Renusatko jen to bouchani bez svetylek je opruz tomu taky nerozumim proc, ale lovecti psi nebo policejni kone se neboji, tak to jde zvirata normalne naucit, tu hysterii okolo moc nechapu
No vlastne hej! Že ma ( a nielen mňa) to doteraz nenapadlo. Ach ja hlava dubová.
