Stěžuju si že na mě padla trudomyslnost, že je zas další rok pryč, budu zas starší, budeme muset vyřešit bydlení, atd. atd. Přitom objektivně se mám dobře, celá rodina je zdravá a v pohodě, sambo už konečně dokončí studium při práci a bude se nám s dětma moci věnovat, prostě samá pozitiva a jistoty.
A že jsem se jaksi zhmotnila ![]()
