Garfie no to bych tam asi někoho zavraždila, když jsem to táhla do práce, dost sproste jsem u toho nadavala
Stěžovací vlákno
Potrefenáhusa
Dovedu si to živě představit!!!
Garfie Vyříznout pašovací prostor do knihy (třeba sbírka Marxe by na to mohla být vhodná)?
Promiň, je to prostě zábavná představa, pašovat mák!
andulka01 Co vyřezávat. Doplníš do textu pár teček. Asi tak milión.
andulka01 A kdyby se někdo ptal, budeš to vydávat za pavoučí víšcoviď.![]()
Nebo pár časopisu v Braillove písmu?
Sweet Potato Sečtělí pavouci ![]()
andulka01 Sweet Potato Vy se smějete, ale muž uvažuje, že ho vloží do repráků!!! ![]()
Garfie Tak ať tak k němu zavře pár sušených pavouků jako forenzní důkaz![]()
Garfie A úplně vidím co se stane až si pustí něco dostatečně nahlas!
Jak pašovat mák do Japonska ![]()
Myslím, že tady na něco přijdeme.
Garfie neberete si s sebou rumba koule? :)
Garfie konečně to začíná být zajímavé
lodí by to byla brknačka
bram jezis ale jasne! Normalne bych je doma vyrobila a naplnila makem!! Ty jsi genius!
bram Ty jsi geniální!!!
Že jsi to ty, kdo vzpomínal na pašování hašiše!!! ![]()
Garfie člověk cestou životem nasbírá mnoho rozličných zkušenosti.. ![]()
Garfie Teď už jen doufat, že to tu nesleduje japonská tajná služba ;)
Ale debata je to rozhodně značně obohacující :)
DruI já to říkám furt, že čas strávený na Parfumánii není promrhaný.. :)
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

