Karja já sama ohňostroje nepraskakam. Ale mám zásadu, že ve chvíli, když já začnu hejtovat něci ventil, který navic trvá celych 30 minut ročně, bych si měla být 100% jistá, že já neobtezuji okolní svět vůbec ničím.
Podle mě je součástí spolubydleni nejenom to, že se snažím okolí neobtezovat mými projevy, ale taky to, ze prihmourim oko nad sousedovic dupajicimi vnoučaty nebo nad psy prakticky nepřetržitě jecicimi pod našimi okny během oteviracich hodin místní samosky. Protože samozřejmě vůbec netuším, jestli moje děti řadící v osm večer ve vaně neobtezuji nějakého chudáka, který ráno ve čtyři vstává do prace.
