Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline rysamona
Avatar
1104 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 19:53

dorota přesně. Navíc ty nejlepší oslavy byli ty naprosto neplánované.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 20:03
Reakce na ionicera:

Dalia A jak jsi prodělala coronavir? Už je ti dobře?

​Ano, je mi dobře. Ale moje tělo je zářným příkladem, že jistotu nemám opravdu nikdy - 25. 12. ke mně jela rychlá kvůli další alergické reakci. 

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 20:07

Luna Mně tvoje obrazy přijdou krásně zádumčivé. Obdivuju každého, kdo všechno vidí trochu jinak a umí to zhmotnit prostřednictvím umění. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 20:12

rysamona dorota A kdo vás nutí? Nějak nechápu. Nemusím ty petardy, ale jinak nemám pocit, že by mě někdo k něčemu nutil. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 22:13

Pinot Noir taky nechápu a navíc mi nevadí ani petardy:-) ohňostroje miluju

Online brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 22:15
Reakce na rasaNori:

Nenavidim silvestr!!! 

​Já taky.Chci jít spát, ale tataři trvají na půlnoci.

Offline rysamona
Avatar
1104 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 22:28

Pinot Noir naštěstí si z okolí nic nedělám. Ale když řeknu, že slavit Silvestr nemusím tak ty pohledy

Offline Garfie
Avatar
28425 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 22:29

brrr  Zrovna to tu řeším!!

Offline rasaNori
Avatar
8823 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 22:34

brrr ja se chci jit bavit a petardy mi budi deti

Offline AprilTwelve
Avatar
1019 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 22:36

Garfie dítě na půlnoci taky trvá,  být  to na mě, už jsem dávno v pelechu. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 22:54

viktorka_od splavu ohňostroje taky miluju a rachejtle mi před dětmi taky nevadily, i když se jich bojím a doma to nechci. Teď mi budí děti a za pár let už mi zase vadit nebudou

Edit: ale štve mě práskání měsíc předem, nechala bych si to jen na ten jeden den.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 23:05

Pinot Noir to práskání jen kvůli tomu aby byl randál mi není dvakrát příjemný, ale nijak mi neubližuje. dny, kdy mi to budilo děti, bych spočítala na prstech jedné ruky. toho vypouštění se teda bojím taky, to doma nepěstujem, ale jinak je mi to spíš lhostejný, dokud mi někdo nehodí petardu pod nohy tak jsem v klidu:-) 

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 01. ledna 2021 00:47
Reakce na rasaNori:

brrr ja se chci jit bavit a petardy mi budi deti

​Napodobne. Starsi sa veľmi boji hlasných zvukov (čo mu nevadí v tom byť neustále hlučný jak pavian). Takže tu leží, zakrýva si uši a trasie sa :(

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 01. ledna 2021 00:49

Pinot Noir viktorka_od splavu mne by to teda nevadilo, pokiaľ by som myslela sebecky len na seba. Mne to ale  vadí kvôli zvieratám. Tie nemôžu za to, že ľudia nevedia čo so sebou a fakt nevedia 31.12 na pol dňa vypnúť, lebo veď je to len raz v roku.. Príroda takisto zrovna nejása. Petardy sú magorina. 

Offline Karja
Avatar
44428 příspěvků moje polička 01. ledna 2021 00:52

paktofonika Jo, ja rikam, ze nevedi co s penezma, takhle je vypraskat do vzduchu. Taky mi to vadi kvuli zviratum a detem.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 01. ledna 2021 00:59

Karja no keď už chce niekto vyhadzovať peniaze z okna, tak aspoň potichu, už existujú i tiché ohňostroje. Tú potrebu čo najväčšieho rachotu nerozumiem. A hlavne by mal po sebe i upratať

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 01. ledna 2021 01:50

paktofonika nevím jestli to kočky snáší lépe, ale naše první na to nereagovala a tahle nová to dnes naopak vyhledávala. Litala z okna na okno kde něco bouchlo, a sledovala ohňostroj.

Jinak naši kluci pravidelně prospali všechny petardy na Silvestra, takže ani to mi nějak nevadilo. 

Opruz několik dní okolo mi vadí. Hlavně jen petardy bez ničeho a jen bouchání.

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 01. ledna 2021 01:54

Renusatko 

Áďa kouká v klidu z okna a Ebby se klepe strachy pod peřinou. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 01. ledna 2021 01:56

Renusatko jen to bouchani bez svetylek je opruz tomu taky nerozumim proc, ale lovecti psi nebo policejni kone se neboji, tak to jde zvirata normalne naucit, tu hysterii okolo moc nechapu

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 01. ledna 2021 01:58

Renusatko u nás to našťastie tento rok prebehlo celkom kľudne, ale iné roky bola Amy v strese už pár dní pred Silvestrom. A samozrejme treba myslieť i na zvieratá žijúce vo voľnej prírode.