Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline 999
Avatar
19690 příspěvků moje polička 30. prosince 2020 22:07

Luna Se těším, až tvoji matku a spol pozveme na autogramiádu :-).

Offline Garfie
Avatar
28425 příspěvků moje polička 30. prosince 2020 23:09

Karja Hele drž se, ono to časem nějak dopadne/přebolí/vyřeší se.

Offline JankaM
Avatar
3074 příspěvků moje polička 30. prosince 2020 23:26

Karja A já zase jdu pozdě a nevím o co jde Tak snad se vyřešilo co nejlépe.

(také jsem se tu jednou svěřila a dobrý, jsou tu samé super ženy)

Offline Karja
Avatar
44428 příspěvků moje polička 30. prosince 2020 23:35

JankaM Bohuzel nejsem resitel, ja jsem jen vrba, co  tezko nese, ze nic nezmuze:-(. A ani chlastat nemuze. A jeste jsem vrba na hovno, nestojim u potoka, ale doma u plotny s detma a nemam cas, tak jak by bylo potreba. Stve me to! 

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 04:48

Karja pokial je to nieco co ti niekto zveril a tebato tazi tak je to tazke. Musis mlcat a navyse s tym asi nie si stotoznena. Je to blbe fakt len si to povedat pre seba nahlas niekde ked si sama. Casom to mozno bude lepsie. 

Co sa tyka nausnic neviem ci je teraz dobry napad vratit ich aj ked s dobrym umyslom . Nepoznam ju  ale ja by som hned vedela ze je to preto ze ich nechces nech uz to podas ako len chces. A zrovna teraz ked je v smutku. Ale zas ty ju poznas a vies co si mozes dovolit. Si dobre dievca mam ta rada

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 08:57

Neteče nám voda, prý havárie vodovodu

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 09:10

999 Tak na to zapomen! 

Offline 999
Avatar
19690 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 09:27

Luna No jak myslíš :-)).

Offline OliveOyl
Avatar
1960 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 09:56

Luna Dočítám a přijde mi to smutný, jak to máš s mámou

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 10:03

Pinot Noir teda ty mas dneska den!

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 10:06

Zarinya no! Už rozmisťují cisterny s vodou. My ji ani nemáme v čem přinést, největší nádoba je tu džbán na pivo

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 10:07

Pinot Noir tak to je hruza,snad to brzo opravi.

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 10:35

Pinot Noir To potěší ... Ani velký demižon by nebyl ?

Offline clothilde
Avatar
2040 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 10:59

"kolik odpalis petard, tolikrat jsi retard"...

Od rana to u nas v sousedstvi zni jak na bojisti u Verdunu. Kocour zalezl a Kubickovi se trese brada. At ty odpalovace vezme cert, i s petardama...

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 11:04

clothilde Taky to nesnáším, když je to celý dny. Mám pocit, že v Brně je letos celkem klid. Občas něco sem tam, ale koukala jsem, že s výjimkou dneška je tady zákaz. Nedělám si moc iluze o dodržování, ale lepší to je.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 11:10

clothilde u nas je to letos zakazane,uplne nevim v jakem rozmeru,ale letos jsem jeste neslysela ani jednu.Snad to i tak zustane.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 11:32

clothilde u nás je to tento rok kľudné, zatiaľ som so psami utekala domov iba 2x., ale aj tak som im kúpila niečo na ukľudnene. Minulý týždeň ma dojali policajti. Takto sa v trojici prechádzali okolo parku, za chrbátom im pubertiaci odpaľivali petardy a nič. No a Hasiči vyzývajú, aby ľudia neodpaľovali ohňostroje z okien a balkónov, toho sa celkom bojím. 

Offline Karja
Avatar
44428 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 11:59

Luna Nejaka akce beze me? 

Offline Karja
Avatar
44428 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 12:24

Janulik03 No jsi moudra zena, jina slova nejdou ani zvolit. Dekuju, zaridim se podle tvych rad;-)

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 12:56

Karja Zatim zadna akce neprobehla, vcas se to dozvis, neboj.