Luna Se těším, až tvoji matku a spol pozveme na autogramiádu :-).
Stěžovací vlákno
Karja Hele drž se, ono to časem nějak dopadne/přebolí/vyřeší se. ![]()
Karja A já zase jdu pozdě a nevím o co jde
Tak snad se vyřešilo co nejlépe.
(také jsem se tu jednou svěřila a dobrý, jsou tu samé super ženy
)
JankaM Bohuzel nejsem resitel, ja jsem jen vrba, co tezko nese, ze nic nezmuze:-(. A ani chlastat nemuze. A jeste jsem vrba na hovno, nestojim u potoka, ale doma u plotny s detma a nemam cas, tak jak by bylo potreba. Stve me to!
Karja pokial je to nieco co ti niekto zveril a tebato tazi tak je to tazke. Musis mlcat a navyse s tym asi nie si stotoznena. Je to blbe fakt len si to povedat pre seba nahlas niekde ked si sama. Casom to mozno bude lepsie.
Co sa tyka nausnic neviem ci je teraz dobry napad vratit ich aj ked s dobrym umyslom . Nepoznam ju ale ja by som hned vedela ze je to preto ze ich nechces nech uz to podas ako len chces. A zrovna teraz ked je v smutku. Ale zas ty ju poznas a vies co si mozes dovolit. Si dobre dievca mam ta rada ![]()
Neteče nám voda, prý havárie vodovodu ![]()
999 Tak na to zapomen!
Luna No jak myslíš :-)).
Luna Dočítám a přijde mi to smutný, jak to máš s mámou ![]()
Pinot Noir teda ty mas dneska den!
Zarinya no! Už rozmisťují cisterny s vodou. My ji ani nemáme v čem přinést, největší nádoba je tu džbán na pivo ![]()
Pinot Noir tak to je hruza,snad to brzo opravi.
Pinot Noir To potěší ... Ani velký demižon by nebyl
?
"kolik odpalis petard, tolikrat jsi retard"...
Od rana to u nas v sousedstvi zni jak na bojisti u Verdunu. Kocour zalezl a Kubickovi se trese brada. At ty odpalovace vezme cert, i s petardama...
clothilde Taky to nesnáším, když je to celý dny. Mám pocit, že v Brně je letos celkem klid. Občas něco sem tam, ale koukala jsem, že s výjimkou dneška je tady zákaz. Nedělám si moc iluze o dodržování, ale lepší to je.
clothilde u nas je to letos zakazane,uplne nevim v jakem rozmeru,ale letos jsem jeste neslysela ani jednu.Snad to i tak zustane.
clothilde u nás je to tento rok kľudné, zatiaľ som so psami utekala domov iba 2x., ale aj tak som im kúpila niečo na ukľudnene. Minulý týždeň ma dojali policajti. Takto sa v trojici prechádzali okolo parku, za chrbátom im pubertiaci odpaľivali petardy a nič. No a Hasiči vyzývajú, aby ľudia neodpaľovali ohňostroje z okien a balkónov, toho sa celkom bojím.
Luna Nejaka akce beze me?
Janulik03 No jsi moudra zena, jina slova nejdou ani zvolit. Dekuju, zaridim se podle tvych rad;-)
Karja Zatim zadna akce neprobehla, vcas se to dozvis, neboj.![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
