Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Online Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 23:07

žluťásek No nase minula byla taky dobra, dokonce furt zije, ale ja chtela se susickou (hahahahaha). Dobra blbost. 

Offline Mohučanka
Avatar
7348 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 23:08

Evaeva tak jestli hraje...

Offline SunEclipse
Avatar
3465 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 23:08

Mohučanka no tos mohla jít dělat au pair do Ameriky k Amišům, tam by se ti tyhle skilly hodily

Online Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 23:10

Mohučanka Jo,tak moji rodice asi nijak extremni nejsou, narozdil od nas maji I chytrou televizi;-)

Offline Mohučanka
Avatar
7348 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 23:10

SunEclipse no to jo! Že já šla jenom za Kanál...

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 04. ledna 2021 23:15

Mohučanka že ty jsi moje ségra?:) My teda pračku měli, ale přesně, co fungovalo se nevyhodilo. Televizi táta vybíral tak dlouho, až se vymyslelo několik dalších technologií. Nekecám minimálně pět let, myslím, že kdyby se ta stará tesla nerozbila, mají jí dodnes. A ano ta hifi hraje.

Online dzizisketa
Avatar
8915 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 23:18

Můj otec si vaří ráno čaj v plechovém hrnku, kam se ponoří spirála. Ano, mají i rychlovarnou nebo klasickou konvici. 

Online dzizisketa
Avatar
8915 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 23:21

Jo, a ještě mají naši samostatnou ždímačku. Pračku mají sice už starší, ale běžnou moderní automatku, ale stejně prádlo předávají do té stoleté ždímačky. Já z ní mám trochu strach. 

Offline Mohučanka
Avatar
7348 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 23:31

dzizisketa ponorák! Ždímačka! Hned se cítím jako doma

Evaeva táta novou televizi nikdy nevybíral, protože ta stará "filipska", kterou mu propašoval v roce 1980 někdo z Rakouska, pořád dobře hrála, a nechápal, proč jsme mu v roce 2006 pořídili k narozeninám novou, a ještě brblal, že se musí učit s ovladačem.

Offline Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 23:37

žluťásek moje pračka toho umí mnohem víc, ale nepoužívám z toho ani všechno to, co jsi jmenovala.

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 23:37

A kdyz se zda, ze byt bude potrebovat rekonstrukci - vymenit okna a podlahy, predelat kuchyn a obklady v koupelne, vyhlasi hlava rodiny, ze je cas prestehovat se. Cimz se splachnou i ty spotrebice, ktere uz taky maji nejlepsi za sebou

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 04. ledna 2021 23:42

Mohučanka víš, co je nejhorší. Táta celý život pracuje v IT, technologie ho zajímají, ale když má něco vybrat a koupitOba rodiče mají třeba pořád klasický telefon, což je celkem v kontrastu s tím, že mají desetileté dítě.

Offline Lenka22
Avatar
2622 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 23:55
Reakce na Mohučanka:

Karja moje máma má rádio (funkční a používané), které jsme koupili v roce 1990 ve Furth im Wald, prvním městě za hranicí, na prvním výletě na Západ, který byl památeční zejména tím, že nám dětem maminka zakázala se divit.

​Tam jsme se ale museli v tom obchodě potkat, a to za téměř shodných okolností. My jsme k rádiu ještě přihodili mikrovlnku, a děti byly ještě hodně malý, tak tomu nerozuměly a ničemu se nedivily. Obojí, rádio i mikrovlnka, nám slouží dodnes. 

Offline letfenixa
Avatar
10841 příspěvků moje polička 05. ledna 2021 02:04

No ja teda tiež kupujem nový spotrebič, až keď sa aktuálny pokazí a neopravitelne

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 05. ledna 2021 08:04

Kokoska Ano! Teď jsem začala doma o tom, že vymalujeme a on začal o stehovani... 

Offline Garfie
Avatar
28426 příspěvků moje polička 05. ledna 2021 08:31
Reakce na Mohučanka:

prvním výletě na Západ, který byl památeční zejména tím, že nám dětem maminka zakázala se divit.

​To je roztomilý!! 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 05. ledna 2021 08:39
Reakce na letfenixa:

No ja teda tiež kupujem nový spotrebič, až keď sa aktuálny pokazí a neopravitelne

(vlastne televizi jsme koupili novou prestoze stara jeste hraje -presunula se k rodicum), po zmene dispozic v obyvaku jsme na toho drobka nedohlidli:-))

Online Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 05. ledna 2021 08:41

Kokoska To je nejlepsi reseni! :-D

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 05. ledna 2021 08:49

Evaeva U nás se nevyhazuje ani to, co nefunguje. Muž všechno vyřazené nosí do garáže a já to musím tajně likvidovat od nejdéle uloženého kusu.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 05. ledna 2021 08:53
Reakce na letfenixa:

No ja teda tiež kupujem nový spotrebič, až keď sa aktuálny pokazí a neopravitelne

​Tak ja niekedy upgradujem, s tým ale, že funkčný spotrebič/nábytok/... predám, alebo posuniem ďalej.

U mňa je ale problém ten, že si novú vec neviem vybrať, hlavne telefón, to je hotová veda :D