Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 12:53
Reakce na Pavlena:

711990 no dalsi takova... Ja mam jeden vlneno-kasmir svetr, ktery mam velky. tak jsem tak trochu doufala ve srazeni o jednu velikost, uz jsem ho hodila do pracky 2x a houby... Tak mozna napotreti...

​takhle to většinou nefunguje, sražením to ztratí i kýžený vlastnosti, takže je z toho tuhý hrubý prkno 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 12:53
Reakce na 711990:

Pavlena no to tvrdi Potrefenáhusa , ze to neni otazka jestli se srazi, ale kdy se srazi nebo tak nejak

​jsko bohužel, no

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 13:02

Přidávám svou zkušenost. U svetru z merina z cos se mi při několikátém praní srazil jeden rukáv. Je asi o 2 cm kratší než ten druhý.

Offline Pavlena
Avatar
6905 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 13:05

dynda no ještě lépe..! já se vůbec něměla ptát..

Potrefenáhusa já vím, že nefunguje, to byl trochu vtip..

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 13:16
Reakce na Ounz:

Mně přijde, že může v pračce zůstat zbytek běžnýho prášku

​já teda v jiným, než běžným, neperu

Offline Ounz
Avatar
20471 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 13:21

moora fakt? Tak to máš dobry! To ja peru vlnu v prášku na vlnu. Ty enzymatický mi to srazej

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 13:26

Pavlena ja jednou srazila vlneny svetr, ktery jsem ho dala vyprat na vlnu par hodin po dosuseni susicky. Asi ty trubky byly jeste horke a vyndala jsem svetr pro panenku. Jinak peru vlnu i kasmir v program vlna a v pripravku na vlnu a vse ok. 

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 13:52

No vidim ze nie som sama. Prala som ho doteraz v rukach ale kupila som speci prasok na jemnu vlnu tak ma to zlakalo. No zas som sa poucila ze lenivost je na vlastnu skodu

uz som si pozerala novy ale zatial ma nic neuputalo tento bol krasny burgund V vystrih a doststocne dlhy, proste oblubeny, no.

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 13:58

Udelala jsem fatalni chybu! Poslala jsem PF jedne pribuzne!!! Uzkostlive si strezim svoje obrazky pred tim, aby je videla rodina, pac odjakziva jsem musela poslouchat, jak je to spatny a proc nedelam neco HEZKYHO. Takze vyslech od matky, ja uz to teda neposloucham, jen premyslim, jak pred rodinou utajit ten komiks...

Offline AprilTwelve
Avatar
1019 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 14:00

Luna ,nijak,  buď na něj hrdá

Offline mnum
Avatar
2141 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 14:06

Luna a proč bys to měla před nima tajit? Když se jim nelíbí Tvoje tvorba, je to jejich problém, ne Tvůj. Z toho co jsem viděla, máš ohromný talent, tak si za tím stůj a klidně jim na jejich dotazy řekni že existují i lidé, kterým se přesně taková ,,nehezká" díla líbí a jsou ochotni za ně platit  

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49177 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 14:07
Reakce na mnum:

Luna a proč bys to měla před nima tajit? Když se jim nelíbí Tvoje tvorba, je to jejich problém, ne Tvůj. Z toho co jsem viděla, máš ohromný talent, tak si za tím stůj a klidně jim na jejich dotazy řekni že existují i lidé, kterým se přesně taková ,,nehezká" díla líbí a jsou ochotni za ně platit  

 tak. Luna 

Offline Pavlena
Avatar
6905 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 14:15

Luna doprcic, to snad neni mozny...! Jak to muze nekdo rict?? tvy veci jsou super a podle me by to rodice nemeli rict, ani kdyby nebyly..

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 14:17

mnum Kdyz tajit je proste to nejlepsi, co muzu udelat. Vyzkouseno za vas.

Offline mnum
Avatar
2141 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 14:29

Luna tak Ty znáš svojí rodinu nejlépe, jen mi to přijde jako škoda

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 14:36

mnum Tak jinak: Moje matka je Dolores Umbridge. Staci?

Offline mnum
Avatar
2141 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 14:41

Luna chápu, nepřemlouvám

Offline Garfie
Avatar
28425 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 15:01

Luna  Ale já bych se s ním teda netajila, to je fakt postavený na hlavu. Tvý věci jsou super a když se jim nelíbí, měli by si to nechat pro sebe, nebo se v krajním případě vyjádřit jednou!! 

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 15:13

Luna ak to vydáš pod nejakým pseudonymom, tak daj vedieť, ja sa na to fakt teším! 

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 15:17

Mrakoplas Nee, normalni jmeno tam dam.  
Garfie Tak uspesne tajim, ze jsem se ke kresleni vratila. To oni ani netusi. To by bylo kecu... A ja potrebuju dusevni klid, po tom vsem co mam za sebou, ne?