaily, který přehlídnu jak širé lány.
jo, to je fajn. teda bude - až si i přestanu pamatovat, jak jsem se pohoršovala nad matkou že má tuhle támhle nějakou šmouhu páč na to nevidí, a to jako neni schopná vzít si na to brejle, no fuj![]()
zas třeba při pohledu do zrcadla je to fakt výborný, vůbec nepozoruju projevy stáří, nějaká vráska to fakt nevidím![]()

