Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline JankaM
Avatar
3074 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 14:58

Stěžuju si že na mě padla trudomyslnost, že je zas další rok pryč, budu zas starší, budeme muset vyřešit bydlení, atd. atd. Přitom objektivně se mám dobře, celá rodina je zdravá a v pohodě, sambo už konečně dokončí studium při práci a bude se nám s dětma moci věnovat, prostě samá pozitiva a jistoty. 

A že jsem se jaksi zhmotnila

Offline SunEclipse
Avatar
3464 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 15:16

Joffrey...

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 15:50

Luna A Tys někdy byla "veselá kopka" ? Řekla bych, že moc ne, tedy by si rodina mohla zvyknout. Dcera je taky celkem depréza, po mamince, eh, a prostě to musím brát, pokud to nenabírá příliš na obrátkách.

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 16:15

SunEclipse no ale to ne!!

třeba se zase někde objeví. na pirátské lodi nebo tak něco

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 16:35

Mirka Ja jsem vesela. Driv jsem nebyvala, ale ted uz jo. Nevim, proc bych nemela byt? Jako protoze kreslim lebky a vnitrnosti? To me proste strasne bavi, zajima a ty organicke tvary me fascinujou. Smrt tak nejak bude ve vsem co delam. A depresivni to neni. Citim se pri tom naopak vnitrne klidna.

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 17:04
Reakce na Mirka:

Luna A Tys někdy byla "veselá kopka" ? Řekla bych, že moc ne, tedy by si rodina mohla zvyknout. Dcera je taky celkem depréza, po mamince, eh, a prostě to musím brát, pokud to nenabírá příliš na obrátkách.

MirkaJako depresivní Luna určitě nevidím. Je veselá, příjemná a zábavná. Ani její tvorba mi nijak depresivní nepřijde, spíš v tom vidím naději.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 17:17
Reakce na Renusatko:

MirkaJako depresivní Luna určitě nevidím. Je veselá, příjemná a zábavná. Ani její tvorba mi nijak depresivní nepřijde, spíš v tom vidím naději.

a dodam ze ten vnitrni klid prave v tech obrazech citim @luna

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 17:42

Renusatko viktorka_od splavu Devcata, z vas neco bude, uplne to citim!

Offline clothilde
Avatar
2040 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 17:51
Reakce na SunEclipse:

Joffrey...

​ach Joffrey

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 17:53

Luna joo! muzu ti umyvat stetce?  

Offline ionicera
Avatar
2240 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 18:06

Luna Luna kreslíš- nebo maluješ? - nevím, jaký je mezi tím rozdíl- krásně. Ale  hlavně - podle mne cítíš a chápeš. Prožila jsem tu nejstrašnější tragedii, jakou může člověk prožít. A tvůj obraz- doufám, že to nespletu- Zoufalství- je přesně to, jak se cítím. Vystihuje to 100%. Proto se znovu připomínám. Po Ozero- prosím jeden pro mě. :-)

Offline tv
Avatar
4193 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 18:12

Luna prosím tě, kde se můžu podívat na tvé obrazy? Asi mi to uniklo. Díky.

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 18:34

ionicera Kreslim i maluju. Puvodne mam vystudovanou malbu a mam ji nejradsi, ale je to narocnejsi na prostor/material atd. Nicmene s tebou pocitam.
tv Jako o nic jsi neprisla. Mam jen par takovych blbosti na instaci...

Offline tv
Avatar
4193 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 18:51

Luna a mohla bych se podívat? Můžu poprosit do zprávy,.kde tě tam najdu?

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 18:54
Reakce na JankaM:

Stěžuju si že na mě padla trudomyslnost, že je zas další rok pryč, budu zas starší, budeme muset vyřešit bydlení, atd. atd. Přitom objektivně se mám dobře, celá rodina je zdravá a v pohodě, sambo už konečně dokončí studium při práci a bude se nám s dětma moci věnovat, prostě samá pozitiva a jistoty. 

A že jsem se jaksi zhmotnila

​Tak podobně si dnes stěžuji i já. S tím rozdílem, že si uvědomuju nejistotu jistot. Čím víc si člověk myslím, že má nějaké jistoty, tím bolestnější je potom poznání, že tomu tak během okamžiku být nemusí. Dnes mě napadají samé myšlenky typu - budu tady i za rok? Není mi z toho dvakrát lehko. 

Offline rasaNori
Avatar
8823 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 19:19

Nenavidim silvestr!!! 

Offline ionicera
Avatar
2240 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 19:35

Dalia Ano. Máš naprostou pravdu. Jistotu nemáme a bohužel si to člověk uvědomí, až když se něco stane. 

Offline ionicera
Avatar
2240 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 19:36

Dalia A jak jsi prodělala coronavir? Už je ti dobře?

Offline rysamona
Avatar
1104 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 19:47

rasaNori podepisuju. Nesnáším to"je poslední den v roce v roce, člověk se musí bavit"

Offline dorota
Avatar
1226 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 19:51

rysamona Pripajam sa k vam. Neviem, preco by som sa mala bavit prave dnes.