Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Potrefenáhusa
Avatar
38675 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 11:07

Kan jsem rada, ze jsrm do hovnove debaty též mírně přispěla, doufám, ze to Sweet Potato spravedlive rozpocita 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 04. ledna 2021 11:09

Potrefenáhusa Ne! Já psala o ohňostroji... 

Offline OliveOyl
Avatar
1960 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 11:18
Offline Potrefenáhusa
Avatar
38675 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 11:18

Mha Smolík, no...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 11:31

Sweet Potato a bude sa počítať, koľko krát som ju slovo hovno použila? Môžem to keď tak porátať a mohli by sme to previesť na percentá, to mi staci. Čo ty na to

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 11:33

A ja by som si chcela posťažovať na debatu o vlnenom oblečení. Zo strachu sa mi už nazbieral plný kôš oblečenia a asi to budem prať v rukách, lebo šak tu je to nákazlivé.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 11:35
Reakce na Sweet Potato:

Už druhou noc se mi zdálo o ho...ch!

​jj to nepatri do stiznosti.

A me se taky zdalo o Babisovi i Babisce jako Karja

A to mam fakt odtud....

Offline Sweet Potato
Avatar
40124 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 11:50

paktofonika Udělej tabulku

andulka01 Tamta byla čabraková, ještě roztomilejší, hezky huňatá.

Offline Brioso
Avatar
627 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 11:52

Dalia Chtela bych napsat neco vic, ale nejak nevim co.

Offline continuity
Avatar
42693 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 11:53

Zasranej Covid, vstávala jsem v 9, udělala tři videocally, bratru celkem 1 hodinu a 15 minut. Třešti mi hlava a zvoní v uších.

A to už minimálně týden doma fungují, jenom hodně spím. 

Offline Ginevra
Avatar
909 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 11:53
Reakce na Karja:

Sweet Potato To je dobry, mne se zdalo, ze s nama byl Babis na horach, jako s partou. A furt jsem mu musela varit nebo neco chystat k jidlu! Byl to jeden z nejhorsich snu:-D

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 04. ledna 2021 11:56

continuity Covid je vůl. Dneska jsem na HO usnula kolem 8. ráno, vstala jsem hodinu před tím. Rekonvalescence se teda táhne... 

Offline continuity
Avatar
42693 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 12:03

Mha no to já vzbudila děti do školy a šla si zas lehnout. Muz je úplně rozstřelený, ten si lehne se mnou kolem půlnoci, pak nemůže spat, vstane, usne ve čtyři. Teď se tady mihnul a zas zalezl. Jak půjde ve středu do prace ví Bůh. 

Já doteď spala tak 11 hodin denně, ale v devět u nás nespí ani děti, abych mohla v 8 vstávat vyspala.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 04. ledna 2021 12:09

continuity Držím palce, ať je Ti líp. Je moc fajn vědět, že i někdo jiný se v tom tak plácá.

Špatné vlákno! Honem stížnost!

Nemám chuť ani čich a vnímám pouze platonovske ozvěny křenu. 

Offline andulka01
Avatar
12785 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 12:09

continuity Mha Souhlas. Spím půl dne, chvíli něco dělám a jsem úplně vyřízená. A strašně špatně se mi soustředí na práci, drobnosti jsou v poho, ale nějaká koncepční větší věc fakt nehrozí. Držím palce ať je líp a líp.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 12:11

continuity Mha ja spim dvanact hodin denne a to jsem zdrava jak ripa.

Jen jsem holt letni clovek.

A chut bych potrebovala ztratit.....

Offline Sweet Potato
Avatar
40124 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 12:16

Mha Platonovské ozvěny křenu

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 04. ledna 2021 12:42

continuity andulka01 Budeme takové podpůrné sesterstvo pocovidovych invalidů...

Dnes jsem při jednom rozhovoru v Teamsech přemýšlela, jestli ta druhá osoba by šla nějakým tlačítkem přetočit na konec rozhovoru, přišlo mi to jako reálné a rozumné. Z úvahy mě vyrusila právě ona osoba, která se ptala, jestli je mi dobře, že jsem vypadala tak nepritomne .  

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 04. ledna 2021 12:44

Zarinya

Teda závidím... I tu chut

Offline continuity
Avatar
42693 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 13:11

Mha vždyť jsme ve stížnosti. S tím videocallem úplně rozumím. Taky bych je byla nejraději všechny vypla 

andulka01 mě čeká tento týden vymýšleni strategie, dale marketing chce vědět, co chceme letos do komunikačního planu a v té hlavně pusto prázdno. No není to dobrý. Nejhorší je, že podobne postiženy kolega je po Covidu vcelku veselej.