711990 no dalsi takova...
Ja mam jeden vlneno-kasmir svetr, ktery mam velky. tak jsem tak trochu doufala ve srazeni o jednu velikost, uz jsem ho hodila do pracky 2x a houby... Tak mozna napotreti...
takhle to většinou nefunguje, sražením to ztratí i kýžený vlastnosti, takže je z toho tuhý hrubý prkno
